BoneDaddy Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 Já mám 3E2 5377. Moje oblíbené číslo je 7 a 3. Citovat
obaf Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 Původně zaslal: Aidyczek Jen tak se ptam jestli ma nekdo nakou peknou a jestli treba nekdo nema uz ten napis.slysel sem ze uz je to mozne davat misto cisel. jinak moje auto : 8383 druhe auto : 4444 treti auto : 8118 ctvrte auto : 4334 Napis je uz u nas bezna vec, aj ja som mal na byvalom firemnom aute:roker Citovat
Aidyczek Odesláno 22. říjen 2008 Autor Odesláno 22. říjen 2008 Původně zaslal: obaf Původně zaslal: Aidyczek Jen tak se ptam jestli ma nekdo nakou peknou a jestli treba nekdo nema uz ten napis.slysel sem ze uz je to mozne davat misto cisel. jinak moje auto : 8383 druhe auto : 4444 treti auto : 8118 ctvrte auto : 4334 Napis je uz u nas bezna vec, aj ja som mal na byvalom firemnom aute:roker Jo ale dnes jsem zjistil ze pry tady to schvalene neni a navic to bude prej drahy protoze se bude delat na zakazku kusova vyroba...pry uz je to v navrhu ale dodaci lhuta by byla snad do 3 mesicu a stalo by to asi 10 000 Kč mi bylo sděleno na dopravním oddělení. Citovat
AKCZ Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 Jeste ze nesou Peugeoti ciselne oznaceni a nemusime tedy resit nejake napisy U me je v SPZ jak model auta tak i objem motoru Citovat
tomingo Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 Původně zaslal: Aidyczek Jo ale dnes jsem zjistil ze pry tady to schvalene neni a navic to bude prej drahy protoze se bude delat na zakazku kusova vyroba...pry uz je to v navrhu ale dodaci lhuta by byla snad do 3 mesicu a stalo by to asi 10 000 Kč mi bylo sděleno na dopravním oddělení. U nás je to lacnejšie, iba 10 000 Sk! A dodacia lehota niekoľko dní... Citovat
Stifler Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 No, já teď momentálně RZVčka nemam, páč mam značky v depozitu, ale jinak moje RZVčka jsou vidět v podpisu. Edit: nemam se za co stydět a zneužití se rozhodně nebojim. [upravil dne 22/10/08 Stifler] Citovat
marisw Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 v depozite.....:myslim:myslim co ti ich zobrali flojdi ci co????? Původně zaslal: Stifler No, já teď momentálně RZVčka nemam, páč mam značky v depozitu, ale jinak moje RZVčka jsou vidět v podpisu. Edit: nemam se za co stydět a zneužití se rozhodně nebojim. [upravil dne 22/10/08 Stifler] Citovat
Stifler Odesláno 22. říjen 2008 Odesláno 22. říjen 2008 Původně zaslal: marisw v depozite.....:myslim:myslim co ti ich zobrali flojdi ci co????? Nesebrali, patřim mezi ně. Ale teď mam soudem nařízený chodit dva roky pěšky, tak jsem si je nechal uložit do doby, než se na soudu umoudřej a vrátěj mi oprávnění řídit. Citovat
marisw Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 tak to nepoteší...... Původně zaslal: Stifler Původně zaslal: marisw v depozite.....:myslim:myslim co ti ich zobrali flojdi ci co????? Nesebrali, patřim mezi ně. Ale teď mam soudem nařízený chodit dva roky pěšky, tak jsem si je nechal uložit do doby, než se na soudu umoudřej a vrátěj mi oprávnění řídit. Citovat
Aidyczek Odesláno 23. říjen 2008 Autor Odesláno 23. říjen 2008 A jakej máte názor na ty nápisy ??? Já si myslím že je to zbytečnost a akorát to bude složitější a v případě nějakého dohledávání to zabere daleko víc času... a jak tak znám naši vládu a ty úřady tak se hodně prodloužej nějaký ty lhůty když člověk něco potřebuje a čeká na to:myslim Citovat
Edison Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 Naopak.. Nápisy jsou supr.. Budou se skvěle pamatovat. Já si svou RZ fak nepamatuju. Takž v případě průšvihu by si každej, kdo to zalídne bude snadno pamatovat, že \"toho troubu přejelo auto EDISON\"... Děkuji... nechci... :-D Citovat
Fx Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 Nechápu, co je na tý zakázkový výrobě tak šíleně drahýho a dlouhýho, když v německu to jde v budce Schilder před PKW-Zulassungsstelle za 8 Euro za značku s nápisem, jakým si řeknete. Mám takhle značku se znakem EU, D v oválu a uprostřed jen FX. Jinak moje RZ končí 6899 Citovat
BoneDaddy Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 Původně zaslal: Fx Nechápu, co je na tý zakázkový výrobě tak šíleně drahýho a dlouhýho, když v německu to jde v budce Schilder před PKW-Zulassungsstelle za 8 Euro za značku s nápisem, jakým si řeknete. To to tam chodí až takhle??:o Edison: ty si nepamatuješ svoji SPZ? Citovat
Fx Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 Bonedaddy: Jakákoliv převozní i nepřevozní značka je tvořena na zakázku, jednotlivé úřady nemají přiděleny konkrétní série značek, ale lidi si můžou vybrat za určitý mírný poplatek na terminálu z databáze volných. Následně si zajdou do budky, kde to za pár minut vylisujou. Mají na to zvláštní raznice a pak to projedou strojem s černou fólií, kterou se tvoří černý rámeček a začerní se znaky. [upravil dne 23.10.08 Fx] Citovat
Edison Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: Fx Nechápu, co je na tý zakázkový výrobě tak šíleně drahýho a dlouhýho, když v německu to jde v budce Schilder před PKW-Zulassungsstelle za 8 Euro za značku s nápisem, jakým si řeknete. To to tam chodí až takhle??:o Edison: ty si nepamatuješ svoji SPZ? Čéče.. nepamatuju... Doklady mám u sebe a nikde to říkat nepotřebuju.. Zato služební si pamatuju.. Tu hlásím pořád někde... To je jako s mým telefonem.. Ten si taky nepamatuju.. Ani služební, ani soukromý.. Já si totiž nevolám... :-D Citovat
BoneDaddy Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 FX: děkuju. Toto jsem opravdu nečekal a velmi mě to překvapilo. Mají to dobře vymyšlené. Citovat
Fx Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 To s tím výběrem značky na terminálu platí jen ve větších městech, v menších to asi bude na žádost přímo u přepážky, ale celkově tam mají propracovanější systém. Např. evidenční kontrolu ti provedou přímo na úřadě tím, že na menším městě vyleze babka s tebou a mrkne na vinko, ve větším na to pak mívají extra oddělení, ale je to prostě jak kde a podle obvyklého počtu aut. Taky to tam funguje tak, že dokud máš lísteček s číslem, tak neexistuje žádné padla apod. - ne jako u nás v kocourkově. Také je jasně dané, do kolika hodin se lístečky vydávají. Citovat
BoneDaddy Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 Původně zaslal: Fx ......ne jako u nás v kocourkově. Třeba se taky jednou dočkáme. Citovat
Fx Odesláno 23. říjen 2008 Odesláno 23. říjen 2008 Pochybuju, to by totiž někdo napřed musel postřílet ty, co mají držky zarytý v korytech. Proč to asi má stát 10tis, když jinde minimálně výběr z volných a dostupných čísel možný je? Ty nápisy na SPZ, jako mám já, to je jen taková srandička, dobrá na focení auta do všelijakých fór apod. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.