Eon Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 Zdravím, Vás všechny. Dnes jsem se stal hrdým majitelem Peugeotu 206 Gti, 100Kw, vyhlížel jsem ho dlouho a nakonec koupil. Samozřejmě je to ojeté autíčko a ták má nějáký ty muchy, zatím jsem přišel na jednu, která mi vadí. Třeba mi dokážete poradit. Když přeřazuji rychlostní stupně, převážně 1, 2, 3 než pustím spojku, dojde k takovému kopnutí, řekl bych že by to mohl dělat nějáký silneblok. Co myslíte? Máte s tím někdo zkušenost? Nebo je to špatná spojka? Autům se docela věnuji, ale do peugeotů zatím nevidím. Děkuji moc za rady. Auto jede jak střelené z praku... [upravil dne 25/6/12 13:38 od Eon] [upravil dne 13/11/13 18:27 od Eon] [upravil dne 8/2/14 21:04 od Eon] Citovat
Bronak Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 Ahoj. Gratuluji k pažoutu. nevím jak u gti ale u mé 206 1.1 44 kw. se dáli razvody po 120 tis. to škubnutí mu dálo rříve na spátečku vyměnila se spojka a v pohodě. ale je možné že to bude něco jiného. Citovat
Radek 306 Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 a co akcelerační silentblok? pokud je vymačkaný může to dělat Citovat
Rejty Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 rozvody udelej..to je to prvni co mas udelat pri koupi auticka:potlesk co se tyce toho cukani..je tu spoustu temat....hodne jich je i na www.tuningclub206.com/forum tam je to jen o 206,tak se tam dozvis vic tipu nez tu:super sám mám GTI,tak kydbys chtekl neco vedet..napis u2u Citovat
Eon Odesláno 16. leden 2010 Autor Odesláno 16. leden 2010 Jasně, foto hodím snad zítra, jestli to stihnu. Akcelerační silnetblok? To je ten pod motorem? Právě si říkám, co by to mohlo dělat, doufám, že ne spojka, to by se mi hned nechtělo měnit. Rozvody samozřejmě udělám. Říkám si, jeslti to jde zvládnout v garáži, nebo to šoupnout do servisu. Rozvody jsem už na pár autech dělal, ale když jsem koukal do motoru, moc místa tam není [upravil dne 16/1/10 Eon] Citovat
Radek 306 Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 silentblok poznáš, vlez pod auto a když ti pude pohnout motorem v něm, tak je volnej, pokud je původní, tak po 10 letech už má své za sebou, spojka to snad nebude Citovat
Eon Odesláno 16. leden 2010 Autor Odesláno 16. leden 2010 Původně zaslal: Radek 306 silentblok poznáš, vlez pod auto a když ti pude pohnout motorem v něm, tak je volnej, pokud je původní, tak po 10 letech už má své za sebou, spojka to snad nebude Auto má 103 tisíc, takže si myslím, že je určitě původní, jak trošku sleze ten sníh, mrknu na to. Díky moc Citovat
Eon Odesláno 17. leden 2010 Autor Odesláno 17. leden 2010 Tak tady nějáké to foto. [upravil dne 25/6/12 13:41 od Eon] Citovat
praktik Odesláno 17. leden 2010 Odesláno 17. leden 2010 Noooooooooooooooo:super:super:super:D:D:D Citovat
Eon Odesláno 17. leden 2010 Autor Odesláno 17. leden 2010 Abych byl upřímný, nečekal jsem, že tohle auto jede tak, jak jede. Asi jsem se zamiloval do Lvice Člověk trošku polechtá plyn a mazec. Když si tak vzpomínám, jezdil jsem se služebním Passatem W8, neříkám že to nejede taky hezky, ale ten pocit zrychlení v Peugeotu je neskutečný Koukal jsem, že když chci vyměňovat rozvody na tomhle motoru, je nutné mít nějáký ten přstroj, který ukáže jak je napnutý rozvodový řemen? Říkám si, že bych to spáchal sám a ušetřil. Citovat
Eon Odesláno 17. leden 2010 Autor Odesláno 17. leden 2010 Původně zaslal: praktik Aky maš obsah motoru? Dvoulitr.. Citovat
The_DoctoR Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 Hezké, kolik tě stálo? Já měnil po koupit gtička rozvody, radši i spojku a další věci, ale kope mi to stále a silentbloky mám všechny v pořádku, prej to tyhle auta dělaj, jelikož ten motor je prostě na to auto moc silnej... Citovat
Eon Odesláno 18. leden 2010 Autor Odesláno 18. leden 2010 Původně zaslal: The_DoctoR Hezké, kolik tě stálo? Já měnil po koupit gtička rozvody, radši i spojku a další věci, ale kope mi to stále a silentbloky mám všechny v pořádku, prej to tyhle auta dělaj, jelikož ten motor je prostě na to auto moc silnej... Jasně, taky se chystám vyměnit tyhle spotřební věci. Ale nemyslím, že by to kopání nešlo vyřešit. Nějak se stím poperu, pokud to bude i po výměně silenbloku dělat. Citovat
The_DoctoR Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 Co vim, tak to dělá každýmu no, prej jediný řešení je vylejt silentblokem lepidlem na okna Jestli to vyřešíš, tak mi dej určitě vědět, dva mechanici si s tím u mě nevědí rady a prej to tak prostě je...Ty lišty v barvě se mi páčej, uvidim, co s tim v létě provedu. Kolik tě ten kousek stál? Citovat
Fakir Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 Původně zaslal: The_DoctoR ale kope mi to stále a silentbloky mám všechny v pořádku, prej to tyhle auta dělaj, jelikož ten motor je prostě na to auto moc silnej... To je kravina. Kterej srandista něco takovýho plácnul? Citovat
The_DoctoR Odesláno 18. leden 2010 Odesláno 18. leden 2010 Smázněte mi ty příspěvky, je jich moc Fakir: No až mi někdo řekne, čím to je, tak budu věřit, že to byla sranda Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.