Pe.Tr Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 devile ta krabička je na mux model , tys měl old ne? Citovat
oko1980 Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 Ja mám rok 2001 bez MUX a zo sklápacimi zrkadlami. A tie su pameťové, a mám tam aj to rele na sklápanie zrkadiel. Asi to závisí od výbavy, ale ešte som nevidel sklapacie bez pametových sedaciek. Tak sa môžem mýliť. Citovat
Ericce Odesláno 4. únor 2010 Autor Odesláno 4. únor 2010 jo ale na sklápění tam ted nemám žádne motorky...nebo si myslel, že budu muset zehnat se zrkadel bez paměti? ee MUX 2002 výš má dost změn oproti 2001 a to se týče i elektriky. mám dojem zda to relé u 2002 výš nebude v BSI a když ho tam nemám nebude to fungovat...jen si myslím Původně zaslal: oko1980 Ja mám rok 2001 bez MUX a zo sklápacimi zrkadlami. A tie su pameťové, a mám tam aj to rele na sklápanie zrkadiel. Asi to závisí od výbavy, ale ešte som nevidel sklapacie bez pametových sedaciek. Tak sa môžem mýliť. Citovat
Ericce Odesláno 4. únor 2010 Autor Odesláno 4. únor 2010 jo tohle je ale na model 2000. to může byt in, ale i tak dík Původně zaslal: Ferry Dave_K tu dal schema Citovat
Ericce Odesláno 4. únor 2010 Autor Odesláno 4. únor 2010 auto z kterého mi ponúkaš to zrcátko mělo sedačky v elektrice a s paměti? pak by mi to mohlo ísť i na mém aute teoreticky Původně zaslal: Devils-night oko1980 : Troufnu si říct že to tak neni,měl sem auto které mělo sedačky manuální a zrcátka bez paměti,ale sklopné,normálně to fungovalo.a při rozebírání dveří sem nenarazil ani na tu krabičku u levého zrcátka co je na obrázku nahoře. Citovat
Devils-night Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 jak pisu nahore,auto melo sedacky manualni a zrcatka bez pameti,ale sklopne. tudíž ne v elektrice a bez paměti. Citovat
Ericce Odesláno 4. únor 2010 Autor Odesláno 4. únor 2010 tak myslíš že na mém by se to teoreticky mělo dát rozběhat? Citovat
Ericce Odesláno 16. únor 2010 Autor Odesláno 16. únor 2010 takže verdikt zní dá se dodelat na 406 r.v. 2002 z muxem elektrické sklápění zrcátek i bez té kostky které foto tady dal Pe.Tr. je potřeba zrcátka z motorkama pro sklápení, kabeláže dveří z takéto verzii pro sklápení, dle schémy natáhnout dva kabely od levých ku pravým dvěřím, multifunkční ovládač oken s funkcíí pro sklápění. Není potřeba žádne aktivace v BSI cez Diag. po montáži vše šlape. hodne štestí kdyby to nedko dodělával. Citovat
jkmtrnava Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 ahojte, len medzi rečou na model 2000 to nejde? Citovat
Ericce Odesláno 17. únor 2010 Autor Odesláno 17. únor 2010 ano jde ale jen s tou kostkou které foto tady dal Pe.Tr Citovat
cEvin Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 no tiez sa pohravam s touto myslienkou, uz mam panel so sklapanim:) cize, ked to chcem dorobit na mojej 2002 GLX/multiplex s elektrikou v sedackach bez pamate, nestaci len vymenit panel a zrkadla? treba teda naozaj robit draty ?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.