destiny Odesláno 24. květen 2004 Odesláno 24. květen 2004 Skoda toho ceniku, ze neni trosku vic citelnejsi Kazdopadne to vypada nadherne! Citovat
destiny Odesláno 24. květen 2004 Autor Odesláno 24. květen 2004 Cena tam citelna je, ale ta vybava za tu cenu uz ne! Citovat
Guest Ondra Odesláno 24. květen 2004 Odesláno 24. květen 2004 kdyz chvilku vydrzite, tak masinka byl na oficialnim predstaveni 407ky, takze zpracovava materialy a behem vecera se objevi prvni clanky o 407cce (defakto asi budem prvni, kdo to uverejni, jako to bylo v pripade 307sw)... Citovat
Driver Odesláno 25. květen 2004 Odesláno 25. květen 2004 Už jsem si koupil nové porcelánové prasátko a začínám šetřit - přijímám i sponzorské dary... Citovat
Guest Ondra Odesláno 25. květen 2004 Odesláno 25. květen 2004 začal jsem uvažovat o členských příspěvcích pro club... když by každej dal 700 Kč, tak při tisících lidech mám na auto a 700 Kč pro každýho není moc, ne? samo, bohuzel nejapny ftip,příspěvky nebudou Citovat
Marlin Odesláno 25. květen 2004 Odesláno 25. květen 2004 ja se taky dobrovolne hlasim na sponzordke prispevky:papa:D a staci mi jen 600kc ale stejne si ji koupim, ale az tak za ctyri roky.... az na ni budu mit Citovat
Bohumil Odesláno 26. květen 2004 Odesláno 26. květen 2004 Je to fáro moc hezký, ale jsem napnutý už teď s čím se vytasí po 307čce. Nejsem na sedany a kombíky. A ty ceny, podívejte se na podobnou výbavu u aut stejný třídy a možná se budete divit. Citovat
Radek V. Odesláno 26. květen 2004 Odesláno 26. květen 2004 Tak jsem se dozvedel horkou novinku. Predvcirem pry nekdo pri zkusebnich jizdach novou 407ku vysekal. Skoda je pry okolo 400 000kc...... Citovat
Ferry Odesláno 26. květen 2004 Odesláno 26. květen 2004 Zkouseli funkcnost airbagu :D ? Jinak co rikam na predstaveni 407 ? Zavidim Masinkovi ze se v ni svezl :D [Editován dne 26/5/04 Ferry] Citovat
Guest Masinka Odesláno 26. květen 2004 Odesláno 26. květen 2004 Napsán autorem Ferry Zkouseli funkcnost airbagu :D ? Jinak co rikam na predstaveni 407 ? Zavidim Masinkovi ze se v ni svezl :D [Editován dne 26/5/04 Ferry] V tom pripade musis zavidet i Radkovi V. Citovat
Guest Ondra Odesláno 26. květen 2004 Odesláno 26. květen 2004 ad znicena 407ka... prispevky z auto.cz ..................... Tak jsem si ho včera v Dobříši také vyzkoušel. Perlička - člověk co vyjel na zkušební jízdu asi půl minuty přede mnou, po 5 km ve vesnici vjel pravým předním kolem na krajnici, chytil smyk, nezvládl ho, vpálil do protisměru a auto zcela rozbil.. Hoši od Peugeota nadšení moc nebyli. Ovšem kdo by byl, že ? ........ ......... Jen pro upřesnění - ta havarovaná 407 není ZCELA rozbitá, ale rozbitá . Odnesl to trochu předek a pak škrábance na boku a zadku. Ani airbagy nevyskákaly... A kluci od Peugeotu skutečně nadšení nebyli ... Citovat
destiny Odesláno 27. květen 2004 Autor Odesláno 27. květen 2004 Nejsou nekde fotky k tehle perlicce? Mozna to je prvni naborena 407 vubec. Citovat
Lucky Odesláno 27. květen 2004 Odesláno 27. květen 2004 Urcite neni - testovaci jizdy automobilek a tak, vsak to znate Mozna tak u nas by mohla byt prvni Citovat
destiny Odesláno 27. květen 2004 Autor Odesláno 27. květen 2004 No jasne, myslel jsem tim prvni civilni 407. Jasne, ze automobilka delala crash testy Citovat
Lucky Odesláno 27. květen 2004 Odesláno 27. květen 2004 No ty jsem prave nemyslel Myslel jsem ty \"tajny testovani\" nekde ve svedsku nebo kde Pazout testuje svy auta. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.