Hanzz Odesláno 13. leden 2009 Odesláno 13. leden 2009 Píchl jsem někde kolo a je to na boku.A nevím jak se to tak blbě stalo.Dal jsem to do pneu a dal tam latu jenže to moc nepomohlo.Poradil mi nějaký přípravek z benziny,který se stříkne do kola a údajně to ucpe i velkou díru.Prý to používaj motorkáři.Nemáte s tím zkušenosti a jak se to přesně používá? Díky Citovat
MirasCC Odesláno 13. leden 2009 Odesláno 13. leden 2009 Jestli je to z boku, tak bych řekl že máš smolíka a budeš muset gumu vyměnit. Netuším co za přípravek mohl mít ten člověk na mysli, napadá mě prostě obyčejnej sprej na opravu pneu. Ale nechápu, jak ti to mohl někdo poradit, páč to je nouzový řešení, v podstatě jen na dojetí do servisu. Krom toho - na defekty z boku pneumatiky taky nepoužitelný. Citovat
Hanzz Odesláno 13. leden 2009 Autor Odesláno 13. leden 2009 No právě proto se ptám,že to je na dojetí.Udajně to má zalepit i velkou díru a bez problému na tom jezdit.Něco jsem našel na stránkách tuningu,ale pořijde mi to stejný jak z bemziny.Je tam malinká dírka,která nejde ani vidět.Možné bych to řešil duší. Citovat
vix Odesláno 13. leden 2009 Odesláno 13. leden 2009 Co namontovat rezervu a na ní dojet do toho pneuservisu?! Citovat
Hanzz Odesláno 13. leden 2009 Autor Odesláno 13. leden 2009 No na rezervě jezdím a potřebuju zprovoznit ten zimák.Jelikož je novej tak bych nerad kupoval další.No ale co se bude dát dělat.Ten zalepenej vozím v kufru a tam si v poklidu uniká Citovat
MirasCC Odesláno 13. leden 2009 Odesláno 13. leden 2009 Jestli je to z boku tak s tím neuděláš nic, to ti nikde nespraví a ani žádnej zázračnej přípravek z benzínky to nezalepí. Leda tu duši jak si psal, do rezervy by snad mohlo bejt. Citovat
subin Odesláno 13. leden 2009 Odesláno 13. leden 2009 záleží na rozměru pneu a velikosti poškození boku,i píchlá z boku jde někdy opravit vulkanizací,potom se do boku vkládá \"vložka\" ke zpevnění boku.Dělají to např.v Praze 4 Hájích v jednom malém pneuservisu.Zkus si zadat do vyhledávače \"vaření bočních průrazů\" Oprava tuším stávala kolem 300-400 kč Opravdu záleží na tom jak je poškozena,ale to ti posoudí,až na místě. Citovat
Hanzz Odesláno 13. leden 2009 Autor Odesláno 13. leden 2009 Tam je právě dírka ,která se dá zjistit až při ponoření do vody.Vůbec nejde vidět.To je dobrej tip pohledám.Díky.Popřípadě tam dám tu duši. Citovat
genzer Odesláno 13. leden 2009 Odesláno 13. leden 2009 a mal vubec sundanej plast?ja mel z boku udelany diry nejakym silnym spendlikem,v pneuservise sundal plaste a normalne dal zespod zaplaty.od podzimu drzi Citovat
Hanzz Odesláno 13. leden 2009 Autor Odesláno 13. leden 2009 Měl,dával i novej ventilek.říkal že tam dal záplatu,ale pořád potvora uchází Citovat
P607Olda Odesláno 13. leden 2009 Odesláno 13. leden 2009 Těžká rada, protože pneumatiky jsou levné. Pokud máš nějaké finance, tak kup novou. Tady u té lepené bude i ten bok trošku tvrdší, mohlo by to být poznat za jízdy. Pokud nemáš finance, kup duši. Spray bych nekupoval. Podivné je, že to, co v servise zalepili, nedrží. [upravil dne 13.1.2009 P607Olda] Citovat
Hanzz Odesláno 13. leden 2009 Autor Odesláno 13. leden 2009 V servise říkal,že je to na takovým neštastným místě.Jak jsem psal je ta guma nová před zimou tak to vyřeším zatím duší Citovat
Durko Odesláno 13. leden 2009 Odesláno 13. leden 2009 daj tam dušu a netráp sa s lepením nič nepokazíš dušou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.