Pinďa Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 Toš jak je v Plzni? Příští týden jedu na zkoušky do QC v Plzni. Ví, prosím, někdo kde to je (v adrese maj P. O. BOX 13). Asi nějaká Teslova????? [upravil dne 8/1/10 Pinďa] Citovat
Kurt Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 http://lmgtfy.com/?q=qc+plze%C5%88 :mrk:mrk Citovat
Pinďa Odesláno 8. leden 2010 Autor Odesláno 8. leden 2010 Původně zaslal: oddie Víkendový kurz práv? Ne práva jen obyčejné NDT - penetrant testing. Citovat
Guest Scratch Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 ja byl v plzni na pravech minuly vikend a v pondeli jsem delal zkousky, dali buh, od uterka budu soudit Citovat
Pinďa Odesláno 15. leden 2010 Autor Odesláno 15. leden 2010 Toš to mám za sebou a úspěšně. Teď už jen certifikace v Německu (což zařídí právě to QC) a můžu začít šaškovat. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.