BoneDaddy Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 Ferry: no parádní číslo. A to že je realita o 115000 výše a ještě navíc na LPG je prostě důkaz o výdrži těchto vozů když se jim dopřeje pořádný servis a to se jim dopřát má. Dave405: neměl by si pár foto interiéru? Díky. Citovat
Dave405 Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 2 [upravil dne 13.12.08 Dave405] Citovat
Dave405 Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 3 [upravil dne 13.12.08 Dave405] Citovat
Burisek Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 tak jo,Ferry to načnul,tak já se taky přidám,s tím pěkným číslem.... u mě je plus cca 45tis..... [upravil dne 13/12/08 Burisek] Citovat
tomike Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 Na tapacire a sedacky ako ma Dave405 by som sa dal ukecat. Nadhera. Skoda, ze to clovek nikde nezozenie. Citovat
Jukata Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 Zatim jedina fotka:) mel bych asi udelat lepsi... snad se mi to povede co nejdrive Citovat
agresssor Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 zase takova protekcni znacka:D Citovat
Jukata Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 Původně zaslal: agresssor zase takova protekcni znacka:D to si pis, ale co to dalo prace:bacha hehe:) Citovat
agresssor Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 Původně zaslal: Jukata Původně zaslal: agresssor zase takova protekcni znacka:D to si pis, ale co to dalo prace:bacha hehe:) Jemi to jasne:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 jedna aktual s bejvalkou jednoho plzeňáka Citovat
čakom Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 Původně zaslal: Pe.Tr jedna aktual s bejvalkou jednoho plzeňáka pěkně se to modrá Citovat
paul jane Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 tak jsem rad ze je holka v poradku a ma se k svetu Citovat
Burisek Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: Pe.Tr jedna aktual s bejvalkou jednoho plzeňáka pěkně se to modrá jasně,protože modrá je dobrá !!!! hezký autí..... Citovat
OK406 Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 Tedy Pe.Tr tak tvá 406 break je paráda:super Citovat
OK406 Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 Původně zaslal: MagnaWoX 3 To je barva jako u mého miláčka:super:mad: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.