Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo


denoo

Recommended Posts

no to jo, to simal stastie, sranda je ze ja som sa tiez rozpraval s majitelom zhodou okolnosti , ale ten mi uz tolko nepomohol, iba povedal nech idem dakedy na odvzdusnenie serva, na to aj pojdem, ale ak to nepomoze, tak potom vymenit to servo cerpadlo, v pegote 23 000 , na to serie, radsej budem jazdit tak ako to je, neni to nic strasne.Ked tak pockam na daku buracku 407 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To moje auto bylo zakoupeno u toho velkorysého člověka a bylo 1,5 měs. po záruce. Pokud tě ale zlobí čerpadlo, tak si jen hlídej hladinku, občas koukni pod auto - třeba i na ty manžety a jezdi dál. Ještě jsem slyšel chválu na utěsňovač hydraulických posilovačů řízení od VYNN´S

http://obchod.top-oil.cz/katalog/zbozi/zbozi.asp?searchtext=POWER+STEERING+STOP+LEAK&OK.x=27&OK.y=10

[upravil dne 25.6.2008 Matuska]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

hm, co to je? Ako to ma pomoct keby dakde unikalo servo kvapalina? to by som skusil, aj ked nezda sa mi ze by mi unikala, ale sak pokazit tym nic nemozem

Pokud ti hydraulický olej v nádržce neubývá, zapomeň na to.

Tohle má zregenerovat těsnění, \"O\" kroužky atd.

Tady toho je víc: http://www.wynns.cz/wynns/index.asp

[upravil dne 25.6.2008 Matuska]

[upravil dne 25.6.2008 Matuska]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

no to jo, to simal stastie, sranda je ze ja som sa tiez rozpraval s majitelom zhodou okolnosti , ale ten mi uz tolko nepomohol, iba povedal nech idem dakedy na odvzdusnenie serva, na to aj pojdem, ale ak to nepomoze, tak potom vymenit to servo cerpadlo, v pegote 23 000 , na to serie, radsej budem jazdit tak ako to je, neni to nic strasne.Ked tak pockam na daku buracku 407 :)

Ked mi vymenili servo (riadenie, nie cerpadlo) za nove po velmi kratkom case mi zacalo pri otacani na mieste \"vybrovať\", až sekať volantom.

Ked som kontroloval hladinu oleja pri vypnutom motore, vsetko bolo OK. Tak som nastartoval, pozrel znova a olej bol tak nizko ze som ho ani nevidel...

Isiel som to reklamovat do servisu. Tam mi pri zapnutom motore doliali olej. Nasledne po vypnuti motora, z cerpadla valila vystrekla fontanka oleja - vsetko co dolial islo von... Cely problem bol v zavzdusneni systemu. Odvzdusnili a teraz je to uplne OK. Teda zatial... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nieco na tom bude, lebo v peugeote mi povedali ze prva vec ktora sa ma spravit na riesenie tohto problemu je odvzdusnenie serva , a az potom ked toto nepomoze tak vymena servo riadenia, tiez som pocul cosi ze nestaci menit cerpadlo, ale tam treba menit cele riadenie co je sebevrazda.

Ked bude cas skocim ku nim na odvzdusnenie serva, snad to bude stacit, ak nie idem do francuzska k vyrobcovi :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak, taky poznatok k tomu servu, som si vsimol , ked nastartujem, alebo je trochu chladnejsie vonka, tak to servo ide v pohode, akurat ked zacne byt horuco alebo uz idem dlhsie, tak vtedy sa zacina penit servo kvapalina. Pri nastartovani som badal ze kvapalina v serve klesla asi 3-4cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

no nic som nerobil, normalne jazdim uz 10 000km, cakam lebo jeden s fora tiez to iste co pisal a pojde na to odvzdusnenie , asi v oktobri mal ist, sa mi zda SVED , som mu dnes pisal, tak uvidim ci bol a ako to dopadlo ,cakam na neho. ak to nepomoze, nove servo cerpadlo 16 000sk s robotou, ale to je cena nie cez podkladnu peugeotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...