Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Z rozhodnutí vlády ČR budou od 1.7.2009 na celém území republiky instalovány nové radary s NULOVOU TOLERANCÍ!!!

To znamená, že nesmíte překročit maximální povolenou rychlost ani o 1km/h!!!

Oproti radarům instalovaným v rámci akce Bezpečná města nebudou přinášet do obecních pokladen (a hlavně kapes majitelů firmy CzechRadar) žádné peníze, přesto jsou starostové a dopravní experti nadšeni. A jak takový radar poznáte? Podívejte se zde.

http://www.postimage.org/image.php?v=gx1vnD2S

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Dost dobrý - doufám, že bude umět zaostřit přímo na řidiče, jinak by jejich instalace neměla žádný výchovný efekt.

To by si půlka lidí musela nechat přivézt auto z Anglie. :aut

Odesláno

Je to fuk. Zabere to v klidu celý auto, ovšem díky vysokému rozlišení je dobře rozlišitlná i osoba. A co se týče \"nulové tolerance\"... ani teoreticky neexistuje žádný měřicí přístroj s absolutně NULOVOU chybou měření. A ze zákona se MUSÍ s chybou přístroje počítat.

Odesláno

Podle obrázku soudím,že při překročení maximální povolené rychlosti,ihned po vyfotografování vypálí na neukázněného řidiče i několik správně mířených střel. :D

Odesláno
Původně zaslal: Ticcino

Vzhledem k morálce našich řidičů bude věčně prázdný zásobník.

A vzhledem k nátuře našich občanů, když nebude prázdný, tak bude ukradený.

To je přesný:D:D:D:D:D:D:D Byla by jen otázka času,kdy si pro něj cajti půjdou do sběrny barevných kovů:D
Odesláno
Původně zaslal: Voighta

Podle obrázku soudím,že při překročení maximální povolené rychlosti,ihned po vyfotografování vypálí na neukázněného řidiče i několik správně mířených střel. :D

A ja si dam neprestrelne skla a mozem jazdit kolko chces:roker

Odesláno
Původně zaslal: PaloLM

predám vyradený ale pojazdný OT 64, najvyššia ponuka:):)

OT64 nedosiahne rychlost, ktora by taky radar zaujimala:D

A to je tazko, pofrci sanitka s organom k operacii a ono ju do rozmasakruje, lebo prekrocila rychlost:aut

Treba kupit auto, ktore je rychlejsie ako gulka:P

Odesláno

Tak to bych si měl asi opravit ten tachec co včera vyhlásil bojkot něco dělat.. Ta rafika co furt leží na tom spodník kolíčku asi není moc dobrý.. :myslim:roll

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...