Shemik Odesláno 2. červen 2009 Odesláno 2. červen 2009 Plazi & spol., ohledne toho chipu tady: Rad se o tom neco dozvim Citovat
Mildík Odesláno 6. červen 2009 Odesláno 6. červen 2009 Ahojky lidičky, jsem tu novej a mám 2.2 hdi 94kw 6kv. , r.v.05 najeto 82t. Každej den s tím mastím za rachotou do Prahy od Dobříše a zpět, cca. 100km, a mě to ukazuje 7.8L. Na Strakonický tempomat 130, pak tunelama do Dejvic. Mě to vyhovuje. Měl jsem Ulysse v benzínu a ten baštil tak kolem 10. A ještě jedna perlička, odvezl jsem s tím 3 člennou kapelu s bednama ,bicíma a KONTRABASEM. Je to bezva vozítko Citovat
plaz Odesláno 6. červen 2009 Odesláno 6. červen 2009 vitej a uzivej do rodiny autobusu jak nas nekteri clenove oslovuji hod nejake foto tveho vozitka at vidime jak mu slisi barva Citovat
Jirka 807 Odesláno 16. červen 2009 Odesláno 16. červen 2009 Tak tohle já neřeším je pravda že jsem teť koukal tak tam bylo 8,5 ale to sem za tim táhnul dvou nápravovou káru 60 km prázdnou zpět asi 9 metráků po okreskách a musim říct že motor to ani moc nepociťoval prostě je to paráda když za to člověk veme a auto jede jako čert ,tak to sem s Fordem neznal . Citovat
Igor Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 Původně zaslal: plaz kdyz je u filtru pohonnych hmot malinko na leve strane balonek tak je tam simens kdyz neni tak tam je bosch a tato verze je lipsi protoze podava presne mnozstvi paliva a je tim sporivejsi tot vse dotaz neználka: kde je ten filtr p.h.? dík Citovat
plaz Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 kdyz otevres kapotu tak na stredu v leve strane vic na levo je nadoba na hydrauliku Citovat
Guest Macingauner Odesláno 30. září 2009 Odesláno 30. září 2009 Já mám 807 88kw manuál 6 a jezdím 95% město za 8,3 l. Citovat
Mildík Odesláno 1. říjen 2009 Odesláno 1. říjen 2009 Tak po nulaci poče aktuálně 7,2 možná Agip diesel tec, nic jinýho neberu. Citovat
Jirka 807 Odesláno 1. říjen 2009 Odesláno 1. říjen 2009 no tak tu já teť jezdim za 9 kolikrát jedu i pod 9 ale potom se zapomenu a je tam zase 9 ale nijak to neřešim Citovat
piškotek Odesláno 2. říjen 2009 Odesláno 2. říjen 2009 807ku jsem si pořídil 1.10.09.Koupil jsem 2.0 DHI 16V 100kW,08/2007,najeto 33000km. První jízda Hodonín -Brno a zpět najeto 145 km ne po dálnici.V autě tři dospělí spotřeba dle vozu 6,8l. Citovat
Igor Odesláno 11. říjen 2009 Odesláno 11. říjen 2009 Původně zaslal: plaz kdyz otevres kapotu tak na stredu v leve strane vic na levo je nadoba na hydrauliku nějak to nemůžu v motoru lokalizovat, nemáš fotku nebo nákres? dík Byl jsem včera z Prahy v Josefově dole a zpátky (něco přes 100km) a spotřeba 8,6, to mi připadá dost (náklad bajk a já), na dálnici jsem jel na tachometru 140km/h. Citovat
Sasula Odesláno 12. říjen 2009 Odesláno 12. říjen 2009 tak ja mam 2.2HDI 94 kW a ted po tom co jsem jezdil 98% praha v kolonach tak jsem se dostal na 8.2 na dalnici pri 170km/h cca 14 - 15 a to mi prijde celkem v poho... Citovat
syselpepa Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 ja mam 2.2HDI 94 kW a ted jsem byl v zahraničí 8,2 l , průměrná rychlost 107 km/h takže super. Jinak mi to stabilně měří o 0,5 l víc než je skutečnost takže se dostávám na 7,7 l. Doma jezdím za 7,4. Citovat
MatrixArwen Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 Focus papá 5,5 l. Po městě 6-7l. :D Citovat
btl.a Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Tak jak jste na tom přes tuto zimu se spotřebou? Vím, že jste tu snad všichni nafťáci, můj 2litr benzín-LPG se zatím drží vcelku dobře. Benzínu papá 9 litrů a plynu jsem na 10 litrech, myslím tím průměr město i dálky. Citovat
Macin7777 Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 A jak vám ukazuje PP spotřebu(přesnost)mě ukazuje o 1 lit míň,9 litru PP ale podle tankování 10 litru Citovat
Guest mirdas2 Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Mám 2.2 hdi,nechal sem to chipnout na cca114kW,před chipem sem jezdil za asi 8l, po, jezdím podle PC klidnou jízdou za 6.8,na dálku a v létě by to mohlo být ještě mín,spokojenost. Citovat
Wensdy Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Několikrát jsem zkoušel porovnávat spotřebu počítače se skutečnou kterou jsem si vypočítal a sedí to. Ono to asi bude trochu kecat když bude hodně a často popojíždění krokem kdy to asi nebude objektivně počítat. Já jezdim celkem kombinovanej provoz s minimálním popojížděním. A aktuálně jezdím za 7L [upravil dne 16.2.2010 Wensdy] Citovat
stranoch Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 to si děláte všichni srandu ne??? 2,2hdi, 2,5 měsíce, 5tis km, průměr 11l... mám takzvaný průtokáč... jo a nešlapu mu nějak na krk... Citovat
Guest mirdas2 Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Je to pravda od chipu sem najel asi 4 tis.km a spotřeba v pohodě do 7l,musíš tam mít něco špatně. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.