laci1970 Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 kde sa da kupit remenicu na 406 2.0 diesel rok 2001 motor 8erhz Citovat
ozzy56 Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 řemenice na kliku Autobenex cca 3000 kč Citovat
Chepp Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 ja sem koupil tusim ze z kellyny.. 3000-3300,- tusim ze stala. Citovat
subin Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 Za origo díl? nebo za druhovýrobu? Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 00000515S4 JEDNO ŘEMENICE 1 627,50 CZK 1 936,73 CZK 1 936,73 CZK Citovat
oddie Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 Původně zaslal: Pe.Tr 00000515S4 JEDNO ŘEMENICE 1 627,50 CZK 1 936,73 CZK 1 936,73 CZK Určitě je to ta správná pro RHZ? Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 ano taky 0515 S4 01 JEDNO ŘEMENICE DIAM 158 EP 36,8 6V - VZNĚTOVÝ MOTOR TURBO DW10ATED BEZ FAP AND MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA SINCE RPO No. 09338 01 DIAM 158 EP 36,8 6V - VZNĚTOVÝ MOTOR TURBO DW10ATED FAP AND MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA SINCE RPO No. 09338 Citovat
oddie Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 Nicméně je to ta neodpružená, ne? Tam bude podle mě ještě nějaké omezení. Kolik stojí ta odpružená? Citovat
ozzy56 Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 odpruženou v Autofrance za 3100 dávali loni synovi... Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 Původně zaslal: oddie Nicméně je to ta neodpružená, ne? Tam bude podle mě ještě nějaké omezení. Kolik stojí ta odpružená? jo to je horši no , pres sedm ale rekni mi co se ti zmeni krom obvodu remenice cca2mm jeste jineho ? Citovat
oddie Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 To jsem si u jednohmotového setrváku tehdy myslel taky, a jak rychle šel ven Úplně pro srandu králíkům to tam nikdo nedával... Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. prosinec 2009 Odesláno 28. prosinec 2009 ja uz ji videl na spouste motorech jeste kdyz stala trosku vic a druhovyroba nebyla snad jen od sasic ale cena taky echt , i tchan to ma na aute pres 40tis km a v poho.mozna je to ostesti nebo nevim , faktem je ze je to nejprodavanejsi remenice , aspon u mne. Citovat
BV406 Odesláno 29. prosinec 2009 Odesláno 29. prosinec 2009 ja, kdyz bral remenici, tu odpruzenou pochopitelne, tak me v pezo stala asi 8t, loni v lete ... jinak verim oddiemu, uz jsem se taky vytrestal jednohmotou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.