Dundee Odesláno 19. srpen 2008 Odesláno 19. srpen 2008 Tak jak to vypadá se zářijovým Džbánem? Už někdo něco zařizoval? [upravil dne 25.8.2008 Jirkap]
MirasCC Odesláno 19. srpen 2008 Odesláno 19. srpen 2008 Bude vůbec, když je hned potom velkej sraz Proti bych nebyl, ale nejspíš ještě nebudu mít auto, takže nevím jak bych se tam dostával.
John Odesláno 19. srpen 2008 Odesláno 19. srpen 2008 Co se týká zářiového srazu tak jsem pro.Přece jen první čtvrtek vychazí na 4.9 a sraz je pak až další víkend. Takže se můžeme tradičně srazit v Peugeot restauraci na Zahradním městě... nebo máte jiný plán. Pokud budete pro tak tam klidně zavolám a zamluvim rezervaci pro nás.
Vvitty Odesláno 19. srpen 2008 Odesláno 19. srpen 2008 jeste je tu moznost misto tohoto srazu udelat sraz v ZOO a predat penize za lva, jenze pak by to znamenalo se sejit v sobotu, protoze ve vsedni den nemaji moc dlouho otevreno...
Maverick Odesláno 19. srpen 2008 Odesláno 19. srpen 2008 Já jsem jednoznačně pro, Jen bych asi spíš než peugeot restauraci volil Džbán. Přecijen ještě není taková zima:)
John Odesláno 20. srpen 2008 Odesláno 20. srpen 2008 Původně zaslal: Vvitty jeste je tu moznost misto tohoto srazu udelat sraz v ZOO a predat penize za lva, jenze pak by to znamenalo se sejit v sobotu, protoze ve vsedni den nemaji moc dlouho otevreno... Pokud by se to udelalo tu sobotu co je v prvním tydnu byl bych pro ale to by se muselo pořešit.. 2Mefisto: jinak Džbán je tu samo taky možnost...otázka je jestli se tam i ostatním chce...
Dundee Odesláno 20. srpen 2008 Autor Odesláno 20. srpen 2008 Byl bych raději pro Džbán než Peu. rest. ve čtvrtek, sobotu budu mít s největší pravděpodobností zasekanou...
Schreek Odesláno 20. srpen 2008 Odesláno 20. srpen 2008 Pokud to bude ve čt, tak rád dorazím kamkoliv
oddie Odesláno 20. srpen 2008 Odesláno 20. srpen 2008 Že bych po dlouhé době dorazil na pivo? Miras: na tyhle srazy je zbytečné jezdit autem, MHD jede všude a aspoň nemusíš lemtat nealko.
Bohouš Odesláno 20. srpen 2008 Odesláno 20. srpen 2008 Také bychom dorazili......co třeba zamluvit tu zahrádku na Pěšinách ???? Je to hnedka u metra C stanice Kobylisy a kdyby byl zájem, tak bych to domluvil s Honzou a on by nám tam hodil na voheň nějakej kus žvance, buď kejtu a krůtu apod. Pivko tam maj vynikající a jinak široký výběr hospodských jídel + cca 8 stálých pokrmů - to v případě, že by někdo nechtěl jídlo nad vohněm. Cenové podmínky příznivé.
Bohouš Odesláno 20. srpen 2008 Odesláno 20. srpen 2008 v zoo jsem byl minulý víkend, ale opakování je matka moudrosti :-)
Guest Scratch Odesláno 20. srpen 2008 Odesláno 20. srpen 2008 zahradka na pesinach? Ja tam znam jenom Kobylu :-)
Marcel505 Odesláno 20. srpen 2008 Odesláno 20. srpen 2008 Nepřišlo Vám to minule na Džbánu nějak drahé?
Bohouš Odesláno 21. srpen 2008 Odesláno 21. srpen 2008 Původně zaslal: Scratch zahradka na pesinach? Ja tam znam jenom Kobylu :-) Kobyla je hnedka nad metrem - tohle je cca 300 bokem v klidu a míru
John Odesláno 21. srpen 2008 Odesláno 21. srpen 2008 Původně zaslal: Marcel505 Nepřišlo Vám to minule na Džbánu nějak drahé? Co si tak matně pamatuju tak mi ty ceny přisly stejný jako ve vetšíně restauracích nebo jako v Peugeot restauraci tam jsou možná vyšší ještě..ale nejsem si úplně jistej.
John Odesláno 21. srpen 2008 Odesláno 21. srpen 2008 Jinak byla udělaná anketa.. ale určitě si jí každý všimne... http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=44223
John Odesláno 25. srpen 2008 Odesláno 25. srpen 2008 Tak oficiálně se bude 41.minisraz konat na Džbáně... od 18hod. 4.9.2008 (čtvrtek). Misto zarezervovaný a zamluvený pro nás. Doufám,že se opět sejdeme v hojném počtu jako vždycky. :super [upravil dne 25/8/2008 John]
Recommended Posts