Jirka 807 Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 chci se podělit nevim jestli to už taky někdo dělal před zimou než začali mrazi sem koupil zimní směs nalil ale neprostřík takže v hadičkách zůstala letní směs, přišel mráz a bylo zamrznuto když mraz polevil tak sem si říkal dobrý ale zadní ostřikovač mi nešel a zjistil sem že se mi rozpojila hadička u spolujezdce pod deklem tak sem to začal rozebírat no horor plast ,tapicírunk a hodice topení museli ven hrůza když sem to spojil a skusil tak zase nic ještě se mi to rozspojilo vzadu v kufru a taky pod plastama a ty museli taky ven takže svojí blbostí sem strávil hodinu než sem spojil dva spoje a rozebral pomalu půl auta . Citovat
pro-fil Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 Vzadu ve sloupku se mi taky rozpojujou. Dost špatný přístup. Citovat
Radomirek Odesláno 31. leden 2010 Odesláno 31. leden 2010 Mám podobný problém. nemáte náhodou někdo kuchařku na to, kudy ta hadička vede, kde je to pospojovaný a jak se k tomu dostat? Citovat
Jirka 807 Odesláno 31. leden 2010 Autor Odesláno 31. leden 2010 jsou tam asi jen dva spoje v pravo u spolujezdce a vzadu v sloupku taky na pravo je to pakárna a potřebuješ slabší ruce já mam trošku silnější a byl to problém jo a ve předu tu hadičku přidaly ke svazku kabelů je tam takovej kanálek na ně tak tam to tz chtráci přidaly. Citovat
bibo807 Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 mi ted přestal tlačit vodu dozadu a jak jsem to profoukaval tak spoje jsou dobre protože když fouknu do hadičky od zadniho stěrače směrem do madoby tak v nadobě bubla ale z5 čerpadelko vodu nepodava:bachakua Citovat
bibo807 Odesláno 2. únor 2010 Odesláno 2. únor 2010 zkoušel jsem všechno i s injekčni střikačkou natlačit vodu k čerpadlu..nešlo to nějaky přetlak motorek normalně bzuči a jak jsem se dival kam vedou hadičky tak jsem viděl jedno čerpadlo..jak to je? a kudma je nejlepe sundat motorek? Citovat
Sasula Odesláno 2. únor 2010 Odesláno 2. únor 2010 mam pocite ze mame jen jedno jedine cerpadylko.. ktere se prepina ka bude strikat... Citovat
markuson Odesláno 2. únor 2010 Odesláno 2. únor 2010 mě to taky čeká, rozpojeno v zadním sloupku, ale srandovní bylo jak jsem to zjistil... jeli jsme z hor a potřebuju vzadu stříknout, najednou řve kluk, že je mokrej a něco na něj stříká od pásů a divně to smrdí :D a bylo jasno Citovat
plaz Odesláno 2. únor 2010 Odesláno 2. únor 2010 motorek jen jeden a problem ze netlaci vodu je v presmikaci na predek a zadek motorek se toci na obe strany musis sundat mortorek a a rozebrat tu spojku v ni je bumovej valecek ktery prepousti vodu na jednu nebo na druhou stranu tem je zaseklej guma nabobtna a on necestuje staci z kazde strany obrousit asi jedem milimetr a vlozit zpatky a skusit aby volne cestoval tam a spet uz jsem to taky delal kdyz zacali ty plyskanice a neslo ani do zadu natoz predek cus a pevny nerv:aut Citovat
bibo807 Odesláno 8. únor 2010 Odesláno 8. únor 2010 plaz...diky moc za poradu nechtělo se mi do toho ale v sobotu jsme jel štreku asi 150 km po okoli a je to naprd když člověk nevidi pořadně za sebou ty prtave autička...nejhorsi bylo povolit ten sroubek co je ze předu a pokud si nesundaš naraznik tak je ti na blazinec to povolit jinak ještě jednou moc dik tlači to jako blazen všude:super:super:super Citovat
plaz Odesláno 8. únor 2010 Odesláno 8. únor 2010 to jsem rad ze rada od rady pomohla k tve spokojenosti a nemusis kupovat novej motorek kdyz jeto takova banalita:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
bibo807 Odesláno 9. únor 2010 Odesláno 9. únor 2010 jj ono stači když někdo poradi nebo řekn kde hledat problem...už jsem dělal plno blbosti s autem...od čerpadlo v nadrži, motorku na dveře, ostřikovač, sedadla a plno dalšich blbustek..ale ted se mi posralo radio..nejde vindat cd:myslim Citovat
plaz Odesláno 9. únor 2010 Odesláno 9. únor 2010 no to asi budes muset rozebrat drzim palce:( Citovat
bibo807 Odesláno 10. únor 2010 Odesláno 10. únor 2010 už jsem ho kuchl ale uvažuju nad usb připojenim radia..ale když koupim radio s usb nepojede pačka ani display...to bych musel přikoupit za stejnou cenu radia svazek ktery to přepichne..a nebo usb napichnout na misto měniče jak to tady bylo psane.. Citovat
Sasula Odesláno 11. únor 2010 Odesláno 11. únor 2010 pokud mas CAN-VAN system tak kdyz das USB do most konektoru, tak ti prestane fungovat ovladani navigace vedle radicky, a budes muset vse pres radio... zkousel jsem 3 typy...a nakonec jsme s technikem konstatovali ze to nema cenu... Citovat
bibo807 Odesláno 11. únor 2010 Odesláno 11. únor 2010 ja mam klasiku rd3 jen na cd a navigaci nemam...a jelikož nove radio mi nepojede a za cenu noveho radia si nekoupim k tomu ještě kabel aby fungovala aspon packa tak mě napadlo raději koupit usb a jak mam poznat jestli to pojede mam vzadu max asi konektor na měnič nebo woofer Citovat
Wensdy Odesláno 11. únor 2010 Odesláno 11. únor 2010 bibo807: Jestli ti rádio sežralo CD a nechce ho zvrátit tak máš s největší pravděpodobností prasklej kryt převodovky v rádiu kterej má na svědomí vysouvání. Měl jsem to samé a musel jsem převodovku složit do funkčního stavu a pomocí kancelářskéjch sponek, malinkejch podložek a pájky ten popraskanej přítlačnej kryt zafixovat aby držel kolečka pohromadě. Ale povedlo se a CD vesele zvrací placky jako dříve. Citovat
bibo807 Odesláno 11. únor 2010 Odesláno 11. únor 2010 Původně zaslal: Wensdy bibo807: Jestli ti rádio sežralo CD a nechce ho zvrátit tak máš s největší pravděpodobností prasklej kryt převodovky v rádiu kterej má na svědomí vysouvání. Měl jsem to samé a musel jsem převodovku složit do funkčního stavu a pomocí kancelářskéjch sponek, malinkejch podložek a pájky ten popraskanej přítlačnej kryt zafixovat aby držel kolečka pohromadě. Ale povedlo se a CD vesele zvrací placky jako dříve. o to mi ani tak nejde spiš mě vic štve že musim pořad přehazovat cd jak blby když to neumi ani mp3..to přehazovani mě už nebavi vic jak když to nevyndava cd a vevnitř už jsem byl ale nenašel jsem nic co by bylo praskle akurat ty kolečka do cebe nezapadly Citovat
Wensdy Odesláno 11. únor 2010 Odesláno 11. únor 2010 bibo807: Já jsem taky dříve tesknil že nemám měnič ale nakonec jsem si zvyknul. Mám v autě několik těch nejlepších CD a pouštím si je jen když je opravdu nálada. Jinak jedu jen rádio. Přes ty kolečka co do sebe nezapadají jsem já měl takovej placatej průhlednej plexideklík co je držel pohromadě. Na okrajích byly ulámaný původní príchyty. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.