Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Aidyczek

Jen tak se ptam :) jestli ma nekdo nakou peknou a jestli treba nekdo nema uz ten napis.slysel sem ze uz je to mozne davat misto cisel.

jinak moje auto : 8383

druhe auto : 4444

treti auto : 8118

ctvrte auto : 4334

:cool:

Napis je uz u nas bezna vec, aj ja som mal na byvalom firemnom aute:roker

Odesláno
Původně zaslal: obaf

Původně zaslal: Aidyczek

Jen tak se ptam :) jestli ma nekdo nakou peknou a jestli treba nekdo nema uz ten napis.slysel sem ze uz je to mozne davat misto cisel.

jinak moje auto : 8383

druhe auto : 4444

treti auto : 8118

ctvrte auto : 4334

:cool:

Napis je uz u nas bezna vec, aj ja som mal na byvalom firemnom aute:roker

Jo ale dnes jsem zjistil ze pry tady to schvalene neni a navic to bude prej drahy protoze se bude delat na zakazku kusova vyroba...pry uz je to v navrhu ale dodaci lhuta by byla snad do 3 mesicu a stalo by to asi 10 000 Kč mi bylo sděleno na dopravním oddělení.

Odesláno
Původně zaslal: Aidyczek

Jo ale dnes jsem zjistil ze pry tady to schvalene neni a navic to bude prej drahy protoze se bude delat na zakazku kusova vyroba...pry uz je to v navrhu ale dodaci lhuta by byla snad do 3 mesicu a stalo by to asi 10 000 Kč mi bylo sděleno na dopravním oddělení.

U nás je to lacnejšie, iba 10 000 Sk! ;) A dodacia lehota niekoľko dní... :P

Odesláno

No, já teď momentálně RZVčka nemam, páč mam značky v depozitu, ale jinak moje RZVčka jsou vidět v podpisu. ;)

Edit: nemam se za co stydět a zneužití se rozhodně nebojim. :roker

[upravil dne 22/10/08 Stifler]

Odesláno

v depozite.....:myslim:myslim:myslim co ti ich zobrali flojdi ci co?????

Původně zaslal: Stifler

No, já teď momentálně RZVčka nemam, páč mam značky v depozitu, ale jinak moje RZVčka jsou vidět v podpisu. ;)

Edit: nemam se za co stydět a zneužití se rozhodně nebojim. :roker

[upravil dne 22/10/08 Stifler]

Odesláno
Původně zaslal: marisw

v depozite.....:myslim:myslim:myslim co ti ich zobrali flojdi ci co?????

Nesebrali, patřim mezi ně. Ale teď mam soudem nařízený chodit dva roky pěšky, tak jsem si je nechal uložit do doby, než se na soudu umoudřej a vrátěj mi oprávnění řídit. ;)

Odesláno

tak to nepoteší......:D

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: marisw

v depozite.....:myslim:myslim:myslim co ti ich zobrali flojdi ci co?????

Nesebrali, patřim mezi ně. Ale teď mam soudem nařízený chodit dva roky pěšky, tak jsem si je nechal uložit do doby, než se na soudu umoudřej a vrátěj mi oprávnění řídit. ;)

Odesláno

A jakej máte názor na ty nápisy ??? Já si myslím že je to zbytečnost a akorát to bude složitější a v případě nějakého dohledávání to zabere daleko víc času... a jak tak znám naši vládu a ty úřady tak se hodně prodloužej nějaký ty lhůty když člověk něco potřebuje a čeká na to:myslim

Odesláno

Naopak.. Nápisy jsou supr.. Budou se skvěle pamatovat. Já si svou RZ fak nepamatuju. Takž v případě průšvihu by si každej, kdo to zalídne bude snadno pamatovat, že \"toho troubu přejelo auto EDISON\"... Děkuji... nechci... :-D

Odesláno

Nechápu, co je na tý zakázkový výrobě tak šíleně drahýho a dlouhýho, když v německu to jde v budce Schilder před PKW-Zulassungsstelle za 8 Euro za značku s nápisem, jakým si řeknete. Mám takhle značku se znakem EU, D v oválu a uprostřed jen FX.

Jinak moje RZ končí 6899

Odesláno
Původně zaslal: Fx

Nechápu, co je na tý zakázkový výrobě tak šíleně drahýho a dlouhýho, když v německu to jde v budce Schilder před PKW-Zulassungsstelle za 8 Euro za značku s nápisem, jakým si řeknete.

To to tam chodí až takhle??:o:o

Edison: ty si nepamatuješ svoji SPZ?

Odesláno

Bonedaddy: Jakákoliv převozní i nepřevozní značka je tvořena na zakázku, jednotlivé úřady nemají přiděleny konkrétní série značek, ale lidi si můžou vybrat za určitý mírný poplatek na terminálu z databáze volných. Následně si zajdou do budky, kde to za pár minut vylisujou. Mají na to zvláštní raznice a pak to projedou strojem s černou fólií, kterou se tvoří černý rámeček a začerní se znaky.

[upravil dne 23.10.08 Fx]

post-0-14109602670673_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Fx

Nechápu, co je na tý zakázkový výrobě tak šíleně drahýho a dlouhýho, když v německu to jde v budce Schilder před PKW-Zulassungsstelle za 8 Euro za značku s nápisem, jakým si řeknete.

To to tam chodí až takhle??:o:o

Edison: ty si nepamatuješ svoji SPZ?

Čéče.. nepamatuju... Doklady mám u sebe a nikde to říkat nepotřebuju.. Zato služební si pamatuju.. Tu hlásím pořád někde... To je jako s mým telefonem.. Ten si taky nepamatuju.. Ani služební, ani soukromý.. Já si totiž nevolám... :-D

Odesláno

To s tím výběrem značky na terminálu platí jen ve větších městech, v menších to asi bude na žádost přímo u přepážky, ale celkově tam mají propracovanější systém. Např. evidenční kontrolu ti provedou přímo na úřadě tím, že na menším městě vyleze babka s tebou a mrkne na vinko, ve větším na to pak mívají extra oddělení, ale je to prostě jak kde a podle obvyklého počtu aut. Taky to tam funguje tak, že dokud máš lísteček s číslem, tak neexistuje žádné padla apod. - ne jako u nás v kocourkově. Také je jasně dané, do kolika hodin se lístečky vydávají.

Odesláno

Pochybuju, to by totiž někdo napřed musel postřílet ty, co mají držky zarytý v korytech. Proč to asi má stát 10tis, když jinde minimálně výběr z volných a dostupných čísel možný je? Ty nápisy na SPZ, jako mám já, to je jen taková srandička, dobrá na focení auta do všelijakých fór apod.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...