Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Bude vůbec, když je hned potom velkej sraz :myslim

Proti bych nebyl, ale nejspíš ještě nebudu mít auto, takže nevím jak bych se tam dostával.

Odesláno

Co se týká zářiového srazu tak jsem pro.Přece jen první čtvrtek vychazí na 4.9 a sraz je pak až další víkend.

Takže se můžeme tradičně srazit v Peugeot restauraci na Zahradním městě... nebo máte jiný plán.

Pokud budete pro tak tam klidně zavolám a zamluvim rezervaci pro nás.

Odesláno

jeste je tu moznost misto tohoto srazu udelat sraz v ZOO a predat penize za lva, jenze pak by to znamenalo se sejit v sobotu, protoze ve vsedni den nemaji moc dlouho otevreno...

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

jeste je tu moznost misto tohoto srazu udelat sraz v ZOO a predat penize za lva, jenze pak by to znamenalo se sejit v sobotu, protoze ve vsedni den nemaji moc dlouho otevreno...

Pokud by se to udelalo tu sobotu co je v prvním tydnu byl bych pro ale to by se muselo pořešit..

2Mefisto: jinak Džbán je tu samo taky možnost...otázka je jestli se tam i ostatním chce...

Odesláno

Byl bych raději pro Džbán než Peu. rest. ve čtvrtek, sobotu budu mít s největší pravděpodobností zasekanou...

Odesláno

Že bych po dlouhé době dorazil na pivo?

Miras: na tyhle srazy je zbytečné jezdit autem, MHD jede všude a aspoň nemusíš lemtat nealko.

Odesláno

Také bychom dorazili......co třeba zamluvit tu zahrádku na Pěšinách ???? Je to hnedka u metra C stanice Kobylisy a kdyby byl zájem, tak bych to domluvil s Honzou a on by nám tam hodil na voheň nějakej kus žvance, buď kejtu a krůtu apod.

Pivko tam maj vynikající a jinak široký výběr hospodských jídel + cca 8 stálých pokrmů - to v případě, že by někdo nechtěl jídlo nad vohněm.

Cenové podmínky příznivé.

Guest Scratch
Odesláno

zahradka na pesinach? Ja tam znam jenom Kobylu :-)

Odesláno
Původně zaslal: Scratch

zahradka na pesinach? Ja tam znam jenom Kobylu :-)

Kobyla je hnedka nad metrem - tohle je cca 300 bokem v klidu a míru ;)

Odesláno
Původně zaslal: Marcel505

Nepřišlo Vám to minule na Džbánu nějak drahé?

Co si tak matně pamatuju tak mi ty ceny přisly stejný jako ve vetšíně restauracích nebo jako v Peugeot restauraci tam jsou možná vyšší ještě..ale nejsem si úplně jistej.

Odesláno

Tak oficiálně se bude 41.minisraz konat na Džbáně... od 18hod. 4.9.2008 (čtvrtek).

Misto zarezervovaný a zamluvený pro nás. :)

Doufám,že se opět sejdeme v hojném počtu jako vždycky. :super :super

[upravil dne 25/8/2008 John]

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...