Jirkap Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 Přišlo emailem: Dobrý den, ve společnosti Peugeot ČR mám na starosti PR. Předpokládám, že se znáte spíše s mojí předchůdkyní slečnou Kučerovou, po níž jsem podědila databázi kontaktů a tudíž i kontakt na Vás. Jeden motoristický novinář shání do své rubriky věnující se starším vozům s určitou sběratelskou hodnotou nějaký vůz Peugeot. Já osobně neznám majitele takových vozů v České republice, proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Vás. Je-li mezi Vašimi členy někdo, kdo vlastní vůz Peugeot staršího data výroby, prosím, mohl byste mě kontaktovat, abychom domluvili případné navázání spolupráce? * Zmíněný novinář - jedná se o šéfredaktora Autocaru pana Mihálika - by preferoval 504 coupé, ale určitě by se do reportáže daly použít i jiné zajímavé modely. Nejde o to sehnat něco na objednávku, spíš by chtěl nějaký model, který je něčím zajímavý a ojedinělý. Nemohl byste mi poradit, jestli nějaký z Vašich členů nemá nějaký takový vysloveně \"bonbónek\"? Předem Vám děkuji za pomoc. S pozdravem Citovat
Welis Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 co třeba moje 106tka je to 97rok to to už je OLD B I T C H :-) .... P.S. zatracená hvězdišky sem to nemoh napsat dokupy [upravil dne 12.11.2008 Welis] Citovat
Driver Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 Ottova 504 coupe by požadavky pana šéfredaktora určitě splňovala nebo taková Rebikova 604ka taky, ta moje na tom není vizuelně tak dobře ale kdyby mu to nevadilo tak můžu poskytnout taky. [upravil dne 12/11/2008 Driver] Citovat
Maverick Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 Což takhle Mi16 model 93 Takřka vše v originálním, původním stavu:cool: Citovat
barenst Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 Tohle je spise smerovane na ottu a rebika , preci jen maji asi nejzachovalejsi veterany co vim , jinak 402 a 403 maji zberatele nekde v cechach a u prahy Citovat
jarajarda Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 Původně zaslal: barenst Tohle je spise smerovane na ottu a rebika , preci jen maji asi nejzachovalejsi veterany co vim , jinak 402 a 403 maji zberatele nekde v cechach a u prahy Souhlas Citovat
vix Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 Myslím, že fajn jsou všechny Peugeoty. Ty starší, pro své technické řešení (třeba \"klíňák\" za roh), ty novější pro motivaci svých majitelů je i přes určité technické nedostatky neopustit a na ně nazahořknout. P.S.: Jinak mu mohu nabídnout Křápolu, r.v. 1985-2008, podle toho, jaký díl má zrovna na mysli Že bych se zase nechal unést ? P.S.S.: Ještě že nechce 504 cabrio - v ČR vím o dvou. Jedno má Ota ... Citovat
Marlin Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 a ze by schanely dalsi kchary do sve rubriky Citovat
Rebik Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 Já s tím problém nemám, pošleš mi Jirko kontakt? Citovat
Marcel505 Odesláno 12. listopad 2008 Odesláno 12. listopad 2008 Původně zaslal: vix ... P.S.S.: Ještě že nechce 504 cabrio - v ČR vím o dvou. Jedno má Ota ... Ota nemá 504 cabrio. To je coupé... Myslím že to coupé Oty je podobně zajímavé jako rebikova 604ka... Moje Íránská 305 je profláklá a nemocná... Jirkap: Jinak nevím, co zajímavého by se dalo sehnat. Když to bude zajímavý, tak to nebude v top stavu... Vždyť ta J9 co jsem sem dával - ta je zajímavá, protože je to unikátní karoserie, se speciálním zadním čelem a pašovali se v tom ty dokumenty či co. Viz toto téma: [upravil dne 12/11/2008 Marcel505] Citovat
Jirkap Odesláno 13. listopad 2008 Autor Odesláno 13. listopad 2008 Super... díky chlapy... nějak to přepošlu a uvidíme. Citovat
Marcel505 Odesláno 13. listopad 2008 Odesláno 13. listopad 2008 Původně zaslal: Jirkap Super... díky chlapy... nějak to přepošlu a uvidíme. Jinak se tu objevují v ČR starší Peugeoti na prodej: Třeba dvě docela ucházející 204, 402b po renovaci... Třeba by majitelé byli k nečemu ochotni... Co třeba Otova 404? Jen mě nenapadá co by mohlo být opravdu \"zajímavé\"... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.