c.WO.k Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 další... http://tuning.sbazar.cz/opel-tigra-kralovice-o7547673.html líbí se mi jen kombince zelený a černý.. Citovat
elton Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Ten airbrush je dobrej, ale jinak jako celek se mě auto nelíbí. Citovat
Dančák Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Mě se to docela líbí až na ty budíky vevnitř na sloupku.....neni to zas tak přehnaný a vypadá to kvalitně udělaný Citovat
Jeny Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 A co je na tý tigře špatnýho? Prostě dřív takovej styl byl. To už se sem můžou třeba dát práce Paula Jaraye, co na tom, že v podstatě určil směr moderního automobilismu, když jsou z dnešního pohledu pro některý ty práce nejspíš úsměvný. A ten kdo tvrdí, že z toho tigra stylu vyrostl, tak jenom lže a jde se stádem. Těšim se, až ta módní vlna \"auto co nejníže, jediná hodnota, co si myslím, že se změnila je světlá výška\" odpluje a ti co to teď propagujou budou hlásat, jak z toho vyrostli... Citovat
janny Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Ta tigra je náhodou fajn. Dobre spracovaná, pekné kolesá a nič príliš veľké. Ten čo to robil si dal záležať.... a s nevkusom to vôbec nič nemá spokojné... to že to nieje niekoho štýl neznamená že to patrí do nevkusu. i keď aj môj štýl to nieje... Citovat
Judes Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 heeen to bude nejaky priaznivec moj ked ma netopyra vpredu ale inak kolesa su fajn. Mohol by si ho kúpiť, nový batmobil . Citovat
Moral3z Odesláno 18. duben 2012 Odesláno 18. duben 2012 Ta Tigra neni zlá! a kolem ty škodovky jezdim každej den, stojí v obci Pňov u Kolína... furt snižujou cenu Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Taky krasavec - http://spechato.cz/inzeraty/prodam-nebo-vymenim-ID8KzH.html#c2849d46;r:27;s: Licování naprosto super, a dveře asi otevírá gumovým zvonem:D:D No a ty vyfuky taky nemaj chybu:o Citovat
paul jane Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Tak jako v tehle sekci jsem si myslel ze me uz asi nic neprekvapi ale ten forman je neco proc to ty lidi delaj nechapu tohle je fakt masakr a ta ovladaci konzole tech otocnej cudliku v tom iterieru je taky jak ovladac nekde v dukovanech. Citovat
Miko1 Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Noo hustý tak za to dostane max na tlamu:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Tak jako v tehle sekci jsem si myslel ze me uz asi nic neprekvapi ale ten forman je neco proc to ty lidi delaj nechapu tohle je fakt masakr a ta ovladaci konzole tech otocnej cudliku v tom iterieru je taky jak ovladac nekde v dukovanech.Ten ovladač bude asi na Nitro a katapult sedadla spolujezdce:D:D:D Citovat
elton Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 A co mu to auto udělalo, že s ním provedl toto:o:bojim Citovat
Cinicman Odesláno 19. duben 2012 Odesláno 19. duben 2012 Ja bych to nechcel ani keby mi k tomu tých 19.000czk dal navrch... Citovat
Andreww Odesláno 20. duben 2012 Odesláno 20. duben 2012 Včera jsem cestou z práce zachytil na kameru hezký kousek Bohužel to z toho zaboha nemůžu vyříznout, tak jen přes foťák Jedná se o 306 cabrio R8 [upravil dne 20/4/12 08:38 od Andreww] Citovat
pipistrel Odesláno 20. duben 2012 Odesláno 20. duben 2012 rad by som vedel aku diagnozu ma majitel. hnus velebnosti. Citovat
309GT Odesláno 21. duben 2012 Odesláno 21. duben 2012 Néééééééé takhle zprasit kabrio...... Peugeot R8 Citovat
222johny222 Odesláno 21. duben 2012 Odesláno 21. duben 2012 na parkovišti před fabrikou stál tento bastl,tak se pokochejte:D:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.