marisw Odesláno 1. srpen 2008 Odesláno 1. srpen 2008 za 2500 mam 20 gigovu flash pamat , to je nehorazna cena.... Citovat
P607Olda Odesláno 1. srpen 2008 Odesláno 1. srpen 2008 Původně zaslal: marisw za 2500 mam 20 gigovu flash pamat , to je nehorazna cena.... Má sice 20 Gigolů, ale ani jednoho Liona... Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. srpen 2008 Autor Odesláno 1. srpen 2008 Původně zaslal: marisw za 2500 mam 20 gigovu flash pamat , to je nehorazna cena.... za 20 mega máš ferrari nebo 20x 4007, co si koupíš? [upravil dne 1/8/08 Pe.Tr] Citovat
mmmb Odesláno 1. srpen 2008 Odesláno 1. srpen 2008 za litr by ta fleška sla. Pe.Tr: ten dálkač na flešce funguje na jakekoli auto? a ovládá to i imobilizer nebo se tím dá i startovat? Citovat
P607Olda Odesláno 1. srpen 2008 Odesláno 1. srpen 2008 Původně zaslal: mmmb za litr by ta fleška sla. Pe.Tr: ten dálkač na flešce funguje na jakekoli auto? a ovládá to i imobilizer nebo se tím dá i startovat? Nejen to. Ještě rozhicuje všechny ženský v okruhu 100m. Citovat
satan1984 Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Původně zaslal: Pe.Tr no pak ještě něco i užitečného a stylového, taky z toho mám nej radost 4giga to jistí HALUZ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.