Pe.Tr Odesláno 16. srpen 2008 Odesláno 16. srpen 2008 Opět se ptám , byl by zájem nechat si projet auto ? klasika(načtení chyb) 200,-nečleni a 150,-řádní členové jiné operace cena dle dohody Na srazu na Seči bylo vše bez problému. Diagnostiku provede partner klubu www.autoservisnonstop.cz [upravil dne 16/8/08 Pe.Tr] Citovat
Přema Odesláno 16. srpen 2008 Odesláno 16. srpen 2008 Já ano potřeboval bych povolit AUX vstup u autorádia a možná i jiné věci v BSI Citovat
Guest minimaxa Odesláno 17. srpen 2008 Odesláno 17. srpen 2008 Ano, pokud naše nová sv.ně dojede vyjímečně bez závady, tak ano! Citovat
Pavel T. Odesláno 17. srpen 2008 Odesláno 17. srpen 2008 Já bych si určitě chtěl autí zkontrolovat, protože mám asi dva měsíce novější model 406 dovezené z Francie... takže se připojuju ! Citovat
Aluška Odesláno 17. srpen 2008 Odesláno 17. srpen 2008 Původně zaslal: Pavel T. Já bych si určitě chtěl autí zkontrolovat, protože mám asi dva měsíce novější model 406 dovezené z Francie... takže se připojuju ! Teda a ani se nepochlubí . Citovat
Pata Odesláno 17. srpen 2008 Odesláno 17. srpen 2008 Původně zaslal: jaudax já výjmečně raději ne! :D:D :D:D Citovat
Zipík Odesláno 18. srpen 2008 Odesláno 18. srpen 2008 Původně zaslal: Přema Já ano potřeboval bych povolit AUX vstup u autorádia a možná i jiné věci v BSI Přemo ten vstup co je v kaslíku stejně funguje jen, když auto stojí.Za staré verzi teď co mám novovou nemám odzkoušené....Jinak co se týče diag tak se určitě najdou lidičky co to budou chtít;) [upravil dne 18.8.08 Zipík] Citovat
Přema Odesláno 18. srpen 2008 Odesláno 18. srpen 2008 Původně zaslal: Zipík Původně zaslal: Přema Já ano potřeboval bych povolit AUX vstup u autorádia a možná i jiné věci v BSI Přemo ten vstup co je v kaslíku stejně funguje jen, když auto stojí.Za staré verzi teď co mám novovou nemám odzkoušené....Jinak co se týče diag tak se určitě najdou lidičky co to budou chtít;) [upravil dne 18.8.08 Zipík] Já tam právě žádný vstup origo nemám jen jsem zapojil na rádio podle tady nalezeného schématu na 3 piny kabel s 3,5 jackem kde bych jsi zapojil třeba MP3jku........:myslim Citovat
Béďa Odesláno 18. srpen 2008 Odesláno 18. srpen 2008 na Seci jsem to nestihl takze tady urco mam zajem Citovat
Zipík Odesláno 18. srpen 2008 Odesláno 18. srpen 2008 Původně zaslal: Přema Původně zaslal: Zipík Původně zaslal: Přema Já ano potřeboval bych povolit AUX vstup u autorádia a možná i jiné věci v BSI Přemo ten vstup co je v kaslíku stejně funguje jen, když auto stojí.Za staré verzi teď co mám novovou nemám odzkoušené....Jinak co se týče diag tak se určitě najdou lidičky co to budou chtít;) [upravil dne 18.8.08 Zipík] Já tam právě žádný vstup origo nemám jen jsem zapojil na rádio podle tady nalezeného schématu na 3 piny kabel s 3,5 jackem kde bych jsi zapojil třeba MP3jku........:myslim Podle toho schématu se to dalo zapojit tam, kde já mám telefon a to by mělo fungovat pořád;).Druhá varianta byla přes vstup video a tam to se starým SW nejelo.Uff ale nějak to schéma už nemůžu najít:( Citovat
Přema Odesláno 18. srpen 2008 Odesláno 18. srpen 2008 Původně zaslal: Zipík Původně zaslal: Přema Původně zaslal: Zipík Původně zaslal: Přema Já ano potřeboval bych povolit AUX vstup u autorádia a možná i jiné věci v BSI Přemo ten vstup co je v kaslíku stejně funguje jen, když auto stojí.Za staré verzi teď co mám novovou nemám odzkoušené....Jinak co se týče diag tak se určitě najdou lidičky co to budou chtít;) [upravil dne 18.8.08 Zipík] Já tam právě žádný vstup origo nemám jen jsem zapojil na rádio podle tady nalezeného schématu na 3 piny kabel s 3,5 jackem kde bych jsi zapojil třeba MP3jku........:myslim Podle toho schématu se to dalo zapojit tam, kde já mám telefon a to by mělo fungovat pořád;).Druhá varianta byla přes vstup video a tam to se starým SW nejelo.Uff ale nějak to schéma už nemůžu najít:( Ju ju já to mám asi tam.......ale nejde mi na rádiu přepnout na AUX 1 takže to potřebuji aktivovat.....:papa:papa Citovat
Pavel T. Odesláno 18. srpen 2008 Odesláno 18. srpen 2008 Původně zaslal: Aluška Původně zaslal: Pavel T. Já bych si určitě chtěl autí zkontrolovat, protože mám asi dva měsíce novější model 406 dovezené z Francie... takže se připojuju ! Teda a ani se nepochlubí . Aluško, to šlo tak rychle, že ještě teď tomu nemůžu uvěřit.... však na srazu pokecáme. Citovat
Aluška Odesláno 18. srpen 2008 Odesláno 18. srpen 2008 Původně zaslal: Pavel T. Původně zaslal: Aluška Původně zaslal: Pavel T. Já bych si určitě chtěl autí zkontrolovat, protože mám asi dva měsíce novější model 406 dovezené z Francie... takže se připojuju ! Teda a ani se nepochlubí . Aluško, to šlo tak rychle, že ještě teď tomu nemůžu uvěřit.... však na srazu pokecáme. Jo jo pokecáme, už se na vás i na nového peugeotka těšíme . Citovat
alternativ Odesláno 24. srpen 2008 Odesláno 24. srpen 2008 Ja bych si taky asi nechal diagnostikou koknout do jednotky:) Bude i mereni parametru motoru, to bych potreboval? A co treba chipnuti motoru? Koukal jsem na stranky firmy, ze to delaji:mrk Citovat
Radim Miki Odesláno 25. srpen 2008 Odesláno 25. srpen 2008 Ano ja se taky pripojuji,to by bylo super.. Citovat
Marlin Odesláno 25. srpen 2008 Odesláno 25. srpen 2008 chtelo by to, kdyby vzla dialyzu na brambora Citovat
Guest PP205 Odesláno 25. srpen 2008 Odesláno 25. srpen 2008 Původně zaslal: Marlin chtelo by to, kdyby vzla dialyzu na brambora na brambora mam taktez Citovat
Marlin Odesláno 25. srpen 2008 Odesláno 25. srpen 2008 takze ja taky prosim o diagnostiku E30ky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.