AnotherOne Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Původně zaslal: MatrixChose V prvním příspěvku: \"...si my zrovna moc nechce někam uploadovat 45 giga...\" tak jestli umím počítat. Je to normální věc, W ať už jakýkoliv po sobě vžycky něco nechaj a to jen spomaluje a brzdí. 45GB to je len disk D podľa toho čo píše. Citovat
MatrixChose Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Externí, interní, je to fuk jakej, ale za mě je to prostě lepší všechno schodit a mít disk a winy čistý jak dětskou prdelku Citovat
MatrixChose Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Původně zaslal: AnotherOne Původně zaslal: MatrixChose V prvním příspěvku: \"...si my zrovna moc nechce někam uploadovat 45 giga...\" tak jestli umím počítat. Je to normální věc, W ať už jakýkoliv po sobě vžycky něco nechaj a to jen spomaluje a brzdí. 45GB to je len disk D podľa toho čo píše. Ale na C nic nemá Citovat
AnotherOne Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Původně zaslal: MatrixChose Původně zaslal: AnotherOne Původně zaslal: MatrixChose V prvním příspěvku: \"...si my zrovna moc nechce někam uploadovat 45 giga...\" tak jestli umím počítat. Je to normální věc, W ať už jakýkoliv po sobě vžycky něco nechaj a to jen spomaluje a brzdí. 45GB to je len disk D podľa toho čo píše. Ale na C nic nemá Keď zruší MBR musí zálohovať celý disk teda aj C. Teda pokiaľ to nie sú dva fyzické disky. [upravil dne 12.7.2009 AnotherOne] Citovat
MatrixChose Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Ale když tam má jen WXP tak co by zálohoval? Citovat
wooody Odesláno 12. červenec 2009 Autor Odesláno 12. červenec 2009 no je to jenom disk, a na c je v tom pripade zalohovat nejakejch 130 giga........ hmm tak to je pekny..... vidim to na servis Citovat
wooody Odesláno 12. červenec 2009 Autor Odesláno 12. červenec 2009 Původně zaslal: MatrixChose Ale když tam má jen WXP tak co by zálohoval? nene je tam toho mnohem víc než jenom xp Citovat
MatrixChose Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Tohle nechápu. C mám nějakejch 18 GB takže tam mám čistě jen Winy a soft v program files - mozilla, winrar, office, atd atd. A všechno ostatní je na disku D kterej má zbytek kapacity. Takže C: si můžu formáltovat od rána do veečera a je to jedno, nemusím nic řešit. wooody: tobě radím, žádnej servis, ale kup normálně druhej disk, je to fakt za hubičku (500 gb okolo 1400,- nebo tak nějak) a budeš to mít nejlepší Citovat
wooody Odesláno 12. červenec 2009 Autor Odesláno 12. červenec 2009 Původně zaslal: MatrixChose Tohle nechápu. C mám nějakejch 18 GB no já mám C 500 giga a D taky +- nějaký ty drobný Citovat
MatrixChose Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 No jo, ale víš co to je formátovat 500 GB? Já mám teda jenom 250 GB disk, takže D má 215 gb, ale nikdy bych C nedělal větší Citovat
tbarth Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Já bych kaufnul nový HDD, 750GB za 1730,- Kč, nebo jestli tolik za disk nechceš dát, tak 250GB za 1000,-. A měl bys po starostech, kam dát data, o která nechceš prijít, a nevypalovat hromadu dvd. Citovat
wooody Odesláno 12. červenec 2009 Autor Odesláno 12. červenec 2009 já to takle měl když se to koupilo Citovat
MatrixChose Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 to ti věřím, ale u mě by to šlo hned rozdělit jinak. a to jsi kupoval sestavu už s OS jo? Citovat
AnotherOne Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Nerieš formátovanie ale urob to podľa toho odkazu alebo ako písal Radek. Citovat
MatrixChose Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Aspoň by si to teď rozdělil pořádně a měl čistý winy, v těhlech už má beztak spoustu softu co nepoužívá nebo odinstaloval a zbytečně to brzdí systém. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 No to jo, já mám na disku 320GB winy 40GB, a zbytek Data, pak na dalším 320GB Data, a na ještě jednom 500GB mám zalohy a tam mám oddíl 35GB na kterej mužu instalovat systemy na zkoušku nebo v případě pádu primárního systemu natočit novej bez toho abych si sformatnul C a mohl z něho vytahat třeba nastavení programů, i když to si taky pruběžně zalohuju, ale stat se muže cokoliv, že Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.