jozefsv Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 oddie - ku kvetom potrebujes samozrejme pouzit aj sarm,inteligenciu.... same o sebe jasne ze nezaberaju Citovat
oddie Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 Jistě, a když máš šarm a inteligenci, tak vůbec žádné kytky nepotřebuješ. Těšilo mě... Citovat
jofo Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 No ja by som to este nevzdaval. Dobre je to ze odpisala. Teraz si na rade ty. Ked ma skusky tak to je tazsie, ale ak vytrvas a nebudes moc tlacit tak z toho nieco bude. Uz len preto ze si zasiel tak daleko. A veci typu asi je zadana su nezmysel. Kym to nebudes mat na 100 pero tak nehadz flintu do zita. Ja len aby si si netrieskal hlavu v buducnosti ze si to vzdal. To ja len tak ze je to zaujimavy pribeh a bola by skoda to skoncit. Citovat
dobrmik Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 to jo..pak by nebylo co číst před spaním..:aut Citovat
secouver Odesláno 5. duben 2010 Autor Odesláno 5. duben 2010 ja nechci bejt nejakej doternej. sama musi vedet, ze sehnat ji asi nebylo jednoduchy. nadruhou stranu me prekvapuje, ze ani nechce vedet, jak jsem na to vsechno prisel. proste jeden suchej mail a konec. na te benzince to vypadalo uplne jinak a ted.... tohle proste moc nechapu. kazdopadne kdzbz mela zajem, tak tu snahu bude kvitovat daleko vic. Citovat
oddie Odesláno 6. duben 2010 Odesláno 6. duben 2010 Co na tom nechápeš? Myslíš, že když se ženská usměje nebo dokonce prohodíte pár slov, že to hned automaticky znamená zájem a výzvu ke sňatku? Vždyť to by ty ženské musely pomalu nosit búrku a čumět do země, a s nikým se nebavit, kdyby to tak bylo... No nakonec se teda nedivím, že se ženský často tvářej povýšeně a nafoukaně, když je každej začne nahánět a otravovat jakmile se usmějou, protože to bere hned jako výzvu. A že bude kvitovat nějakou snahu? S tím naháněním, co jsi předvedl, mnohem spíš bude mít obavu, že ji stíhá nějakej psychopat. Citovat
Aluška Odesláno 6. duben 2010 Odesláno 6. duben 2010 Už mi to nedá a musím reagovat : To Jozefsv: Nějak nechápu, kde jsi byl na tom, že každá ženská se dá sbalit?? Teda zrovna pokud není ošklivá, nemá 150kg atd., tyhle si asi zrovna moc vybírat nemůžou, ale normální inteligentní pohledná holka se ledajkým chlapem, který se na ni usměje nebo pošle kytky sbalit nenechá a zvláště pokud je třebas zadaná, jak to vypadá v tomhle případě. Stejně nějak nechápu, proč si Secouver dává taková práci hledat cizí ženskou, když má svoji doma, co kdyby si to přečetla?? Jak by ji asi bylo?? Jinak souhlasím s Oddiem, fakt bych měla strach, že mě náhání nějakej psychopat Citovat
Jenda 309 Odesláno 6. duben 2010 Odesláno 6. duben 2010 Původně zaslal: jozefsvvsetky baby sa daju zbalit. Dobrej vtip Citovat
jofo Odesláno 6. duben 2010 Odesláno 6. duben 2010 No a mame po vtakach. Aluska to vyjasnila ako to zeny myslia a citia a je po pribehu. Ach take to bolo zaujimave. Ale odtial potial. Ak ma secouver priatelku (to som asi niekde prehliadol) a je medzi nimy vsetko v poriadku tak neviem preco to az tak znasilnuje. Je pravda ze ako by sa citila keby to precitala - jedina moznost ako jej v tom zabranit tak jej nekupovat Peugeota. Pre Secouvera. Na konci dna budes mat aj tak doma to iste ci je taka, alebo taka. takze si moc nepomozes vymenou za inu dievcinku. Prepacte dievcata. Citovat
secouver Odesláno 6. duben 2010 Autor Odesláno 6. duben 2010 oddie: že by kvitovala nějakou snahu na to jsem vůbec nevsázel. To uhánění se snažím držet v normální rovině a dvakrát si rozmyslim co napíšu a udělám, aby to právě nevypadalo, že jsem nějakej úchyl. Citovat
Guest Scratch Odesláno 6. duben 2010 Odesláno 6. duben 2010 ja bych udrzoval komunikaci. vtipnej a sarmantni chlap si vrzne daleko vice, nez nagelovanej sampon...... Citovat
oddie Odesláno 6. duben 2010 Odesláno 6. duben 2010 Nejvíc si vrzne ten, kdo neztrácí čas nesmyslným ukecáváním, ženských je na světě plno Citovat
Cyklon Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 Původně zaslal: secouver oddie: že by kvitovala nějakou snahu na to jsem vůbec nevsázel. To uhánění se snažím držet v normální rovině a dvakrát si rozmyslim co napíšu a udělám, aby to právě nevypadalo, že jsem nějakej úchyl. Já bych se na ní už zvysoka vykašlal (i když si dovedu představit, jak je to těžké)... Udělal jsi pro seznámení tolik a ona ani nic. Bez vzájemných sympatií to dál nepůjde. Ženský jsou zkrátka potvory a musí se vědět jak na ně, ale v žádném případě nesmíš být v pozici prosebníka Citovat
secouver Odesláno 9. duben 2010 Autor Odesláno 9. duben 2010 Původně zaslal: Cyklon Původně zaslal: secouver oddie: že by kvitovala nějakou snahu na to jsem vůbec nevsázel. To uhánění se snažím držet v normální rovině a dvakrát si rozmyslim co napíšu a udělám, aby to právě nevypadalo, že jsem nějakej úchyl. Já bych se na ní už zvysoka vykašlal (i když si dovedu představit, jak je to těžké)... Udělal jsi pro seznámení tolik a ona ani nic. Bez vzájemných sympatií to dál nepůjde. Ženský jsou zkrátka potvory a musí se vědět jak na ně, ale v žádném případě nesmíš být v pozici prosebníka Souhlasím! Citovat
309GT Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 Původně zaslal: oddie Nejvíc si vrzne ten, kdo neztrácí čas nesmyslným ukecáváním, ženských je na světě plno Není co dodat Je to prostě tak Citovat
oni Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 teda cumim jako puk co se tady vsechno vyresilo:D:D:D, jinak me nejvic dostal dolly, prej z spz napise rodokmen, kam na to chodis..:D Citovat
Fusion Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 Původně zaslal: Aluška normální inteligentní pohledná holka se ledajkým chlapem, který se na ni usměje nebo pošle kytky sbalit nenechá Dokud ji nezačne táhnout na třicítku, začne se obávat o kejhák a skočí skoro po každým zrní Citovat
secouver Odesláno 9. duben 2010 Autor Odesláno 9. duben 2010 Původně zaslal: Fusion Původně zaslal: Aluška normální inteligentní pohledná holka se ledajkým chlapem, který se na ni usměje nebo pošle kytky sbalit nenechá Dokud ji nezačne táhnout na třicítku, začne se obávat o kejhák a skočí skoro po každým zrní na tom taky něco bude :-)) Citovat
AKCZ Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 Az se Secouver prestane nudit nebude trpet citove ujmy z benzinovych pump Je to sice vsechno hezky ale vymyslet si v hlave nejakej pribeh a pak od druhyho ocekavat ze mu to nejakym zpusobem oceni a divit se ze je to jinak je.. no kazdej si doplni dle sveho PS: Poslat nekoho dopr. takhle slusne se ceni Citovat
secouver Odesláno 9. duben 2010 Autor Odesláno 9. duben 2010 Původně zaslal: AKCZ Az se Secouver prestane nudit nebude trpet citove ujmy z benzinovych pump Je to sice vsechno hezky ale vymyslet si v hlave nejakej pribeh a pak od druhyho ocekavat ze mu to nejakym zpusobem oceni a divit se ze je to jinak je.. no kazdej si doplni dle sveho PS: Poslat nekoho dopr. takhle slusne se ceni Počkej já teď nějak nechápu, jak vymyslet příběh? :-) tohle se vážně stalo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.