MirasCC Odesláno 29. srpen 2008 Odesláno 29. srpen 2008 Na autosalonu v Paříži automobilka Peugeot ukáže studii hybridního vozu Peugeot RC. Více viz články na: - www.auto.cz - www.autoweb.cz - www.autorevue.cz Co na něj říkáte? Ze zveřejněných obrázků toho moc poznat není, ale vypadá bezesporu zajímavě. Agresivní příď a záď mi trochu nesedí k dlouhýmu profilu, ale s konečným verdiktem si počkám na další fotky. Citovat
Blizzard Odesláno 29. srpen 2008 Odesláno 29. srpen 2008 jéé, tohle už mam na pozadí tejden Mě se to líbí. Citovat
John Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 Pěkný,že by konečně zase něco zajímavýho s motorem Citovat
Medvěd Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 Napadá mě - má taková studie vůbec něco společného s autem??? Osobně se vůbec netěším, až se po ulicích budou prohánět podobné hybridy. Motor má hezky klapat a přiměřeně kouřit a já doufám, že se doby, kdy budu jezdit na vodíkové nádrži nebo na sadě akumulátorů nedožiju. Citovat
ThorR Odesláno 6. září 2008 Odesláno 6. září 2008 Myslím že je to hudba vzdálené budoucnosti, myslím, že se toho asi nedožijem. Futuristická auta jslou pěkná na obdiv, na kouknutí, ale na cesty :bojim I když Honda Civic už vypadá taky docela futuristicky zvenku .... Citovat
janča205 Odesláno 6. září 2008 Odesláno 6. září 2008 Vypadá moc zajímavě a mě se to třeba líbí! Citovat
Dave_k Odesláno 7. říjen 2008 Odesláno 7. říjen 2008 Tak už je na světě pár nových obrázků a musím říct že by se mi líbil v garáži. Citovat
MirasCC Odesláno 7. říjen 2008 Autor Odesláno 7. říjen 2008 Už se těším, až ho obhlídnu naživo Citovat
Dave_k Odesláno 7. říjen 2008 Odesláno 7. říjen 2008 Původně zaslal: MirasCC Už se těším, až ho obhlídnu naživo Máš v plánu navštívit autosaloon? :mrk:mrk Citovat
kadaver Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Tak pridam zopar aj ja... Pariz 9.10.2008 Citovat
kadaver Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 ...ospravedlnte kvalitu.... je to fotene mobilom... Citovat
MirasCC Odesláno 13. říjen 2008 Autor Odesláno 13. říjen 2008 Eh, trefa, zrovna sem chtěl taky nějakou tu fotečku dát Citovat
kadaver Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Kedy si tam bol??? Nevidis sa niekde na fotke? Citovat
MirasCC Odesláno 13. říjen 2008 Autor Odesláno 13. říjen 2008 Taky sem to chtěl napsat, jestli sme se náhodou nepotkali Ale myslím si, že těžko. Byl sem tam v pátek, celej den. Konkrétně tohle je focený někdy kolem 11:30. Na mejch fotkách má RC dveře řidiče otevřený úplně, u tebe je má jen pootevřený. Ty si tam byl kdy? Citovat
milne Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Mě spíš zajímá, kdy začnou vyrábět rodinná auta. Zatím všechny hybridy jen sportovní. Citovat
MirasCC Odesláno 13. říjen 2008 Autor Odesláno 13. říjen 2008 Není pravda, i na rodiny bylo myšleno Původně zaslal: milne Mě spíš zajímá, kdy začnou vyrábět rodinná auta. Zatím všechny hybridy jen sportovní. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.