Slayer Odesláno 17. říjen 2009 Odesláno 17. říjen 2009 Nemá někdo odkaz na internetový obchod na tohle zboží , které by pasovalo na naše autí? Našlo se jich hodně ale ty zástěrky takové nějaké prapodivné, zvlášť ty UNI (už slyším ty narážky na vzhled ale začínají mi vadit zhumusené boky) Citovat
P607Olda Odesláno 17. říjen 2009 Odesláno 17. říjen 2009 Dej tam origo, asi 1000 za pár. Ale pasují. Citovat
Slayer Odesláno 17. říjen 2009 Autor Odesláno 17. říjen 2009 No to mi právě přijde trochu moc, za trochu pryže ... ale asi to bude to pravé ořechové Citovat
mmmb Odesláno 18. říjen 2009 Odesláno 18. říjen 2009 někde jsem to tu četl. myslím že někdo dal i normální univerzály z teska a ty si upravil a sedely líp. odkaz si nepamatuju. [upravil dne 18.10.2009 mmmb] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.