Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo


denoo

Recommended Posts

Zdar chlapi, mam 407 2,0HDI rok 2005 , len nieco ked stojim a tocim volatnom tak citit na volantie take brnenie, ako keby vrzganie , ked rychlo tocim tak nic, mam vymenit servo olej? Lebo teraz ho mam pod risku minimum, moze to byt tym?

Este by ma zaujimalo, mam farebny displey, po francuzsky, je tam na vyber aj anglictina, ale ked ju dam, napise cosi dajte cd, alebo nieco podobne, neda sa tam dat anglictina?

Tempomat packa vyjde dako do 2000?? Pojde mi urcite???

DIk, mam auto len chvilu, preto tolko otazok naraz ,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

S tím volantem mi to dělá taky,myslím že je to normálka....neřešil bych to. S tím dispejem a se zbytkem ti asi neporadím......:myslim:myslim:myslim

Ja radim aspon urcite doliat olej po risku, ta riska tam neni len tak pre nic za nic. Ostatne problemy sa tu uz riesili, treba precitat cele forum;). K volbe jazyka napr.tento topic:www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=10759 a k tomu tempomatu: www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=39550 :papa

[upravil dne 19/6/08 petertn1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petertn1

Původně zaslal: Přema

S tím volantem mi to dělá taky,myslím že je to normálka....neřešil bych to. S tím dispejem a se zbytkem ti asi neporadím......:myslim:myslim:myslim

Ja radim aspon urcite doliat olej po risku, ta riska tam neni len tak pre nic za nic. Ostatne problemy sa tu uz riesili, treba precitat cele forum;). K volbe jazyka napr.tento topic:www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=10759 a k tomu tempomatu: www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=39550 :papa

[upravil dne 19/6/08 petertn1]

Jo jasně že tím jsem myslel že ten olej dolít......jen jsem to ale nenapsal.....:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tvojom mieste by som skontroloval či ti olej niekde neuniká. Na serve nemá olej dôvod klesať.

Ten tempomat by ti mal ísť určite. Cena páčky cca 2100,- plus diagnostika pre povolenie tempomatu. Dosť často býva ešte problém v spínačoch na spojke alebo plyne aspoň čo sa tu popísalo aj u iných modelov. Nový spínač na spojkový pedál cca 600 (ja som si svoj opravil sám). Plynový spínač bude drahší, tam je dvojitý.

[upravil dne 21.6.2008 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sak hej, ale tie spinace na pedale si nemusis davat pokial chces iba tempomat, no ked chces aj obmedzovac tak potom treba vymenit aj pedale nie? Servo olej som kukal a vyzera ze je stale taka ista hladina, nemal by klesat.

Som sa popytal aj v peugeote servise, je to vec ktora sa na tychto 407 stavala, problem je vraj ze sa peni servo kvapalina, a su len dve riesenia,

Prve, odvzdusnit servo riadenie plus dake este postupy k tomu ale to mi uz nechcel povedat, a keby to nepomohlo, potom uz je len vymena servo cerpadla. Ako to je s cerpadlom ale, staci kupit len cerpadlo alebo cele riadenie, to nefim... cerpadlo potom nestoji 45 000,,, to je cena pre cele riadenie

Inak som sa pytal ci to vadi niecomu , povedal ze to je len pocitova vada , citis sem tam brnenie na mieste, tak asi to nebudem ani riesit, komu to nevadi tak klidne jazdi s tym, nic sa nedeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

sak hej, ale tie spinace na pedale si nemusis davat pokial chces iba tempomat, no ked chces aj obmedzovac tak potom treba vymenit aj pedale nie?

Spínače na pedále treba aj keď máš len tempomat. Zle som to tam napísal ten druhý dvojitý je na brzdovom pedále. Stlačenie brzdy alebo spojky vyraďuje tempomat z činnosti. Ten tretí spínač na plyn je potrebný len keď chceš aj obmedzovač rýchlosti a štandardne tam nie je ak tempomat nemáš z výroby. Spojkový a dvojitý brzdový tam budeš mať. Ide o to aby neboli vadné, používajú sa totiž len pri tempomate. Ten druhý brzdový spínač (integrovaný v tom dvojitom) je kvôli svetlám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, robili to petrovitn1 , vraj pohoda, kupil len packu a tot vse, obmedzovac mu nejde, ale tempomat super, tak tiez asi len ten tempomat budem riesit. Kupim packu a plus robota , dako 3500sk by to malo vyjst, ten plynovy pedal co potrebujes na obmedzovac vraj stoji 7500sk , to ako fakt?

inak peter, to co mi tam chyba, ten drziak v strede tunelu, vedla rucnej brzdy, drziak na pohare co sa vysuva , tak ten sa objednat samotny neda, len aj s tym plastom okolo , 5700sk :xvul to snad nie:mad: asi ma slak trafi, dufam ze natrafim na daku buranu 407 mu a vytiahnem to odtial

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

hm, robili to petrovitn1 , vraj pohoda, kupil len packu a tot vse, obmedzovac mu nejde, ale tempomat super, tak tiez asi len ten tempomat budem riesit. Kupim packu a plus robota , dako 3500sk by to malo vyjst, ten plynovy pedal co potrebujes na obmedzovac vraj stoji 7500sk , to ako fakt?

Tak tak, obyčajný pedál stojí 3000, pedál s vypínačom pre omedzovač rýchlosti 7500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denooinak peter, to co mi tam chyba, ten drziak v strede tunelu, vedla rucnej brzdy, drziak na pohare co sa vysuva , tak ten sa objednat samotny neda, len aj s tym plastom okolo , 5700sk :xvul to snad nie:mad: asi ma slak trafi, dufam ze natrafim na daku buranu 407 mu a vytiahnem to odtial

Vobec tou cenou niesom prekvapeny, dalo sa to cakat :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

no lepsia sprava, pozajtra mi donesie daky manik zo zhorenej 407 my ten drziak na pohar :) staci len hladat

Neskusali ste uz niekto dorabat original parkovaci asistent???

Neskúšal som to (mám ho), ale by som sa nečudoval keby stačilo založiť a pripojiť senzory a aktivovať v BSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alebo sa na to vykaslat, sak ono to je citit iba na mieste ked tocis, a neni to nic strasne, uy som si na to zvykol, pohoda, kvoli tomu menit servo za 50 000sk , je asi blbost, aj ked si myslim , ze automobilka by tento problem mala riesit na svoj ucet,pretoze to je ich chyba.

Je to len pocitova chyba, a nema na nic vplyv vlastne,to mi povedali v peugeote,zrovna tam bol majitel a ten mi to hovoril,tak to necham tak. Mozno dakedy ked najdem daku buracku tak potom.

inak este mi povedal, ze vedelo pomoct aj odvzdusnenie serva , to je prva moznost a dakedy to spravim ked bude cas

[upravil dne 22.6.2008 denoo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som volal do peugeotu, cenu len tak zo srandy na servo cerpadlo , takze presne 23 000sk stoji v peugeote , teraz neviem, ale keby to chcem spravit , staci len cerpadlo servo, alebo cele riadenie??

Este jedna haluz, mam v technicaku pocet miest na sedenie 7 , to je blud nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...