Vlastyk Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 Zdravím,dneska jsem na aukru narazil na tyhle diodové žárovky,nemáte s nima někdo zkušenosti,myslim že by mohly dost svítit s minimální spotřebou oproti klasickým H7čkám:myslim http://aukro.cz/item734405271_led_diodove_zarovky_h7_konec_halogenovym_zarokam.html Citovat
antal Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 No tak ja neviem.Ja ked som mal ledkovu žiarovku v spetnom svetle tak svietila menej než klasická(myslím do dialky),ale vyskušaj a daj hned vediet:) Citovat
PnR Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 bude to svietit slabsie ako hocaky halogen.. mozno keby si dal do paraboly sviecku tak by viac osvietila ako toto.. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 záruka...? životnost...? homologace..? Citovat
tomikku Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 a co taková prkotina jako rozmrzávání sěhu ze světel v zimě ve vánici. u xenonů které jak je známo méně hřejou jsou povinné ostřikovače, toto zdaleka nemá takovou teplou jako xenon to budeš běhat ven co 50m a utírat světla od sněhu hmm přeji příjemné ježdění v zimě. Já bych do toho osobně nešel. Citovat
Ferry Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 to je zase kravina jak noha, za 500 si koupis poradny znackovy zarovky se zvysenou svitivosti, treba od Philipsu, nebo Osramu a bude svetla 3x vic nez z tehle bludicek Citovat
dolly1010 Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 Hovadina největšího kalibru. Nějakej vocas vzal patici od žárovky a přidělal do ná pár SMD (to jsou ty malý) ledek. Ledky svítěj, ale určitě ne jako halogenky. Mimoto ten problem se sněhem Je to jen další způsob, jak vymlátit z lidí prachy. Citovat
309GT Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 Taky bych si to na auto nedal:bojim (já bych je asi ani do čoček nedostal) Jedině tak do čiré optiky někde na srazu jen na show a pak zase sundat.V noci to musí svítit úplně na prd..... Citovat
Vlastyk Odesláno 9. září 2009 Autor Odesláno 9. září 2009 Ok to mi stačí díky za názory pouštím je z hlavy Citovat
309GT Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 Myslím že dobře děláš Ale docela by mě zajímalo jak to svítí,škoda že tam není fotka na autě.... Citovat
PnR Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 niekde som videl video s niecim takym, svietil s tym len na papier, nemal to ale v ziadnej parabole a musim povedat ze nic moc.. Citovat
Fakir Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 Pánové, tohle nemůže v běžné parabole vůbec fungovat. Aby reflektor fungoval, musí být zdroj světla v jeho ohnisku, což je dost malej prostor. Kde má ohnisko tohle? Citovat
alihen Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 a este mozno do osvetlenia SPZ (niekedy je dobre ak ju poriadne nevidno) pisu, ze to ma nizky odber, problem moze byt este aj v tom, ak mas svetla riadene cez RJ a nebudu mat dostatocny odber, bude ti RJ vyhadzovat stale chybu ziarovky Citovat
wooody Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 To muze bejt pekny tak nekam na sraz, ale tot vse.... Citovat
dolly1010 Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 Když se jen tak zběžně mrknete na tenhle odkaz: http://pandatron.cz/?958¶thom_classic_%96_prvni_led_nahrazujici_40w_zarovku asi pochopíte, že výkon klasickej H7ky to mít nemůže. Citovat
309GT Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 Původně zaslal: alihen a este mozno do osvetlenia SPZ (niekedy je dobre ak ju poriadne nevidno) Proto ho nemám vůbec:D Ale já v noci nejezdím;) Citovat
Crack Odesláno 12. září 2009 Odesláno 12. září 2009 Já bych tomu taky moc nevěřil,za ty prachy dobrý,ale myslím si že tak na sraz.Ale zas můj názor je že ledky jsou světla budoucnosti a co sem čet,tak určitě se kvalitních žárovek do světel dočkáme,v tom článku bylo psáno že už maj vyvinutou diodu která by dosvítila až na měsíc Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.