jenda2 Odesláno 11. září 2009 Odesláno 11. září 2009 Zdravim vsechny, mam P 308 SW, po necelych 20 000 kilometrech jsem spokojen, jen jedna vec mi neni jasna. Orig. autoradio RD4 neprehrava MP3, pri cemz totez radio v jine vybave ma na sobe vytisten napis \"MP3\" a pochopitelne zmineny format prehrava. Zabyval jste se tim nekdo? Je to jen zalezitost firmware ci nejakeho odblokovani? Diky. Citovat
OK406 Odesláno 12. září 2009 Odesláno 12. září 2009 Zeptat se prodejce. Vozidlo je nové, tak bych se v tom zbytečně nehrabal. Citovat
AnotherOne Odesláno 12. září 2009 Odesláno 12. září 2009 Existujú RD4, ktoré prehrávajú aj neprehrávajú MP3. Rozlíšiš to práve tým nápisom. Firmware sa updatnúť nedá. To ide myslím len u RT3. Citovat
denoo Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 tiez so mnad tymto rozmyslal , mama ma totiz tie bez na pisu a nejde mp3 , skoda ze sa to neda uploadnut. Citovat
permonik7 Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 Já jsem měla na svém předchozím autě na rádiu napsané mp3 a nepřehrávalo je to, jen k tomu šlo někudy připojit mp3 přehrávač Ale co to bylo přesně za typ rádia, už si nepamatuju. Citovat
Mojo2 Odesláno 21. září 2009 Odesláno 21. září 2009 taktez mam radio bez mp3, bohuzel do prvni verze 308 bylo v zakladu radio bez mp3, az cca po pul roce je zacli davat do vsech verzi Citovat
bereg Odesláno 22. září 2009 Odesláno 22. září 2009 Mám rádio s MP3 na prodej - tady jsou podrobnější informace, pokud by si mněl zájem tak se můžeme domluvit. Citovat
PeugeotHDi Odesláno 24. září 2009 Odesláno 24. září 2009 Původně zaslal: bereg Mám rádio s MP3 na prodej - tady jsou podrobnější informace, pokud by si mněl zájem tak se můžeme domluvit. Hm...lenze ja potrebujem so striebornym prednym panelom Citovat
homat Odesláno 7. říjen 2009 Odesláno 7. říjen 2009 asi nejlepší je domontovat USB box, pokud je s rádiem kompatibilní, pak můžeš přehrávat MP3 přímo z usb flash disku. Citovat
olda Odesláno 7. říjen 2009 Odesláno 7. říjen 2009 Já přehrávám přímo z MP3,koupil jsem ten nejlevnější přehrávač,zapojil jsem to do cinche,co jsou v kaslíku a hraje to jak víno,aspoň nemusím pořád pálit cd. Citovat
PeugeotHDi Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 dnes rano skusam radio a zda sa mi (mozno je to len pocit), ze lava strana - reproduktory vo dverach hraju o nieco slabsie ako prava strana, nevsimol ste si to niekto? Kde moze byt chyba? Reklamovat mam radio? Mam origo Peugeot bez mp3. Citovat
Guest servisman Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 podle mne se to dá nastavit jak mají hrát ,Regulovat by se měla prava levá strana,pak přední zadní repro a pod Citovat
PeugeotHDi Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 Původně zaslal: honza406 podle mne se to dá nastavit jak mají hrát ,Regulovat by se měla prava levá strana,pak přední zadní repro a pod Ano to mas pravdu ide to nastavit, ale ked som zapal len lavu stranu a potom pravu pri nezmenenej hlasitosti, tak lava hrala o poznanie menej..... Citovat
Y2K Odesláno 4. listopad 2009 Odesláno 4. listopad 2009 Skor si myslim ze je lepsie ak neprehrava MP3 ale iba audio CD A upgrade nebude len v softe, kedze MP3 potrebuje prevodnik bitrate, a to je HW zalezitost v tomto pripade zrejme. Tak ci tak, CD staci Citovat
robozv Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 iba info na radiu nemam napis \"MP 3\" a prehra aj MP 3 Citovat
pipistrel Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 dnes uz vsetky RD4 prehravaju MP3:aut Citovat
robozv Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 dnes uz vsetky RD4 prehravaju MP3:aut a mas USB???????? a bluetooth??????? Citovat
buga Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 dnes uz vsetky RD4 prehravaju MP3:aut a mas USB???????? a bluetooth??????? ja mam sice mal som od vyroby najprv len bluetooth, neskor som dorobil aj original usb vstup, vsetko sa da dorobit, nie Citovat
buga Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 hlavne aby tam boli kable, ale ich natiahnut a aby to BSI podporovalo (asi je este dolezite) [upravil dne 14.12.2011 11:15 od buga] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.