Benžík Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 Co třeba udělat to tak, aby to ostřikovalo jenom když je tma? Citovat
Dave_k Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 2kupak: Pokud nemáš relátka tak mezi svátkama už je asi neseženeš. Více to je popsáno zde. Klidně při instalaci rád pomůžu. [upravil dne 23/12/09 Dave_k] Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 http://www.levnealarmy.cz/eshop/xenony/ostrikovace-svetlometu.html Citovat
Benžík Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 Šlo by to zapojit takle. Místo RN1 (vpravo nahoře) se zapojí fotoodpor. Ten šváb je TL071. Celý to musí stát i s relátkem míň než 100Kč. Spíná se to podlo intenzity světla, citlivost se nastaví P1. Citovat
Benžík Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 Sorry oprava - ten RN1 je vlevo nahoře, ne vpravo. Citovat
Edison Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 A co koupit ostřiky jinde, než v peugeotu? Něco tuším má Fx v nabídce. Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 dyt sem tamdal odkaz na neorigo ostrik sadu Citovat
kupák Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 Původně zaslal: Benžík Co třeba udělat to tak, aby to ostřikovalo jenom když je tma? Právě proto chci aktivovat denní svícení. 2 Dave_k: Já na to nespěchám. Mezi svátkama to být nemusí. Snad sklony pro dobré skutky vydrží pežoťákům i po svátcích. Až bude čas, nálada a vhodné počasí, tak to budu řešit. [upravil dne 23/12/09 kupák] Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 25. prosinec 2009 Odesláno 25. prosinec 2009 Původně zaslal: Pe.Tr dyt sem tamdal odkaz na neorigo ostrik sadu až si to někdo koupí at to nafotí při instalaci a přidá do vlákna teď sem si dal na sveho miláčka xenony a svítí to jak blázen .. a ostrikovace i kvuli policajtum at jim nakecam ze je to komplet original Citovat
OK406 Odesláno 25. prosinec 2009 Odesláno 25. prosinec 2009 Tak si dej denní světla jako mám já a nebo Stalmik. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.