hnusoba Odesláno 17. červenec 2008 Odesláno 17. červenec 2008 Nevyzná sa tu niekto v práčkach? Dnes ráno doviezli mojej mame novú práčku AEG Electrolux 1246EL, bol som jej zapojiť vodu a keď sme ju zapli tak chvíľku nič a po pol minúte začali blikať všetky kontrolky sprevádzané pípaním a na displayi stále svieti E91. Na internete som ohľadom tejto chyby nenašiel nič. Nevie niekto poradiť? Citovat
Kurt Odesláno 17. červenec 2008 Odesláno 17. červenec 2008 Asi mám jiný internet. http://forum.electronicwerkstatt.de/phpBB/topic75137_f40_bxtopic_timexDESC_by1_bz0_bs0.html (vypadá to na servis) Citovat
hnusoba Odesláno 17. červenec 2008 Autor Odesláno 17. červenec 2008 Napíšem to presnejšie, nenašiel som nič ohľadom tohto problému v jazyku mne známom, čiže angličtina... Nemčina mi nič nehovorí...(a to som našiel niečo ešte aj v taliančine...) Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. červenec 2008 Odesláno 17. červenec 2008 Zkus toto - http://translate.google.com/translate_t z toho to pochopiš Citovat
Kurt Odesláno 17. červenec 2008 Odesláno 17. červenec 2008 hnusoba: v pohodě. Klidně ses mohl zeptat, co to znamená Výsledek je jasný - vypadl konektor mezi Main boardem a zobrazovačem (nebo je tam prostě vadný kabel, čemuž spíš nevěřím, protože doufám, že tu mašinu před expedicí aspoň jednou zapnou). Takže volat servis, nebo vzít křížovej šroubovák a uáááá! Citovat
hnusoba Odesláno 21. červenec 2008 Autor Odesláno 21. červenec 2008 Nakoniec to bola vadná elektronika v práčke, takže už sa dnes našťastie perie v novej Ďakujem za rady a preklady Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.