Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Pravda, na fotkách vypadá hezky - ale 77 českých chechtolitrů mi přijde poněkud mnoho - vzhledem k tomu, jaká jiná auta se dají pořídit v této cenové relaci.

[upravil dne 10/12/2008 Medvěd]

Odesláno
Původně zaslal: Driver

Vypadá hezky, řekl bych že je to americká verze.

Má pravdu ten chlapec!

Vidím, že to má klasický hodiny, takže to asi bude \"nahoře bez\" (tzn. že to nemá palubní počítač s klávesnicí hore), takže to až na ten stav tak zajímavý není.

Hlavně ta amerika má jiný díly. :nevim

Odesláno

no ne že by mě to lákalo, spíš jsem to tu dal že jsem na to narazil.

mě by vadilo, že je to ta amerika. a pak taky trochu že je to starý model.

Odesláno
Původně zaslal: zoby

no ne že by mě to lákalo, spíš jsem to tu dal že jsem na to narazil.

mě by vadilo, že je to ta amerika. a pak taky trochu že je to starý model.

Mě láká věcí... :D

Já vím, amerika má jiný specifika, některý věci opačně (jako nádrž), a v novém modelu se tolik nedělala... Mít to ten počítač, bylo by to zajímavější. :(

  • O 2 týdny později...
Odesláno
Původně zaslal: Ota

tak jsem zatím narazil jen na to křídlo...a to je na prodej jen s celým autem...

Evidentně sis spletl téma... Nechtěl jsi to napsat sem?

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

jo, tak jsem ho dovezl z Bratislavy bráchovi, je to unikát, nikde žádná koroze, jak kdyby vypadl zrovna z montážní linky.....a samá elektronika která funguje:-) a ten tempomat prostě miluju, zařazená pětka a kopec-nekopec - turbo šlape:-)

Odesláno
Původně zaslal: DAVID

jo, tak jsem ho dovezl z Bratislavy bráchovi, je to unikát, nikde žádná koroze, jak kdyby vypadl zrovna z montážní linky.....a samá elektronika která funguje:-) a ten tempomat prostě miluju, zařazená pětka a kopec-nekopec - turbo šlape:-)

To je těch 116 kW?

Ale tu klávesnici to nahoře nemá ne? Má to v palubce digi hodiny s čudlíkama že?

Odesláno
Původně zaslal: DAVID

ano, je to starý model, vše v kůži:mrk

Ale bez klávesnice u stropního světla ne? Tedy, pokud si to dobře pamatuji...

Odesláno

Vzhledem k tomu, že původní odkaz už nefunguje - nestálo by za úvahu založit nové vlákno nebo sem vložit fotky??? Takhle to nově příchozímu řekne velký kulový

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Vzhledem k tomu, že původní odkaz už nefunguje - nestálo by za úvahu založit nové vlákno nebo sem vložit fotky??? Takhle to nově příchozímu řekne velký kulový

Tak já doufám, že sem David nějaké fotky dá. :mrk

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...