Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vybírám 406ku


sharpers

Recommended Posts

Datum opravy Prodej. místo Opravce Č. Složky Kód příčiny Název Přiřazení Kilometrový proběh Země

16/06/2004 142103J03 XYJC37001 0000633918 INTERRUPT 000 24764 FR

27/04/2004 142103J03 XXNW75801 0000133068 RADIATEUR X2S 20000 FR

27/04/2004 142103J03 XXOS62801 00001201G4 POMPE A EAU 000 20120 FR

21/08/2003 142194C05 XUJF99501 0000000000000XH DEMONTÁ? / MONTÁ? AUTORÁDIA 000 8563 FR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to tak řeším :) počítám že to má najeto víc a jak znám ty dovozy tak že to bylo nějak ťuklý, ale jak tu někteří psali pokud je to dobře opravený, v dobrém stavu a není to zrovna svařené ze tří aut tak to tak řešit nebudu.....feldu mam stočenou o 200tis a navic zažila povodně, pak mi ji prodali po prvnim majiteli s 60tis km v super stavu a taky mi to dodnes nevadilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dneska dovezl tu modrou 406ku od Kučery....vše proběhlo ok, nějaka ta sleva na nove gumy ktere mi on zařidi, ale jinak klasika jako každy prodejce :D auto vychvaluje do nebes a když se něco najde tak řekně že to tak maji všechny auta :D

jo a dotaz...co je hlačka na pal pc : Niveau Carburant faiable...nebo tak nejak :D

[upravil dne 16/4/10 sharpers]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten cudlik v levo podrzis... potom ti zacnou naskakova volby... a kdyz zmacknes ten levej cudlik tak prepinas funkci... a pravym cudlikem hodnotu...

tzn: levym cudlikem bude prepinat mezi datumem, casem, jazykem...

tzn: pravym budes menit eng. french, german..., hodiny,minuty dny.... atd

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim kam to psat tak to zatim hodim sem....

prvni den s autem je zamnou, mam zatim smisene pocity, auto vypada a jezdi super, blbe pocity mam spise jak bude jeste to pokracovani kdyz dostanu cz papiry atd....snad to bude vse ok, a teda jeste co mi reknou v peugeot servisu

vsim sem si par divnych veci ktere bych byl rad kdyby mi nekdo objasnil :D ted vecer sem si vsiml, ze po dobu jizdy u stropniho svetla neco vrcelo....celkem potichu, ale kdyz sem stal na miste a poslouchal tak to slo slyset....pri vypnuti motoru to doznivalo jak nejaky vetracek co je v pc....otazka ? co to muze byt ?

za dalsi ....po nastartovani sme slyseli jakoby takove tlumene pipani hlubsiho tonu....vychazi to odnekud z pod palubky u spolujezdce....vsim sem si ze zvuk se meni a pipa jinak nebo prestava pri stelovani teploty topeni .....co to muze byt ?

to ze mi neco vrze nebo klepe jako plast nekde u ucha to musim najit sam pri jizde :D

jinak krom toho ze blbne packa smerovek...tj kdyz jedu do prava a chcu ji jakoby nechat vypnout otocenim volantu tak se nekdy vypne a nekdy se prepne na levou smerovku....ale tak to se kdyztak pak opravi....blby kontakt nebo se sezene jina packa ...krom toho teda sem asi jinou zavadu nenasel....

jinak vse se zda ok, zadni okna nejdou stahovat zadnimi spinaci, ani zadni spinace nejsou osvetlene, rekl bych ze ty spinace sou odpojene , mozna kvuli detem nebo co.....z mista ridice jdou normalne zadni okna otevirat i zavirat....takze kdyztak pak musim zkutit jak by se daly ty zadni spinace z5 zapojit....

dale....rucicka teploty vody se mi porad drzi primo svisle, tj na 90° , respektive tek ctvrt milimetru pod 90...je to ok ?

jinak zatim asi vse naco sem si vzpomel ze chcu objasnit, rekl bych ze auto bylo bourane v minulosti na zadek, aspon podle toho ze na vetsine koberecku a plastu v kufru chybi aspon po jednom z tech cudliku, na vzperach \"5.\" dveri na leve strane neni takovy plast co je na prave strane, takze bych rekl ze proste s tim zadkem bylo neco delane....ale nikde pod koberci nebo pod plasty kam sem koukal sem nic podezreleho nevidel....rekl bych :D

kdyz jedu na nejaky stupen a chci preradit vys, tak pri vyslapnuti spojky se na sekundu o neco zvysi otacky a pak az klesaj..je to u pazoutu normalni ? nebo je blba spojka ?

jinak to pekne brzi, jeste si musim nekde na netu pocist jak vyzkouset ABS...

[upravil dne 17/4/10 sharpers]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u svetilka nevim..

pipani v palubce.. hmm nenapada mne nic..

a to u toho ucha.. mne to na combiku na volnobeh dela nejaky plast u te diry z ktere leze pas.... dela to jen nekdy a je to na zabiti vzdicky u toho tecu... clovek do toho rve pesti zadna zmena... prestane a potom zane.. koho by to nenasralo...

ta spojka.. to mi nejprijde normalni...

teplota ok... na hdi mam porad 80.... vejs to jde jenom v dlouhe kolone... v lete.. jinak porad 80 a niz...

to pipani.. mi dela kdyz mi to ukazuje chybu na displey palubniho pc.. ale je ot hlasite vysoke pipani.. ke kazde chybe jedno pipnuti.. ale to asi neni tvuj pripad....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sharpers

1. ze po dobu jizdy u stropniho svetla neco vrcelo

2. tlumene pipani hlubsiho tonu

3. neco vrze nebo klepe jako plast nekde u ucha

4. blbne packa smerovek

5. zadni okna nejdou stahovat zadnimi spinaci

6. rucicka teploty vody se mi porad drzi primo svisle, tj na 90°

7. na vetsine koberecku a plastu v kufru chybi aspon po jednom z tech cudliku

8. kdyz jedu na nejaky stupen a chci preradit vys, tak pri vyslapnuti spojky se na sekundu o neco zvysi otacky a pak az klesaj

1. ventilátorek čidla vzduchu: vyčistit, namazat, anebo si zvyknout, nic se neděje.

2. ohlodané zuby u servomotorku klapka \"vnitřní/vnější\": vyhledej zde na fóru a někde je inzerát, že je někdo opravuje asi za 700, nový asi 2000?

3. nevím

4. to je horší, hledej na fóru, oprava možná kouskem molitanu, anebo vyměnit za značku Valeo za 5000 (ty už se nekazí)

5. asi máž zapnuto \"blokování zadních oken\", je to obdélníkové tlačítko na ovladači oken

6. mně taky, prý teploměr dostává signál od počítače. Je to OK.

7. mohl být jakýkoli důvod sundavání plastů, čudlíky bych nebral jako směrodatné, uvidíš, zda se projeví ještě něco jiné

8. měli jsme 1,8 16V z r. 95: taky se motor choval \"divně\", např. při brzdění motorem vlastně nebrzdil, auto jelo jako tramvaj. Ale měl velmi nízkou spotřebu a dobrou sílu. Prý je tam nějaké adaptivní řízení. Myslím, že si zvykneš.

Je otázka, jestli máš jezdit do značkového servisu Peugeot. Já jezdím tady, tel 583 411 572. U dražších oprav by se ti vyplatilo dojet (blinkry).

PS: asi už tušíš, proč jsem ti psal, že si máš nechat 20 000 CZK jako rezervu. Protože prodejce poslední rok před prodejem už neinvestoval do oprav. Jak jsou na tom olej a rozvody? Svíčky, filtry?

[upravil dne 18.4.2010 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne , rezervu sem si nechal, vim že se to vždy musí udělat. Servis prý byl dělaný 4tis km z5, ale věř tomu že....radši ty náplně a filtry poměním at je jistota.

a jinak teda:

1. fajn, takže tam je nějake ventilatorek nebo co....tak to si zvyknu neo vyřeším časem :)

2. ok taky se ak opraví

3. To je přesně jak píše Cheep, že to jde z díry kam lozí pás :D je to na zabití, někdy pak projdu forum jeslti se to neřešilo někdy a jeslti to někdo uspěšně neodstranil

5. ne, ať je to blokování oken vypnuto nebo zapnuto tak prostě ze zadku nejdou otevírat okna....ani nejsou podsvětlene ovladače....zespodu madel jak sou šroubky tak sou trochu odřené, tudíž s tím tam fakt někdo něco dělal. Ale jinak teda od řidiče zadky fungujou normálně, tudíž motorky ok

Co se týče značkového servisu peugeot. tenhle týden tam jedu na komplet prohlídku + diagnostiku + vytažení historie z počítače, pokud by to auto bylo fakt super a KM by seděli tak bych možná minimálně prvních pár let jezdil do origo ....tak když vím že bych měl auto už na doježdění dokud se nerozpadne tak bych si to dělal sám....

Rezervu v penízkách samosebou mám, věděl sem že bude potřeba poměnit oleje, vody, filtry,svíčky, rozvody, udělat malé opravy , popř třeba koupit nove gumy....

Jak řikám, asi v utery jedu na tu komplet prohlídku, tam mi řeknou co a jak co se týče motoru, spojky, a vubec celeho stavu auta

[upravil dne 18/4/10 sharpers]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...