Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání 2009


Zimní klouzání 2009  

  1. 1. Zimní klouzání 2009


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Přidám jedno video z mobilu...

Klik tady (2,8 MB)

[upravil dne 10.1.09 Peta]

Mazec, kopec jak kráva, 2 ho nevzala protože jsem musel pomalu v tý zatáčce, no a pak na jedna jsem hrábnul a jel jsem jak sáně zpátky, tak se to muselo otočit a jet zpátky protože ten kopec bych nedal ani náhodou :D A šířka tam byla tak na jednu 406, tak proto prdel do sněhu:D

Jen nevim proč se to video jmenuje Klouzání s Hurvajsem když jem Hurvajz Radek Hurvajz:bacha:bacha:grr:grr:D:D:D

[upravil dne 10/1/09 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak jsme dnes spolu s Péťou a Hurvajzem splnili slibované a sešli jsme se za účelem přípravy Zimního klouzání 2009 - veškeré informace včetně zvadla budou zveřejněny nejpozději během pondělka (musím to ještě trošku slohově poladit).

Informace, které ve zvadlu nenajdete:

a) u Péti doma mají stromeček visící ze stropu, vaří dobrou kávu, nabídnou i výtečné domácí cukroví a objednáte - li si u nich doma čaj, bude Vám nabídnuto cca 100 pytlíčků různých chutí

ad stromek: Normální bezpečnostní opatření proti demoliční četě v podobě jedněch dvojčat

ad káva: A to jsi neměl presso ;)

ad čaj: To jen ta paní, co se mnou bydlí, má potřebu vyzkoušet všechny pytlíkové čaje, co kde nakoupí :D Ty jsi je počítal?

Původně zaslal: Medvěd

b) penzion se maluje, motokárová dráha prochází lehkou rekonstrukcí - do našeho srazu bude vše v nejlepším pořádku

K tomu jediné, jsem rád, že se vyměnil provozovatel. Od mé poslední návštěvy udělali opravdu hodně práce a změn k lepšímu.

Původně zaslal: Medvěd

c) Medvěd se do motokáry vejde

No comment :D Fotografie je důkaz.

Původně zaslal: Medvěd

d) oběd v hronovské restauraci Prajzko byl výtečný a velice sytý (ostatně jako vždy, když se tam na jídlo zastavím)

Konečně jsem viděl, že legenda je pravdivá a Medvěd dokáže sníst i dvojité flanderské brambory, aniž by se u toho zapotil :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jiri106xs

Původně zaslal: Radek Hurvajz

6. 406 co dostala zabrat v kopci k Hvězdárně:D

Jinak závěrem, výlet s Méďou a Péťou byl super:super

[upravil dne 10/1/09 Radek Hurvajz]

To je ve Rtyni:myslim:myslim

Znalec :potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...