Jump to content
wooody

Lidskej nevkus

Recommended Posts

Taky jsem vy 20 rikal ze 40 lety tatik je uz pred smrti ted je mi 32 a neprijde mi starsi pan ani 50 lety.Samozrejme zalezi jak vypada.

[upravil dne 5.1.09 bubakkaja]

Já nevím - mě se to docela líbí (určitě mnohem víc než auta snížená tak, že každé přejetí kanálu je pro ně sázkou do loterie, doplněná co největšími disky s minimální výškou gumy a hlavně mohutným křídlem zakrývajícím polovinu plochy zadního okna). Holt - každému se líbí něco jiného

v blave som videl oktaviu a ta bola ešte viac..:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Původně zaslal: virnik

v blave som videl oktaviu a ta bola ešte viac..:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Dokaž to!!! :D

Původně zaslal: zaxon

Navíc se asi bude divit při dopravní kontrole nebo u stk,pod spz nesmí být nic chromované,kolega to málem neusmlouval a poliši při kontrole chtěli aby sundal chromovný držák spz na místě,jinak pokuta,ale naštěstí je obměkčil.:D

A tohle je napsaný kde? To jsem ještě neslyšel ani jsem to nečetl nikde v silničním zákoně. To znamená, že když mám přidělanou RZ na chromovaným nárazníků tak po mě budou chtít sundat nárazník? :myslim

V plzni jezdí podobně vychromovaná 406 kombík. Parkovat jsem jí viděl párkrát v Tylovce. Masakr. Taky mě lákalo jí vyfotit, ale rozmyslel jsem si to, protože potkat majitele, tak by si určitě myslel, že jsem z ní hotovej :-)

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: virnik

Dokaž to!!! :D

odfotim si to ked budem zase v blave na ministerstve obrany

tam to stava na parkovisku a ten to riarne prehnal,a už mu chyba už len satelit na streche

[upravil dne 22/2/09 virnik]

no kluci já něco jako byla ta fabka ze začatku tak vítam u nas 405 , ale ta to má všude a kolem oken tam někomu nevyšla paska a zastříkal to barvou sprejovkou to tak vypada.

Jinak kolem nas jezdí ještě starší 406 combi a ta ma celej zadek olištovanej, dokonce i nadrž - vždy když projede kolem mě tak :o čumím

Tata mi ty pasky koupil taky, že si je mám dat na předni naraznik,no a už pul roku ležej v garaži ve skříni..no davat to tam nehodlam, to raději zakytuju,nebo seženu jinej:roker

Ta felicia to bude zřejmě nějakyho tunera asi začatečnik

[upravil dne 18/3/09 zpozdilek]

Původně zaslal: urdemala

V plzni jezdí podobně vychromovaná 406 kombík. Parkovat jsem jí viděl párkrát v Tylovce. Masakr. Taky mě lákalo jí vyfotit, ale rozmyslel jsem si to, protože potkat majitele, tak by si určitě myslel, že jsem z ní hotovej :-)

Že nemyslíš tuhle

http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccKrivoklat_2007_oficialni/cccrostak/krivoklat_07_rostak_114.jpg

http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccKrivoklat_2007_oficialni/cccbagr/krivoklat_07_bagr_021.jpg

ta se totiž občas na vyskytuje na srazech klubu

[upravil dne 18/3/2009 Medvěd]

hlavna vec ze ma na tej felicii naraznik za neviem kolko tisic co vypada jak:blicismajlik a piate dvere mu kvitnu. To nikdy nepochopim. Ale sak je jar, sa uz necudujem. Vsetko kvitne. A este dobre ze tam nedal 15 imitaciek vyfukov.

[upravil dne 18/3/09 marko306]