Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spotřeba 2.0Hdi


peja33

Recommended Posts

vsetci co sa tu pytate na spotrebu atd... keby ste aspon pneu/rozmer udali co jazdite, ono to robi dost ked uz chcete diskutovat...

Na Pirelli P7 215/55/R17 som mal na 130tke kludne 7,2l na tychto nasich \"super\"dialniciach. Na GoodYear Eff.Grip.performance pri 205/60/R16 je to len 5,5-5,7 ...

Tolko k \"mam vysoku spotrebu, cim to moze byt?\"... okrem toho samozrejme stav ostatnych komponentov auta hra tiez rolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsetci co sa tu pytate na spotrebu atd... keby ste aspon pneu/rozmer udali co jazdite, ono to robi dost ked uz chcete diskutovat...

Na Pirelli P7 215/55/R17 som mal na 130tke kludne 7,2l na tychto nasich \"super\"dialniciach. Na GoodYear Eff.Grip.performance pri 205/60/R16 je to len 5,5-5,7 ...

Tolko k \"mam vysoku spotrebu, cim to moze byt?\"... okrem toho samozrejme stav ostatnych komponentov auta hra tiez rolu...

Jizda prevazne mesto. Kola 215/55/17 pirelli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niet sa čo čudovať nad spotrebou, píšeš že jazdíš prevažne mesto a podľa výrobcu je spotreba v meste 7,7l. Za ďalšie nie je mesto ako mesto, vo väčšom kde je hustejšia premávka a zápchy na bežnom poriadku bude spotreba vyššia ako v malom meste kde je menšia premávka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako to spocital Judes, ta spotreba je do väcsieho mesta a na tazsiu nohu uplne v poriadku z mojho pohladu. Ked jazdim zapchy niekolko km, tiez mi to stupne na 7.8 (zatial viac nebolo). Neviem ako mas tazke to SW, ale ja vlacim cca1650kg.

Vaha bude priblizne stejna. Jde o to ze ani mimo mesto to moc neklesa. Pod 8,5 l nemam sanci. Poslednich 500 km 9,3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar tak s tou spotrebou Vam nevim. No 6 litru sem se nedostal ani nahodou. Mam tezsi nohu - spotreba okolo 8,8l. Je to hodne... Je to mozne, nebo to muze byt i nejaka zavada? nemyslim na me:)
Měl jsem podobnou spotřebu díky čidlu teploty vody pořád jsem měl ručičku teploty vody kolem 70°C povýměně čidla za cca 350KČ. klesla spotřeba o 1-1,5l po městě.:o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peja33:

hele me se taky zdálo že jezdim za nesmysl oproti ostatním (mam 2.2HDi).

Dlouhodobou mam 8.6.

minulej tyden sem jel po dalnici, tempomat dalnicnich 130 ...a ejhle, po vynulovani a najeti 130km smer praha od HK se mi ukazalo 4,6.

takze co z toho vyplývá? Tu spotrebu nam zvedá město,..taky jezdim 80% město..a to dělá hooodně. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci treba vymenit auto, resp znacku ked chcete mat normalnu spotrebu :D

Tyzden jazdim na Passate CC 105kw DSG cisto mesto, dupem tomu co to da a spotreba 6,5. Dlhodoby priemer 5,5 :roker

Este taky detail. Pneu su tam 245/40 R18! Keby tam dam 16tky tak to naftu zacne hadam vyrabat :D

[Edited on 27/6/13 13:04 by duricek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duricek:

čeče tvuj nick mi pripoměl kamaráda..on se jmenuje Ďuríček :D

ale k věci:

hodně dělá i prevodovka, DSG je kuuuurva povedená prevodovka, a co vím je to jediná prevodovka která spotrebu paliva nezvyšuje (jak je u automatu zvykem) ale je o litr nižsí nez s fofrklackem:papa

DSG je jediná věc která mě osobně nejspis privede zpět ke koncernu.

A druhá věc, palubák u koncernu \"zvykne klamat\" , po vašom, slovenští bratia :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim tak 50/50 město/dálky a skutečná dlouhodobá spotřeba 6,7l jezdim normálně, žádný šetření spíš ho tu a tam sešlápnu ( kdo taky ne že:) ) Spotřeba nad 7,5 tam už bude nejspíš něco špatně (teda pokud nemá člověk na noze cihlu a nejezdí brzda plyn....).

Prostě to neni auto vyloženě na spotřeba. S oktávkou má známe spotřebu o dva litry níž ale je to nudný tuctový auto :)

Nedávno jsem ho zkoušel project v německu na dálnici a 190km/h sem tam měl za chvilku ale pak ..... jako když utne a už to lezlo hrozně pomalinku. máte to taky tak ? nebo chce víc provětrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duricek:

čeče tvuj nick mi pripoměl kamaráda..on se jmenuje Ďuríček :D

ale k věci:

hodně dělá i prevodovka, DSG je kuuuurva povedená prevodovka, a co vím je to jediná prevodovka která spotrebu paliva nezvyšuje (jak je u automatu zvykem) ale je o litr nižsí nez s fofrklackem:papa

DSG je jediná věc která mě osobně nejspis privede zpět ke koncernu.

A druhá věc, palubák u koncernu \"zvykne klamat\" , po vašom, slovenští bratia :D

S tym DSG mas pravdu a to bol jeden z hlavnych dovodov preco sa to auto kupovalo.

Palubak mi klamal aj na 407 a klame aj na passate. Dnes som sa vratil z chorvatska a spotreba podla palubaku 5,8 (real 6,1) ale to som siel velmi rezko a nalozeni sme boli jak nikdy :) Pri tomto style jazdy som mal na 407 pred 2 rokmi spotrebu + - 7 litrov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...