vendelinek Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 majty to je tam u vás taková mlha? , pěkný kolečka:super čakom ještě bude chumelit,škoda vody a šamponu:D Citovat
Šalda Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 Chumelit už snad nebude:myslim Musím někde sehnat gumy, abych mohl konečně přezout:aut Citovat
vendelinek Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 chumelit asi už ne,ale furt zima okolo 0, to ještě letní nedávej:) Citovat
Vítek1 Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 taky bych rad letni ale prece jenom bych nerad mel problem takze jeste mesic a pul na zimnich Citovat
majty Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 no ja uz prezul... a tady sme s kamosem zkouseli jestli sme poradne dotahly srouby http://rofl.koksch.cz/2011/03/v6-madness.html Citovat
Peca24 Odesláno 6. březen 2011 Odesláno 6. březen 2011 není nad pěkně jedoucí rodinné combi:super hodně pěkné Citovat
sharpers Odesláno 12. březen 2011 Odesláno 12. březen 2011 zimní výbava.... :idea: letní výbava :evil: Pro rejpaly : ano je to zatím vysoko, je v plánu nějake to snižení, vypada to na podvozek Wietec 40/40, ale zatím sou v plánu důležitější věci jako katalyzátor + výfuk .... Citovat
Guest bostich Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 Čakom: výborný jako vždy:super Citovat
Guest bostich Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 Taky přezuto http://img10.imageshack.us/img10/1144/dscf5098o.jpg' alt='dscf5098o.jpg'> Citovat
Šalda Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 Kam vy s tím přezouváním spěcháte:D:aut Bostich, paráda, a vpředu to necháš na těch 15\" ??:D Citovat
Guest bostich Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 Šalda:taky jsem chtěl ještě počkat, ale píchnul jsem zimák a už jsem neměl chuť dávat to opravovat, když je vyhodim. Náhodou to vypadá zajímavě, nechám to 2 a 2 Citovat
Guest bostich Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 sry, ale bílá barva v podběhu neni moc praktická Citovat
čakom Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 jamall406: podbehy bych nechal černy fotku celýho auta na kolech nemaš? Citovat
Schreek Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 jamall406: Nejsou ty kola nějaký malý? resp. malej profl gumy na nich? Jinak paráda Citovat
Edison Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 To aby byly vydět ty bílý podběhy... Hlavně, až budou zadělaný... :-D Citovat
jamall406 Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 tak tady cely auto profil je 205/40/17 Citovat
jamall406 Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 jeste jsou new sedačky a komplet ocalouneno Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.