Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

jjj,promiň,teď sem se díval blíž a je vidět že to máš přilepený na dveřích zespodu,myslel sem že to máš na tapecu a teď že ti to upadlo:mad::super

Odesláno

a jinak,mám zapojený osvětlení klik na všech 4 dveřích a dneska sem si všiml že na zadních dveřích mě to svítí asi tak o čtvrtinu víc než v těch předních,nevíte čím by to mohlo být??Podotýkám že diody a odpory mám všude stejný,je možný že by tam šlo víc proudu???? Ale to by nemělo mít vliv

Odesláno

tak to já naštěstí ne :bojim a s tím osvětlením prahů jsi mě pěkně nadchl,ale nový světýlka v peugeotovi mají asi za 190.- kus a na vrakáču za 100.- tak si budu muset počkat,ale pořád se dívám na tvoje fotky jak to máš super udělaný,a vždycky se u toho akorát tak nase.... že to ještě taky nemám :bacha:D:D

Odesláno

naštěstí jen slabej otřes mozku a nějaký škrábance od skla.... ty jsi zháněl ty světýlka na vrakáči a seženou je???taky bych chtěl mnět poblíž takovej vrakáč to když tam přijdu a chcu něco s interiéru tak namě hledí jak kdybych po něm chtěl nějakej díl s auta s rokem výroby 2035:D:D

[upravil dne 4/6/09 zzipCZ]

Odesláno

jj,na vrakáči,naštěstí tam maká kamoš,tak mě je možná sežene i zadáčo,ale uvidíme,jinak sem nikdy neměl problémy s nějakýma dílama,dostal sem vždy to co sem chtěl:)

Odesláno

kudy jste prošli drátama od vnitřního osvětlení do předních dveří u řidiče. díval sem se na konektor a nevím jak se do něj dostat , prý je nějyký přípravek ale ten nemám a konektor zrušit nechci. Je tam málo místa při odchlípnutí té krycí gumy. Musí se zevnitř sundat tapec pod pojistkama, nebo nějaké šrouby? kudy se tam leze? Díky

Odesláno

no já jsem chytl za dráty a normálně jsem ten konektor povitáhl mě to šlo......ale zadní dveře ty jsou horší ke konektoru je dobrej přístup ale ta čás co je na dveřích je nerozebyratelná je to celý zalitý aspon u mě teda jo:o

  • O 3 týdny později...
Odesláno

Tak po dnesnej 5hodinovej makacke 4 odtrhnutych štuploch na zadnych tapaciroch je vysledok podla mna celkom fajn.A vobec to nedrazdi pri soferovani.Postupoval som presne podla navodu od 4000006 len som dal 1 kiloohmovy odpor.Ten navod je super.

post-0-14109607836069_thumb.jpg

Odesláno

já sem tam nakonec dal odpor 1,5 ohmu a svítí to fajn,sice o něco víc než tobě ale máš to super:super

ale stejně mě to moc nepomohlo,vezl sem asi před týdnem kamoša v noci dom a on se mě potom ptal kde mám kliky,kde se to otevírá,a to v sobě neměl ani jedno pivo;) takže tam asi nakonec namontuju halogen:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...