aaischa Odesláno 19. červen 2008 Odesláno 19. červen 2008 Ahoj, již se tu řešilo i já se pak ptal ohledně montáže nové EU RZ šrouby atd...případně do plastu, takže možno i šroubovat či nýtovat viz příloha oficiálního návodu k RZ.... Citovat
Kekros Odesláno 19. červen 2008 Odesláno 19. červen 2008 jo tak ten návod mi prochází rukama skoro každej den , ale až teď jsem ho poprvé přečetl Citovat
Pata Odesláno 19. červen 2008 Odesláno 19. červen 2008 aaischa: tak se pochlub novou znackou, jak ji slusiii? :mrk:mrk Citovat
aaischa Odesláno 19. červen 2008 Autor Odesláno 19. červen 2008 Původně zaslal: Pata aaischa: tak se pochlub novou znackou, jak ji slusiii? :mrk:mrk 4A7508 nic extra mno :P zatim nesluší páč je humusně věčí o kousíček , tak musim doma vzít pár podložek páč tam nepásne uplně jak by měla, kuly tý podkově Citovat
vix Odesláno 19. červen 2008 Odesláno 19. červen 2008 Původně zaslal: Kekros jo tak ten návod mi prochází rukama skoro každej den , ale až teď jsem ho poprvé přečetl Život přináší mnohá překvapení ... Citovat
Marcel505 Odesláno 19. červen 2008 Odesláno 19. červen 2008 Původně zaslal: aaischa 4A7508 nic extra mno :P ... No to fakt není nic extra, když ti tam chybí jedna číslice! Nebo jsi snad dostal motocyklovou? Citovat
aaischa Odesláno 19. červen 2008 Autor Odesláno 19. červen 2008 Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: aaischa 4A7508 nic extra mno :P ... No to fakt není nic extra, když ti tam chybí jedna číslice! Nebo jsi snad dostal motocyklovou? to víš že motocyklovou Citovat
Marcel505 Odesláno 19. červen 2008 Odesláno 19. červen 2008 Původně zaslal: aaischa Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: aaischa 4A7508 nic extra mno :P ... No to fakt není nic extra, když ti tam chybí jedna číslice! Nebo jsi snad dostal motocyklovou? to víš že motocyklovou Aha, unikají mi souvislosti... Citovat
Medvěd Odesláno 19. červen 2008 Odesláno 19. červen 2008 Autová by totiž začínala 9A0 .... nebo možná už 9A1 .... Citovat
aaischa Odesláno 19. červen 2008 Autor Odesláno 19. červen 2008 Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: aaischa Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: aaischa 4A7508 nic extra mno :P ... No to fakt není nic extra, když ti tam chybí jedna číslice! Nebo jsi snad dostal motocyklovou? to víš že motocyklovou Aha, unikají mi souvislosti... nu šlo jenom o ten návod jinak je to na původně páťův stroj :papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.