Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím, jaké kola máte zapsány v TP já tam mám pouze pneu 195/65/15, ráfky 15\" 4*108, ET 2. Přemýšlím nad koupí 16\" a na DI mi řekli že by tam měl být zapsán i alternativní rozměr , ovšem já tam nic nemám a že mohli udělat chybu při vystavování techničáku. Tak prosím koukněte do TP a napište co tam přesně máte. Případně jestli se s tím někdo setkal a jak dál.. Díííííky

Odesláno

Zjisti si, jaké 16 jsou na tvůj typ auta schválené a nech si je do techničáku dopsat. Někde chtějí na dopravním potvrzení od Peugeotu, ale schválený typ ti za poplatek 50,- bez problémů doplní.

Odesláno

I já tam mám alternativu 205/55 R16.

yaris1, podívej se do toho techničáku pořádně. Pravděpodobnost, že by \"zapomněli\" se mi nějak nezdá. Není to napsané u kol, ale dole v poznámkách nebo jiných záznamech.

Odesláno

Já mám 195/65 R15 91T

a dole v dalších záznamech mám 205/55 R16 91V a 205/50 R17 93W nebo 89W.

A ještě tam mám poznámku, že zimáky mohou být s rychlostním koeficientem Q = 160km/h.

Odesláno
Původně zaslal: nikol

Ja tam mam taky jen jednu možnost. 195/65 R 15 91 T

(H):myslim

Jééééééjda, ja jsem fakt idiot, ono to tam je fakt v těch poznámkách!! Tak sorry ...:mad::mad:

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Odesláno
Původně zaslal: yaris1

Původně zaslal: nikol

Ja tam mam taky jen jednu možnost. 195/65 R 15 91 T

(H):myslim

Jééééééjda, ja jsem fakt idiot, ono to tam je fakt v těch poznámkách!! Tak sorry ...:mad::mad:

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Tak mi to nedalo a šel jsem se podivat znova.A pořad nic,takže nejsem .....:mrk Ale pokusím se obejit uřady at to tam dopišou.To auto si to zaslouži:potlesk

Odesláno
Původně zaslal: Solim1

Opisujem z techničáku P307 SW

Pneu: 195/65 R15 91T , 205/55 R16 91V

Ráfik: 6Jx15 , 6,5Jx16

:papa

mám to samý jen ještě 205/50/ R16 :papa

  • O 3 týdny později...
Odesláno
Původně zaslal: durino666

ja mam 195 / 65 r 15 a alternativna 205 / 65 16 ale sa mi nezda,,,

Otazka :) mam ET 31 a mozem tam dat et 15 ??

preco sa pitas v 3 vlaknach to iste?????:myslim

vojdu tam a nebudu sa suchat!!!!!!!!!!

vela stastia

Odesláno
Původně zaslal: robozv

Původně zaslal: durino666

ja mam 195 / 65 r 15 a alternativna 205 / 65 16 ale sa mi nezda,,,

Otazka :) mam ET 31 a mozem tam dat et 15 ??

preco sa pitas v 3 vlaknach to iste?????:myslim

vojdu tam a nebudu sa suchat!!!!!!!!!!

vela stastia

:bacha kua .... nejaky bordelsom mal v tom, no dik :!) :super

Odesláno
Původně zaslal: durino666

Původně zaslal: robozv

Původně zaslal: durino666

ja mam 195 / 65 r 15 a alternativna 205 / 65 16 ale sa mi nezda,,,

Otazka :) mam ET 31 a mozem tam dat et 15 ??

preco sa pitas v 3 vlaknach to iste?????:myslim

vojdu tam a nebudu sa suchat!!!!!!!!!!

vela stastia

:bacha kua .... nejaky bordelsom mal v tom, no dik :!) :super

no nemas za co aj na buduce :D nieco som ti napisal do tuningu

Odesláno
Původně zaslal: Solim1

Opisujem z techničáku P307 SW

Pneu: 195/65 R15 91T , 205/55 R16 91V

Ráfik: 6Jx15 , 6,5Jx16

:papa

.Mám to samé.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...