LORD_mapiv Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 Zdravím, předevčírem jsem byl na slovensku a po cestě nazpět mi začali vyvádět cirkus zadní světla. Do teď byly úplně v pořádku a z ničeho nic začali blbnout. Když pustím blinkr do leva, tak mi bliká koncový světlo a blinkr ne. Když u toho ješdě šlápnu na brzdu, tak už je to úplně jako kolotoč. Když blikám do prava, tak je to ok. Přikládám videa, ty řeknou víc. http://www.youtube.com/watch?v=oWWMYvpbxD8 http://www.youtube.com/watch?v=SEC4-BhLD4I http://www.youtube.com/watch?v=8F4es0BbGjY Omlouvám se za kvalitu, nic lepšího než mobil jsem u sebe neměl, ale je to tam v poho vidět, co to dělá. Předpokládám, že to bude špatnou kostrou, ale nevím kde. Zadní světla jsem komplet prošel a jsou ok. Mám u něj i tažný, u kterýho jsem pro jistotu dneska i vyměnil komplet zásuvku (už to potřebovala, kontakty byly zarostlý a když jsem tam strčil vozejk, tak to fungovalo správně až po chvilce hraní se zásuvkou...) a ani to nepomohlo. Nevíte někdo ve kterejch místech by mohla bejt třeba povolená kostra? Nebo je tam nejakej jinej problém? Stalo se to už někomu? Citovat
oddie Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 Je to ukostření světla, problém bývá v konektoru, kostra jde přes něj a je to vlastně nejslabší místo. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 A pokud máš tažný tak muže být chyba třeba v zásuvce, pokud se tam dostane voda. Citovat
LORD_mapiv Odesláno 28. prosinec 2009 Autor Odesláno 28. prosinec 2009 Mno je pravda, že v tom levým světle v tom konektoru byl jeden pin lehce zoxidovanej a vyhřátej ten plast okolo něho (dokonce to možná byl zrovna ten kostřící), ale nebylo to nic hroznýho, tak jsem ho očistil a dal dokupy, ale je to furt stejný. Zítra to teda zase rozdělám a kouknu tam na to, případně tam připájím drát natvrdo do světla a hodím tam nějakej pořádnej konetor a druhej konec napájím na kostřící drát co jde do toho světla. Dneska už je tma a ani se mi do toho nechce. Jinak dík za radu.. V zásuvce jsem si myslel, že to je. Ale jak jsem psal nahoře, tak jsem ji dneska vyměnil a nic se nezměnilo, takže tam to není. [upravil dne 28/12/09 LORD_mapiv] Citovat
oddie Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 Jo, to bude on, podobně vypálený kostřící pin konektoru už jsem řešil hodněkrát. Citovat
LORD_mapiv Odesláno 29. prosinec 2009 Autor Odesláno 29. prosinec 2009 Takže opraveno. Napájel jsem kostru přímo na ty plíšky, co vedou k žárovkám a napojil na drát, co vede do konektoru a pohodička. Dřív mi ty světla i pohasínali, než se to podělalo úplně a teď ani tohle to nedělá. Děkuju za radu... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.