Ferry Odesláno 26. listopad 2009 Odesláno 26. listopad 2009 ja daval do 406 a i do 106 od valvoline , ten total AT42 jsem taky nikde v eshopech nenasel Citovat
ozzy56 Odesláno 27. listopad 2009 Odesláno 27. listopad 2009 Ferry dívali jsme se v Pežotu do doporučených náhrad servokapalin a byl tam ten Total fluide ATX do 406tek (Dexron II) do 206tek (Dexron III) je jiná kapalina?, chápu to správně? Citovat
Ferry Odesláno 27. listopad 2009 Odesláno 27. listopad 2009 no jsou to jine specifikace ,neco jako u brzdovky DOT 4 a DOT 5 Citovat
The_DoctoR Odesláno 27. listopad 2009 Odesláno 27. listopad 2009 Ok, takže na 100% mám koupit ten valvoline? PS: Pokud nejsem řádný člen, tak nemohu vkládat obrázky?:-/ [upravil dne 27/11/09 The_DoctoR] [upravil dne 27/11/09 The_DoctoR] Citovat
Ferry Odesláno 27. listopad 2009 Odesláno 27. listopad 2009 vkládat obrázky může i neřád stačí po kliknutí na Odpovědět vybrat dole pod oknem pro psaní příspěvku soubor s obrázkem, který chceš nahrát (doporučuji max 800x600 a do 250kB) a odeslat odpověď. případně pokud se jedná o obrázek který už je někde na webu a má svou adresu, tak přes BBcode, více v sekci Nápověda Citovat
The_DoctoR Odesláno 27. listopad 2009 Odesláno 27. listopad 2009 Výrobek nějaké lepší značky jako Shell, Total na servo mýho auta neseženu asi co, doporučujete teda ten valvoline? Citovat
georgegg Odesláno 28. listopad 2009 Odesláno 28. listopad 2009 je to vcelku jedno jakou značku, když dodržíš předepsanou specifikaci Citovat
Bloodeye Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 Do 206 ide servo olej DEXRON III! Ziadny Esso ATF Dexron II ako pisu v prirucke! Pozor na to Citovat
georgus Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 Dneska sem byl v peugeote pro kapalinu do serva na 206 a dali mi Mobil ATF 220 - specifikace Dexton IID, cena 200. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.