Ravel Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Z rozhodnutí vlády ČR budou od 1.7.2009 na celém území republiky instalovány nové radary s NULOVOU TOLERANCÍ!!! To znamená, že nesmíte překročit maximální povolenou rychlost ani o 1km/h!!! Oproti radarům instalovaným v rámci akce Bezpečná města nebudou přinášet do obecních pokladen (a hlavně kapes majitelů firmy CzechRadar) žádné peníze, přesto jsou starostové a dopravní experti nadšeni. A jak takový radar poznáte? Podívejte se zde. http://www.postimage.org/image.php?v=gx1vnD2S Citovat
Medvěd Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Dost dobrý - doufám, že bude umět zaostřit přímo na řidiče, jinak by jejich instalace neměla žádný výchovný efekt. Citovat
silver849 Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Pekne.Takze od 1.7 sa uz v cechach neukazem Citovat
Ravel Odesláno 1. červen 2009 Autor Odesláno 1. červen 2009 Původně zaslal: Medvěd Dost dobrý - doufám, že bude umět zaostřit přímo na řidiče, jinak by jejich instalace neměla žádný výchovný efekt. To by si půlka lidí musela nechat přivézt auto z Anglie. Citovat
silver849 Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Ak to ma nejaky system zameriavania na vodica tak anglik bude tiez nanic Citovat
Edison Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Je to fuk. Zabere to v klidu celý auto, ovšem díky vysokému rozlišení je dobře rozlišitlná i osoba. A co se týče \"nulové tolerance\"... ani teoreticky neexistuje žádný měřicí přístroj s absolutně NULOVOU chybou měření. A ze zákona se MUSÍ s chybou přístroje počítat. Citovat
309GT Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Začnu šetřit na rakev:D Citovat
Voighta Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Podle obrázku soudím,že při překročení maximální povolené rychlosti,ihned po vyfotografování vypálí na neukázněného řidiče i několik správně mířených střel. Citovat
PnR Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 myslim ze fotit ta budu az potom po obhliadke tela.. Citovat
Ticcino Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Vzhledem k morálce našich řidičů bude věčně prázdný zásobník. A vzhledem k nátuře našich občanů, když nebude prázdný, tak bude ukradený. Citovat
309GT Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Původně zaslal: Ticcino Vzhledem k morálce našich řidičů bude věčně prázdný zásobník. A vzhledem k nátuře našich občanů, když nebude prázdný, tak bude ukradený. To je přesný:D:D:D:D:D:D Byla by jen otázka času,kdy si pro něj cajti půjdou do sběrny barevných kovů Citovat
lubikpo Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Původně zaslal: Voighta Podle obrázku soudím,že při překročení maximální povolené rychlosti,ihned po vyfotografování vypálí na neukázněného řidiče i několik správně mířených střel. A ja si dam neprestrelne skla a mozem jazdit kolko chces:roker Citovat
Edison Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Tím bych si nebyl tak jist. Jistě pamatujete na aferu s tím, jak z S&B unikly info o protipanceřových pistolových nábojích... Citovat
PaloLM Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 predám vyradený ale pojazdný OT 64, najvyššia ponuka:) Citovat
Qcko Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Původně zaslal: PaloLM predám vyradený ale pojazdný OT 64, najvyššia ponuka:) OT64 nedosiahne rychlost, ktora by taky radar zaujimala:D A to je tazko, pofrci sanitka s organom k operacii a ono ju do rozmasakruje, lebo prekrocila rychlost:aut Treba kupit auto, ktore je rychlejsie ako gulka:P Citovat
KoudaK Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Tak to bych si měl asi opravit ten tachec co včera vyhlásil bojkot něco dělat.. Ta rafika co furt leží na tom spodník kolíčku asi není moc dobrý.. Citovat
Jenda 309 Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Původně zaslal: QckoOT64 nedosiahne rychlost, ktora by taky radar zaujimala:D Mam dojem že SKOT udělá 80 takže ve městě jo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.