Jump to content

Bitron

Hugo Boss
 Share

Recommended Posts

cus podle toho jakej bitron myslis ten na sahary nebo ten za RJ motoru co zajistuje immobizacni okruh + napajeni civek.. da se rict ze to je MultiRele ..je to asi 4-5relatek s diodama +nejaky el.rizeni ale nic extra,,..skusim je ti po tom kouknout

[upravil dne 12/4/10 tommas11]

Bitron je FIRMA, ktorá vyrába elektroniku aj pre autá. To že na niektorej riadiacej jednotke alebo relé je tento nápis, neznamená, že práve táto je pre ovládanie ventilátorov. Len tu sa to nejako udomácnilo volať riadiacu jednotku pre sahary Bitron.

To hnusoba : Jasny to snad vyme vsichni ne... ale vzhledem k tomu ze se to na pugy dava jen na 2 mysta a to na spinani ventilatoru a k RJ motoru tam slouzi jako jeden z immo okruhu+spina stavu pro civku...tak proc tomu nerikat BITRON rovnou :) aspon vime kde a co hledat:)mimochodem firma bitron vyrabi tyhle *RJ pro spinani silnych proudu* i do jinych aut jen pro priklad :Fiat marea 1.6ka (motor je alfackej) ma ten samej bitron k RJ jako 306ka 405ka atd.. takze neni nutno vzdy kupovat primo bitrony na pugy...

pěkný, já jenom že mi přestalo jezdit citroen saxo 1.4vts a ecu je ok, pod ní je ale relé bitron a mám na něj takový zálusk že to nefunguje kvůli tomu...

bliká mi na přístrojích imobilizer a nejde nastartovat (nespustí čerpadlo) tak s tím laboruju

mechanyčina je pro mě hračka, ale elektro je trošku pozadu... :(

to rele pod RJ je tzv. dvojity rele a spina okruhy palivovyho cerpadla, senzoru, zapalovani atd. takze to klidne muze byt kvuli nemu. Uz jsem videl tohle rele plny vody (ac bylo zavareny) vyhraly se nektery piny na konektoru a tudy tam nateklo, rele pak uplne vyrezlo a slo vsechno do zkratu