Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím,

předevčírem jsem byl na slovensku a po cestě nazpět mi začali vyvádět cirkus zadní světla. Do teď byly úplně v pořádku a z ničeho nic začali blbnout. Když pustím blinkr do leva, tak mi bliká koncový světlo a blinkr ne. Když u toho ješdě šlápnu na brzdu, tak už je to úplně jako kolotoč. Když blikám do prava, tak je to ok. Přikládám videa, ty řeknou víc.

http://www.youtube.com/watch?v=oWWMYvpbxD8

http://www.youtube.com/watch?v=SEC4-BhLD4I

http://www.youtube.com/watch?v=8F4es0BbGjY

Omlouvám se za kvalitu, nic lepšího než mobil jsem u sebe neměl, ale je to tam v poho vidět, co to dělá.

Předpokládám, že to bude špatnou kostrou, ale nevím kde. Zadní světla jsem komplet prošel a jsou ok. Mám u něj i tažný, u kterýho jsem pro jistotu dneska i vyměnil komplet zásuvku (už to potřebovala, kontakty byly zarostlý a když jsem tam strčil vozejk, tak to fungovalo správně až po chvilce hraní se zásuvkou...) a ani to nepomohlo. Nevíte někdo ve kterejch místech by mohla bejt třeba povolená kostra? Nebo je tam nejakej jinej problém? Stalo se to už někomu?

Odesláno

Mno je pravda, že v tom levým světle v tom konektoru byl jeden pin lehce zoxidovanej a vyhřátej ten plast okolo něho (dokonce to možná byl zrovna ten kostřící), ale nebylo to nic hroznýho, tak jsem ho očistil a dal dokupy, ale je to furt stejný. Zítra to teda zase rozdělám a kouknu tam na to, případně tam připájím drát natvrdo do světla a hodím tam nějakej pořádnej konetor a druhej konec napájím na kostřící drát co jde do toho světla. Dneska už je tma a ani se mi do toho nechce. Jinak dík za radu..

V zásuvce jsem si myslel, že to je. Ale jak jsem psal nahoře, tak jsem ji dneska vyměnil a nic se nezměnilo, takže tam to není.

[upravil dne 28/12/09 LORD_mapiv]

Odesláno

Takže opraveno. Napájel jsem kostru přímo na ty plíšky, co vedou k žárovkám a napojil na drát, co vede do konektoru a pohodička. Dřív mi ty světla i pohasínali, než se to podělalo úplně a teď ani tohle to nedělá. Děkuju za radu...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...