Wensdy Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 Nazdár všichni. Poradíte mi prosím kde koupit DRV ventil za slušný peníze? dík Citovat
Wensdy Odesláno 12. březen 2010 Autor Odesláno 12. březen 2010 No asi pokud možno nový. Kdyby byl použitý a funkční tak by musel bejt za nějaký opravdu dobrý peníze. a pro upřesnění je to na P807 2.0HDi 79kW [upravil dne 12.3.2010 Wensdy] Citovat
oddie Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 Ofic. cena nového v Kelly je 4900, se slevou se tak dá dostat někam k 3,5, starší můžeš mít tak za 1200-1500, bych odhadl. Citovat
Chepp Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 co je podle tebe za dobry penize?? cca asi predstava.. ja ho nakonec kupil prez znameho ojedinele za 3600 nebo 3800. .ael nekdo mi tu na foru nabyzel novy za 4tis... Citovat
Wensdy Odesláno 12. březen 2010 Autor Odesláno 12. březen 2010 oddie: V Kelly jsem se ptal, cca 4600 koncová a řekl bych že budou i levnější kšefty. Proto ptám jestli nevíte někdo o jiných. A je více výrobců a nebo to dělá jen BOSCH? Jestli nebude ten rozdíl v cenách i rozdíl v kvalitě? Chepp: Těžká otázka co je za dobrý peníze. Pokud to bude z málo běhanýho motoru tak třeba těch1500 a jestli to bude starší z hodně běhaného tak jsou dobrý peníze 500 protože můžu tušit že to může brzo vyplyvnout. To je ale těžký a nikdo asi nebude při prodeji říkat úplně pravdu. Citovat
simas Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 v bystrici nad perstejnem, jak odstranuji FAPy mi menily i DRV ventil za novy a chteli za neho 3t i s vymenou, ale nevim jestli byl malo kvalitni nebo jsem vzal nekde spatnou naftu ale zda se ze zacina znovu zlobit Citovat
Wensdy Odesláno 12. březen 2010 Autor Odesláno 12. březen 2010 subin: Číslo přesně ještě nevím. Myslel jsem že stačí motor a výkon. Ventil je trochu schovanej za filtrem a budu muset vzít přes den zrcátko. Citovat
Wensdy Odesláno 12. březen 2010 Autor Odesláno 12. březen 2010 simas: Proto mně taky zajímá jestli jsou jen originály BOSCH a nebo jestli jsou taky nějaký další výrobci a rozdíly v kvalitě. Nevíte někdo? Citovat
subin Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 vesměs co jsem drv ventily viděl,tak byly všechny od bosche. to wensdy: mrkni se na to číslo,jeden ventil mám na dílně (novej a nevyužitej) ale potřebuju znát tvoje číslo pro porovnání. Citovat
Wensdy Odesláno 12. březen 2010 Autor Odesláno 12. březen 2010 Zítra to zkouknu a snad tam se zrcátkem uvidim. Dám vědět. zatim díky Citovat
brutall Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 Wensdy: Xantík tady dal telefon na prodejce DRV. Cena byla za nový BOSch-3500kč. Tel.774057294. Citovat
Demo Odesláno 12. březen 2010 Odesláno 12. březen 2010 zkus se podivat na www.mjauto.cz jestli tam neco nemaj... Citovat
Burisek Odesláno 13. březen 2010 Odesláno 13. březen 2010 pokud máte čerpadlo z Bosche,tak je tam pouze Bosch !!! druhovýroba se nedělá !!! a to vím na tisíc procent !!!!!! kdyby něco tak mi písněte U2U !! Citovat
Wensdy Odesláno 13. březen 2010 Autor Odesláno 13. březen 2010 Ale jo, to je mi jasný že originýl bude Bosch (to čerpadlo je taky Bosch). Jen mě zajímalo když jsou dost rozdílný ceny tak jestli se jako náhradní díly neprodávají nějaký neBosch s horší kvalitou. Jen jsem se chtěl informovat abych nekoupil to nejlevnější - to nejhorší. Ale jak píšeš že druhovýroba se nedělá tak by měly bejt nejspíš asi všechny stejný. Citovat
Xantik Odesláno 13. březen 2010 Odesláno 13. březen 2010 Je to jen od Bosche pokud máš v autě systém Bosch. Poslal jsem Ti mejl, kde jsem ho kupoval za 2000 plus poštovný fungl novej. Zkus mu zavolat a domluv se jestli ještě má a prodává. Brali ho od něj i kamoši dva co jim taky haproval ventil a v pohodě. Do jetýho bych nešel, i kdyby mělo auto málo natočený, nevíš jakou naftu tankoval a klidně může být načatej. Citovat
Xantik Odesláno 13. březen 2010 Odesláno 13. březen 2010 Tady ještě link na seznam možných náhrad, protože pokud máš originál s koncovým 284, tak ten už se novej nedá sehnat a jsou za něj náhrady. BOSCH P/N 0 281 002 493 BOSCH P/N 0 281 002 284 BOSCH P/N 0 281 002 872 http://www.torcomponenti.com/fr/prodotti_regolatori_pressione.htm Citovat
subin Odesláno 13. březen 2010 Odesláno 13. březen 2010 Tak podle těch čísel co dával xantik ti nepomůžu mám koncový 480 . Citovat
Wensdy Odesláno 13. březen 2010 Autor Odesláno 13. březen 2010 Tak jsem si málem zlámal ruce abych nastavil zrcátko, baterku a foťák tak abych ten DRV ventil mohl vyfotit. Na 807 je tak šikovně schovanej pod naftovým filtrem. Má číslo 0 281 002 493 [upravil dne 13.3.2010 Wensdy] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.