yaris1 Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 Zdravím, jaké kola máte zapsány v TP já tam mám pouze pneu 195/65/15, ráfky 15\" 4*108, ET 2. Přemýšlím nad koupí 16\" a na DI mi řekli že by tam měl být zapsán i alternativní rozměr , ovšem já tam nic nemám a že mohli udělat chybu při vystavování techničáku. Tak prosím koukněte do TP a napište co tam přesně máte. Případně jestli se s tím někdo setkal a jak dál.. Díííííky Citovat
puzzle23 Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 Zjisti si, jaké 16 jsou na tvůj typ auta schválené a nech si je do techničáku dopsat. Někde chtějí na dopravním potvrzení od Peugeotu, ale schválený typ ti za poplatek 50,- bez problémů doplní. Citovat
Solim1 Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 Opisujem z techničáku P307 SW Pneu: 195/65 R15 91T , 205/55 R16 91V Ráfik: 6Jx15 , 6,5Jx16 Citovat
yaris1 Odesláno 11. březen 2009 Autor Odesláno 11. březen 2009 díky za info, ještě doplněk, rozdíl mezi plecháčema a alu se asi neuvádí, že? Citovat
Solim1 Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 Nie. Ja mám letné na alu R15 a zimné na plechoch R16. Citovat
georgegg Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 jj taky mam zapsanou alternativu 205/55 R16 Citovat
Ticcino Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 I já tam mám alternativu 205/55 R16. yaris1, podívej se do toho techničáku pořádně. Pravděpodobnost, že by \"zapomněli\" se mi nějak nezdá. Není to napsané u kol, ale dole v poznámkách nebo jiných záznamech. Citovat
nikol Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 Ja tam mam taky jen jednu možnost. 195/65 R 15 91 T (H) Citovat
puzzle23 Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 Automaticky to tam uvedené není. Rozměr 205/55 R16 91V ti dopíšou na dopravním do poznámek v TP jako alternativní možnost. Citovat
wojtěch Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 tak já mám v TP 205/55 R16 a alternativu 225/45 R17 Citovat
Guest foto1977 Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 Já mám 195/65 R15 91T a dole v dalších záznamech mám 205/55 R16 91V a 205/50 R17 93W nebo 89W. A ještě tam mám poznámku, že zimáky mohou být s rychlostním koeficientem Q = 160km/h. Citovat
yaris1 Odesláno 11. březen 2009 Autor Odesláno 11. březen 2009 Původně zaslal: nikol Ja tam mam taky jen jednu možnost. 195/65 R 15 91 T (H) Jééééééjda, ja jsem fakt idiot, ono to tam je fakt v těch poznámkách!! Tak sorry ...:mad: :mad::mad::mad::mad::mad: Citovat
nikol Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 Původně zaslal: yaris1 Původně zaslal: nikol Ja tam mam taky jen jednu možnost. 195/65 R 15 91 T (H) Jééééééjda, ja jsem fakt idiot, ono to tam je fakt v těch poznámkách!! Tak sorry ...:mad: :mad::mad::mad::mad::mad: Tak mi to nedalo a šel jsem se podivat znova.A pořad nic,takže nejsem ..... Ale pokusím se obejit uřady at to tam dopišou.To auto si to zaslouži:potlesk Citovat
jtichy Odesláno 11. březen 2009 Odesláno 11. březen 2009 Původně zaslal: Solim1 Opisujem z techničáku P307 SW Pneu: 195/65 R15 91T , 205/55 R16 91V Ráfik: 6Jx15 , 6,5Jx16 mám to samý jen ještě 205/50/ R16 Citovat
lucascz Odesláno 12. březen 2009 Odesláno 12. březen 2009 205/55 R16 91 V (obuto)a nebo možnost na 205/50 R17 93w nebo 89W Citovat
durino666 Odesláno 2. duben 2009 Odesláno 2. duben 2009 ja mam 195 / 65 r 15 a alternativna 205 / 65 16 ale sa mi nezda,,, Otazka mam ET 31 a mozem tam dat et 15 ?? Citovat
robozv Odesláno 2. duben 2009 Odesláno 2. duben 2009 Původně zaslal: durino666 ja mam 195 / 65 r 15 a alternativna 205 / 65 16 ale sa mi nezda,,, Otazka mam ET 31 a mozem tam dat et 15 ?? preco sa pitas v 3 vlaknach to iste????? vojdu tam a nebudu sa suchat!!!!!!!!!! vela stastia Citovat
durino666 Odesláno 2. duben 2009 Odesláno 2. duben 2009 Původně zaslal: robozv Původně zaslal: durino666 ja mam 195 / 65 r 15 a alternativna 205 / 65 16 ale sa mi nezda,,, Otazka mam ET 31 a mozem tam dat et 15 ?? preco sa pitas v 3 vlaknach to iste????? vojdu tam a nebudu sa suchat!!!!!!!!!! vela stastia kua .... nejaky bordelsom mal v tom, no dik :!) Citovat
robozv Odesláno 2. duben 2009 Odesláno 2. duben 2009 Původně zaslal: durino666 Původně zaslal: robozv Původně zaslal: durino666 ja mam 195 / 65 r 15 a alternativna 205 / 65 16 ale sa mi nezda,,, Otazka mam ET 31 a mozem tam dat et 15 ?? preco sa pitas v 3 vlaknach to iste????? vojdu tam a nebudu sa suchat!!!!!!!!!! vela stastia kua .... nejaky bordelsom mal v tom, no dik :!) no nemas za co aj na buduce nieco som ti napisal do tuningu Citovat
Otan Odesláno 2. duben 2009 Odesláno 2. duben 2009 Původně zaslal: Solim1 Opisujem z techničáku P307 SW Pneu: 195/65 R15 91T , 205/55 R16 91V Ráfik: 6Jx15 , 6,5Jx16 .Mám to samé. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.