Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Letenky do Londýna


Francouz_407

Recommended Posts

zalezi kdy tam chces letet, kdyz je dost casu na objednani tak treba od skyeurope vychazi na cca 1800 zpatecni pro jednoho ( vetsinou to ale leti treba na letiste Luton, ktery je 50km od Londyna takze je treba jeste pocitat asi 7 liber na zpatecni jizdenku busem, z Lutonu na Victoria station a v den odletu zase z Victorie na Luton ) jizdenku na bus si koupis uz v anglii primo na letisti, bus jezdi kazdou hodinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem je kupoval tady pres internet, byl jsem tam taky jen na prodlouzeny vikend, v patek rano odlet z Prahy a v pondeli odpoledne odlet z Londyna, jak jsem psal, vyslo me to u Skyeurope na cca 1800 pro jednoho ( rezervace byla celkem pro 4 lidi ) kupoval jsem rovnou zpatecni letenky. Ubytovani jsem si objednaval taky pres internet tady z CR, ty hostely jsou docela problem sehnat, chteli jsme pokoj jen pro ctyri (vetsinou mivaj pokoje pro 6 a vice lidi ) a takovy abysme se behem pobytu nemuseli stehovat z pokoje na pokoj. Sehnali jsme nejaky hostel primo u HydeParku, kousek od centra, ale zadnej luxus se neda cekat, je to fakt spis jen na prespani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Francouz_407

V jiném termínu je cena 3 336,34 Kč

24.10 - 28.10

Když si to ted rezervuji, a cena se do té doby změní za jakou to budu mít cenu?

Na Raynaru mě vyšlo 2,765.25 CZK (jedna osoba v zadaném termínu) otázka je jestli ti vyhovuje Brno :) A nebo případně Easyjet.com ti letí z prahy

Jinak když si to ted zarezervuješ a zdraží to tak ty už to máš zaplacené a rezervované takže cena se nemění. Jinak doporučuji z letiště zabukovat dopředu autobus do centra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta cena je ale pro dvě osoby zde http://www.skyscanner.net

Praha Londýn (stansted)

3 336,34 Kč

24.10 - 28.10

easyjet

http://www.skyscanner.net/cz/czk/lety/results/prg/stn/081024/081028/selected-flights.html?owfc=easyez3068prgstn081024&iwfc=easyez3065stnprg081028&adults=2&

[upravil dne 27.6.2008 Francouz_407]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Francouz_407

ta cena je ale pro dvě osoby zde http://www.skyscanner.net

Praha Londýn (stansted)

3 336,34 Kč

24.10 - 28.10

easyjet

http://www.skyscanner.net/cz/czk/lety/results/prg/stn/081024/081028/selected-flights.html?owfc=easyez3068prgstn081024&iwfc=easyez3065stnprg081028&adults=2&

[upravil dne 27.6.2008 Francouz_407]

Tak to pak jo to je good cena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Francouz_407

aha, tak ve finále se zavazadlem to vychází kolem 4000Kč

Tak to je luxus na dva lidi ;) jinak doporučuji pak rezervovat coach do londýna http://www.terravision.eu/ ikdyž nevím kam tam přesně jedeš :myslim

Jinak jak píše jozefsv tak na ten check-in vážně pozor! ikdyž při tisku rezervace by mělo být psáno kdy máš být u brány tuším to je 40minut před odletem max! a co se týká té nadváhy naprostá pravda doplácí se každý kilo navíc tak bacha :papa

Jinak Stansted je jedno obrovský letiště, ikdyž né největší v UK. Vše je hezky značeno pokud nepřistaneš na hlavní terminál jedeš takovým metrem pod terminálama až tě to vykopne na tom hlavním :) zážitek každopádně velký :D

[upravil dne 27.6.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Můžete mi někdo poradit, potřeboval bych na 4 noci nechat někde auto v Praze až budu odlétat do Londýna. Nevíte o nějakém levném parkovišti? Ale aby mi autíčko pohlídali? Kolik to tak stojí? A odtud bych se potřeboval dostat autobudem na letiště - jaký autobus tam jede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám letenky a v podmínkách je:

kolik může vážit mé zavazadlo:

2 cestující v této rezervaci může odbavit celkově 1 zavazadel pro každý let v této rezervaci. Celková hmotnost zavazadel nesmí přesáhnout 32 kg.

nebo

Zásady pro odbavování zavazadel. Za každé odbavené zavazadlo se na letišti účtuje poplatek Kč 430.00 na zavazadlo. Každý cestující si může přepravovat 20 kg zavazadel; tato hmotnost může být rozdělena do maximálně 8 zavazadel k odbavení. Během rezervace si můžete zakoupit dodatečnou hmotnost, jinak, pokud celková hmotnost zavazadel přesáhne 20 kg, budete muset na letišti zaplatit poplatky za nadváhu zavazadel.

Kolik tedy může vážit zavazadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...