zoby Odesláno 10. prosinec 2008 Odesláno 10. prosinec 2008 je to ze slovenska, šlo by to přihlásit v čr? http://peugeot-505.autobazar.eu/22-turbobenzin-id794680.html [upravil dne 10/12/08 zoby] Citovat
Neon Odesláno 10. prosinec 2008 Odesláno 10. prosinec 2008 SVK je v EU ... stejně, jako ČR, takže NO problemo Citovat
Driver Odesláno 10. prosinec 2008 Odesláno 10. prosinec 2008 Vypadá hezky, řekl bych že je to americká verze. Citovat
Medvěd Odesláno 10. prosinec 2008 Odesláno 10. prosinec 2008 Pravda, na fotkách vypadá hezky - ale 77 českých chechtolitrů mi přijde poněkud mnoho - vzhledem k tomu, jaká jiná auta se dají pořídit v této cenové relaci. [upravil dne 10/12/2008 Medvěd] Citovat
Marcel505 Odesláno 10. prosinec 2008 Odesláno 10. prosinec 2008 Původně zaslal: Driver Vypadá hezky, řekl bych že je to americká verze. Má pravdu ten chlapec! Vidím, že to má klasický hodiny, takže to asi bude \"nahoře bez\" (tzn. že to nemá palubní počítač s klávesnicí hore), takže to až na ten stav tak zajímavý není. Hlavně ta amerika má jiný díly. Citovat
zoby Odesláno 11. prosinec 2008 Autor Odesláno 11. prosinec 2008 no ne že by mě to lákalo, spíš jsem to tu dal že jsem na to narazil. mě by vadilo, že je to ta amerika. a pak taky trochu že je to starý model. Citovat
Marcel505 Odesláno 11. prosinec 2008 Odesláno 11. prosinec 2008 Původně zaslal: zoby no ne že by mě to lákalo, spíš jsem to tu dal že jsem na to narazil. mě by vadilo, že je to ta amerika. a pak taky trochu že je to starý model. Mě láká věcí... Já vím, amerika má jiný specifika, některý věci opačně (jako nádrž), a v novém modelu se tolik nedělala... Mít to ten počítač, bylo by to zajímavější. Citovat
Ota Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 tak jsem zatím narazil jen na to křídlo...a to je na prodej jen s celým autem... Citovat
Marcel505 Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: Ota tak jsem zatím narazil jen na to křídlo...a to je na prodej jen s celým autem... Evidentně sis spletl téma... Nechtěl jsi to napsat sem? Citovat
Marcel505 Odesláno 22. prosinec 2008 Odesláno 22. prosinec 2008 Původně zaslal: Ota jo chtěl, ale nějak to nevyšlo... Dělám jeden černý puntík. Citovat
DAVID Odesláno 17. březen 2009 Odesláno 17. březen 2009 jo, tak jsem ho dovezl z Bratislavy bráchovi, je to unikát, nikde žádná koroze, jak kdyby vypadl zrovna z montážní linky.....a samá elektronika která funguje:-) a ten tempomat prostě miluju, zařazená pětka a kopec-nekopec - turbo šlape:-) Citovat
Marcel505 Odesláno 17. březen 2009 Odesláno 17. březen 2009 Původně zaslal: DAVID jo, tak jsem ho dovezl z Bratislavy bráchovi, je to unikát, nikde žádná koroze, jak kdyby vypadl zrovna z montážní linky.....a samá elektronika která funguje:-) a ten tempomat prostě miluju, zařazená pětka a kopec-nekopec - turbo šlape:-) To je těch 116 kW? Ale tu klávesnici to nahoře nemá ne? Má to v palubce digi hodiny s čudlíkama že? Citovat
DAVID Odesláno 18. březen 2009 Odesláno 18. březen 2009 ano, je to starý model, vše v kůži:mrk Citovat
Marcel505 Odesláno 18. březen 2009 Odesláno 18. březen 2009 Původně zaslal: DAVID ano, je to starý model, vše v kůži:mrk Ale bez klávesnice u stropního světla ne? Tedy, pokud si to dobře pamatuji... Citovat
Medvěd Odesláno 18. březen 2009 Odesláno 18. březen 2009 Vzhledem k tomu, že původní odkaz už nefunguje - nestálo by za úvahu založit nové vlákno nebo sem vložit fotky??? Takhle to nově příchozímu řekne velký kulový Citovat
Marcel505 Odesláno 19. březen 2009 Odesláno 19. březen 2009 Původně zaslal: Medvěd Vzhledem k tomu, že původní odkaz už nefunguje - nestálo by za úvahu založit nové vlákno nebo sem vložit fotky??? Takhle to nově příchozímu řekne velký kulový Tak já doufám, že sem David nějaké fotky dá. Citovat
DAVID Odesláno 20. březen 2009 Odesláno 20. březen 2009 Fota dodám, brácha je z toho auta zcela mimo i když je to jeho osmá 505ka, v takovém nádherném stavu nemá ani jednu a asi už nikdy mít nebude:o Citovat
Ota Odesláno 21. březen 2009 Odesláno 21. březen 2009 Tak to by mě tedy taky zajímalo, jaké to auto vlastně je... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.