Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak jestli jsem viděl dobře, veškerý tuning SWčka spočívá většinou v jiných kolech (to je u každého modelu) a pak se na předek používají doplňky z HB verze (očekávatelné a logické) eventuelně se dobastlí ještě zadní nárazník a auto sníží - co bude dělat třeba majitel SWčka ze čtvrté fotky, až tam naloží 200 kg? Podle mě nejdřív ze všeho skalpuje nárazník ...

Stejně je ale serie nejhezčí

Odesláno

Medvěd: Je to pravda tak na půl,většinou je tam víc než snížení,kola a lak,ale je to všechno v detailech....a myslím že do kufru nikdo nebude v těchto případech cpát 200kg:DAle možné je všechno a pak nastane problém:D

Ale souhlasím že 206ka je parádní v sérii,stačí jen pár detailů a je to nádhera....

Odesláno
Původně zaslal: 309GT

....a myslím že do kufru nikdo nebude v těchto případech cpát 200kg:D......

Pak se ptám proč dotyční koupili o dost dražší SWčko, když ho nemíní využívat? Na vytunění mi prostý HB přijde mnohem vhodnější.

Odesláno

nemyslel sem hard tuning, jen pěkná kolečka, ochranný lišty do barvy auta a potom už jen takový detaily :)

jinak souhlasím s tebou že 206 sw je jeden z nejhezčích kombi od peugeotu:)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...