twoolf Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 Ahoj lidi, jak na diagnostice poznám špatný vstřik? Zdá se mi, že jeden klepe ( pokud teda neklepe hydroštel... ) na diag. je korekce na jednom -1, na druhém a třetím +0,5 a poslední je skoeo na nule. díky Citovat
MatrixChose Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 Od toho je to korekce, když je jeden v múnusu, další bude přece v plusu. Tyhle hodnoty jsou ještě OK. Na bejvalým jsem měl hodnoty až okolo 5 a taky to jezdilo Klepat může taky řemenice atd. Test přes přepady - sundat je, sehnat si jiný hadičky který tam napojit a na konec stejný flašky. Pak jet v klidu, v zátěži, na volnoběh a měly by bejt stejně plný... A jedno téma zruš Citovat
twoolf Odesláno 3. leden 2010 Autor Odesláno 3. leden 2010 hmm... takže servisák si prostě jen řekl o 20tis za nový vstřiky. Korekce byly u jednoho vstřiku -1 a ostatní +0,3 takže to nebude tak strašný. Ach jo, úroveň servisů v čechách je vážně tragická. díky za tip. Jinak řemenice a rozvody nové, takže Buď setrvák, nebo hydroštel... Citovat
brutall Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 Původně zaslal: twoolf hmm... takže servisák si prostě jen řekl o 20tis za nový vstřiky. Korekce byly u jednoho vstřiku -1 a ostatní +0,3 takže to nebude tak strašný. Ach jo, úroveň servisů v čechách je vážně tragická. Tak Tě trochu uklidním. Není to jen Tvůj případ, já před rokem také vyhodil 20 000,-kč. za vstřikovače. Závada ale byla špatný-nefunkční DRV ventil. Citovat
BV406 Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 muzete mi rict, jak se podle zvuku na dieslovem motoru pozna, ze klape vstrik ? Citovat
twoolf Odesláno 3. leden 2010 Autor Odesláno 3. leden 2010 zvuk velmi podobný neseřízeným ventilům škody 120 Citovat
Guest Šindy 307 SW 125 kW Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 Původně zaslal: brutall Původně zaslal: twoolf hmm... takže servisák si prostě jen řekl o 20tis za nový vstřiky. Korekce byly u jednoho vstřiku -1 a ostatní +0,3 takže to nebude tak strašný. Ach jo, úroveň servisů v čechách je vážně tragická. Tak Tě trochu uklidním. Není to jen Tvůj případ, já před rokem také vyhodil 20 000,-kč. za vstřikovače. Závada ale byla špatný-nefunkční DRV ventil. Kde je DRV ventil ? Citovat
dobrmik Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 Šindy 307 SW 125 kW:zkus hledání..nedávno to tu bylo...i u tvého auta 307 Edit tu: Drv [upravil dne 3/1/10 dobrmik] Citovat
BV406 Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 Původně zaslal: twoolf zvuk velmi podobný neseřízeným ventilům škody 120 hmm, to jsem nikdy neslysel Citovat
brutall Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 Śindy 307 SW 125 kW: kde si servisoval auto? někde v okolí? Citovat
Radek 306 Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 jinak klepat, takovej zvuk jako ventily na š120 dělá i EGR ventil, už se to tu dříve řešilo Citovat
twoolf Odesláno 3. leden 2010 Autor Odesláno 3. leden 2010 u mě je DRV OK ( vyzkoušeno ) EGR tam dávno není ( odpojen ). Zbývají vstřiky ( uvidíme po přepadové zkoušce ) a Hydoštel ( bůh chraň - kuchat se vevnitř se mi nechce ). Citovat
Radek 306 Odesláno 3. leden 2010 Odesláno 3. leden 2010 a EGR je zaslepen a nebo jen odpojená hadička od podtlaku? docela velkej rozdíl Citovat
twoolf Odesláno 4. leden 2010 Autor Odesláno 4. leden 2010 hadice, ale ventil je uzavřený, což mam vyzkoušeno. Citovat
Radek 306 Odesláno 4. leden 2010 Odesláno 4. leden 2010 tak to potom jo, ale on může rezonovat, pokud netěsní na 100% a to nemusí! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.