vendelinek Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 nějakej typ na super film co by se mi líbil nejsem moc náročnej,hlavně aby byl akční dobrodružný scifi fantasy katastrofický , může být i triller dík za typy Citovat
Guest jaris13 Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 To já také ne. Mám rád celkem reálné horory máte nekdo nejaký takový omrknutý? Citovat
Medvěd Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 Právě teď jsem dokoukal Probudím se včera a bolí mně břicho smíchy - tahle komedie má ode mně 1* Souhlas, taky jsem se málem smíchy po.. Nejlepší byly Windejsi u Táborského s předpotopníma počítačema Jinak jsem viděl \"Sedm psychopatů\" - prazvláštní, ale celkem zajímavý film, podobně jako \"V Brugách\" [upravil dne 25/2/13 11:46 od Cyklon] Táborského? Já teda jako Mádlova učitele PC viděl Šteindlera .... Táborský byl učitel Občanské nauky, budoucí ředitel školy [upravil dne 30/3/2013 19:53 od Medvěd] Citovat
vendelinek Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 Total Recall (2012) CZ,co třeba todle,viděl snad už někdo:myslim:) Citovat
vendelinek Odesláno 31. březen 2013 Odesláno 31. březen 2013 tak jsem našel super film,viděl už někdo? Bez dechu:super Colombiana:super doporučuji:) [upravil dne 31.3.2013 17:55 od vendelinek] Citovat
Rejty Odesláno 31. březen 2013 Odesláno 31. březen 2013 http://www.csfd.cz/film/253387-mary-a-max/ nějteří ví:o:o:o:o Citovat
Cyklon Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Táborského? Já teda jako Mádlova učitele PC viděl Šteindlera .... Táborský byl učitel Občanské nauky, budoucí ředitel školy Jo, máš pravdu, bylo to tak Jinak jsem včera zkouknul Hooligans a musím konstatovat: druhý dobrý film s E.Woodem (po Maniak) Citovat
pipistrel Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 cez vikend som skukol american gangster a celkom fajn [upravil dne 2/4/13 11:16 od pipistrel] Citovat
odee Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 http://www.csfd.cz/film/253387-mary-a-max/ nějteří ví:o:o:o:o Jojo, Mary a Max je paráda:super Citovat
Cyklon Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 cez vikend som skukol american gangster a celkom fajn Tak jestli máš rád DW, pak by se ti mohl líbit i muž v ohni Citovat
lukaro Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Teď doporučuju... KONTRABANT PATROLA :papa Citovat
Aluška Odesláno 3. duben 2013 Odesláno 3. duben 2013 Doporučuju komedii GAMBIT s Colinem Firthem, Cameron Diaz a Alanem Rickmanem (známý z Haryho Trotla) Citovat
OK406 Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Neví někdo, jak se jmenuje film, kde hrají manželé (agenti), kteří mají malé dítě a jsou napadáni zabijákem, který si říká smrťák (po překladu). Celý film je v duchu krimi komedie. Např. otec s dítětem a s kočárkem je napadem, ale hravě si poradí......... Nikdo by nevěděl ? [upravil dne 24/8/14 21:44 od OK406] Citovat
Guest servisman Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Vím co máš na mysli, ale na název filmu si nevzpomenu Citovat
hardhouse.trip Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Tento víkend nostalgie - Komando se Švorcenégrem , Fifty-Fifty, zítra Smrtonosná Past 2, a neděle Specialista a Nájemní vrazi... Citovat
vendelinek Odesláno 8. únor 2014 Odesláno 8. únor 2014 komando mám dobrej film,past mám všechny 4 díly,taky dobrý,Specialista a Nájemní vrazi,zkusim pohledat,pak dám vědít Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.