Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

při startu se rozsvití diagnostika motoru


honzin406

Recommended Posts

Cau chlapaci, občas podle toho jak hodně jezdim se mi při startu rozsvítí diagnostika motoru tedy ta kontrolka. Motor nereaguje na plyn a s otackama si par vteřin hraje mezi 900-1300 a pak se bud vypne nebo to udelam ja. Pote otocím klickem znovu nastartuju a vse je v pořadku. Nevite co by to mohlo byt? jeste jedna vec pri přerazovaní se mi otacky motoru nejprve trochu zvednou asi tak cca o 200 a potom teprve klesaji? Co to je ? poradte mi jestli mate nekdo vetsi zkusenosti s tímto problemem.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závady v registru budou i pokud kontrolka zrovna nesvítí,typuju to na zblblej snímač polohy rotoru.Ale v tvém případě bych ještě vyloučil zavzdušněnej palivovej okruh, tyhle čerpadla jsou na to hodně háklivé a pak se to takhle různě projevuje.Vem nádobu z čistou naftou a sveď do ni přívod i odvod rovnou z čerpadla.Pak odskoušej ,pokud se to bude chovat stejně ,pak už nezbývá než diagnostika,nějaké měření a pravděpodobně čerpadlo na opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem byl na diagnostice a dela to cerpadlo. hodnoty ktere vysila ridici jednotka cerpadlo nekopiruje a dela si co chce ale opravdu jen nekdy tak bud opravit nebo dat nove a nebo jezdit dokut to jde coz mi navrhl i v servise. Protoze tuto chybu to dela jen obcas ale bohuzel dela. Ach jo ty cerpadla. diky moc chlapaci meli jste pravdu.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...