DomiFreeman Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Športové dierované kotúče Zimmermann, spokojnosť, veľká... Citovat
DomiFreeman Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Sub fotený na ceste na zraz, tento týždeň obohatený o kapacitor a keď mi zasa čosi neudrie do oci mal by to byť posledný kúsok do kompletnej hudby. (Lepsiu foto hudby nemam, este sa len skamaduvavam s novym fotakom...) Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 DomiFreeman: ukaž nám fotku toho interieru za světla pls.... Citovat
h4wk3y Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 ty Monster samolepky jsou des... ale aspon se rozezna tuner od normalu ... Zdravi Vas Ken Block Citovat
DomiFreeman Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Vzpera tem je len pre poistku aby mi kapota neklepla o hlavu. Takisto tie nalepky by tam neboli, ale lakyrnikovi kusok stiekla kvapka a kym to nepriestriekam tak je to lepsia volba nez ta machula pod nimi... Citovat
DomiFreeman Odesláno 6. duben 2012 Odesláno 6. duben 2012 To h4wk3y: Na srandičky si si zvolil špatné fórum... Nikto tu do teba nerýpe ani si z teba nerobí srandu. Tak nerieš svoj komplex malého pipíka či čo to máš, nedvíhaj ľuďom tlak a správaj sa slušne... Peace... Citovat
koblih69 Odesláno 6. duben 2012 Odesláno 6. duben 2012 No my jsme tady na fóru taková veselá kopa, občas si říkáme co se nám nelíbí nebo si děláme vtípky BTW: začala si zuzlifuk, tak spíš \"pipinku\" a ta malá nevadí [upravil dne 6/4/12 14:28 od koblih69] Citovat
DomiFreeman Odesláno 6. duben 2012 Odesláno 6. duben 2012 Zuzlifuk povedala svoj názor, ja kritiku beriem, h4wk3y rýpal a to je rozdiel... Proste ja sa tu bavím slušne, príjmem aj negatívne názory, ale do nikoho nerýpem... Som učený sa správať ku každému, ako on ku mne, on bude slušný, ja budem 2x taký a naopak... Bavím sa s ľuďmi presne tak, ako oni somnou.... Citovat
106sťák Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 Pár letištních :-) [upravil dne 10/4/12 17:22 od 106sťák] Citovat
106sťák Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 :-) experiment s víkem,budu dávat jiný,ale aspoň sem k poznání :-) [upravil dne 10/4/12 17:22 od 106sťák] [upravil dne 10/4/12 17:23 od 106sťák] Citovat
106sťák Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 :-) [upravil dne 10/4/12 17:24 od 106sťák] Citovat
106sťák Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 A poslední... [upravil dne 10/4/12 17:24 od 106sťák] Citovat
Kubát Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 obecně - škoda že někdo zabije pěkné auto jenom tím, že si dá přes půlku auta nějakou šílenou nálepku. nemyslí to ted přímo na někoho spíš obecně. každý má sice svůj pohled na věc, ale něco je opravdu přespříliš. tady jezdí jeden zobák, má obyč 206 v nějaké tyrkysové barvě a třeba on má monstr emko přes celou přední kapotu:o Citovat
106sťák Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 přes půl auta to ani nemám,tak to asi není na mě :-) Citovat
Petr 406 2.0 HDi Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 Auto je nejhezčí pouze s decentní úpravou nebo žádnou úpravou . Originál je originál:) Citovat
Vítek1 Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 106sťák: co se to deje s vikem kufru? to znam to tady u nas vozi taxiky, je to sice hnusny ale jsou za te nejake penize ne? Obrazek [upravil dne 10/4/12 22:25 od Vítek1] Citovat
106sťák Odesláno 11. duben 2012 Odesláno 11. duben 2012 106sťák: co se to deje s vikem kufru? takovej pokus měl bych mít jiné víko :-) Citovat
Devils-night Odesláno 11. duben 2012 Odesláno 11. duben 2012 Tak přihodim foto svýho novýho kombíka Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.