koblih69 Odesláno 6. březen 2012 Odesláno 6. březen 2012 Já to taky nevím obecně - třeba typ 8972 S1 - tedy bez signalizace je stejný ve 306 i 406, ale jestli je to napříč všemi modely 406 a 306 opravdu nevím. Pouze vím, že se rozlišují typy pro pravostranné a levostranné řízení a typy se signalizací a bez ní. Ideální je opsat číslo z původních a podle nich hledat jiné. Podle mě pokud se budou tyhle údaje shodovat tak jdou zaměnit. Jinak je to samozřejmě dohledatelné podle VINu. [upravil dne 6/3/12 20:12 od koblih69] Citovat
Roman Bazi Odesláno 6. březen 2012 Odesláno 6. březen 2012 Díky. Nevím na která čísla se mám zaměřit, mohl by jsi poradit, podle kterých to hledat? 306 ŘJ airbagů Citovat
koblih69 Odesláno 6. březen 2012 Odesláno 6. březen 2012 Mělo by tam ( na tom pyropásu ) být 8972 S1 nebo 8972 S2 Citovat
Roman Bazi Odesláno 6. březen 2012 Odesláno 6. březen 2012 Tak bohužel, na tom z 306ky takové označení není. Na tom z 406ky také nic takového nevidím.:myslim Citovat
marko306 Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Pasujú, ja som dával pyropásy do svojej ex306 zo 406 angličana. Tak isto by mali pasovať zo 106. Citovat
Roman Bazi Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 A díval jsi se na nějaké označení, nebo ne? Citovat
marko306 Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Nie vôbec. Po zapojení nič nesvietilo všetko vyadalo ok. Citovat
Roman Bazi Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Marko306 - řídící jednotku airbagů jsi koupil novou, nebo nechal starou vymazat? Citovat
marko306 Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Dávno som si myslel, že sa mi sama reaktivovala (aj som to tu niekde prezentoval), ale potom som si zistil, že mi ju reaktivovali. Myslím, že nie je možné aby sa sama reaktivovala. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.