wooody Odesláno 28. listopad 2009 Odesláno 28. listopad 2009 zajímalo by mě jestli taky někdo z nás měl takoudle svatbu Citovat
dolly1010 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Ten zvuk samopalu v pozadí tomu dává tu správnou šťávu Citovat
navaho Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 njn měl o dvě tři aauta víc jak já :D:D Citovat
wooody Odesláno 29. listopad 2009 Autor Odesláno 29. listopad 2009 Původně zaslal: f3Rd@ a kdo ty auta spocital? kdyby s tou kamerou tak nehejbal, ale napočítal sem něco kolem 100, ale bral sem i ty policejní Citovat
Návštěvník Odesláno 5. prosinec 2009 Odesláno 5. prosinec 2009 Skôr ako sprievod mi to pripadalo ako útek pred leasingovímí splátkami:D:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.