Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj všem. Moc se mi tu zalíbila diskuze o možnosti zprovoznit PP (palubní počítač) ale akorát jsem se vrátil z mé 406tky a zjistil,že mám špatný typ displeje který umí jen teplotu a proto se ptám, nevíte někdo na kolik tak vyjde ten lepšejší displej a nebo ještě lépe, neprodáváte ho někdo? :mad::roker

Odesláno

nn,mam novej model...2000 rok...je po faceliftu,i vnitrek mam novej,ale prijde mi ze mam jeste motor ze staryho modelu pac to ma 81kW a to ziju v dojmu ze v novym je uz 85kW ne?

ale nic to nemeni na faktu ze mam jen teplotni malinkej displej no:(

Odesláno
Původně zaslal: vojti26

nn,mam novej model...2000 rok...je po faceliftu,i vnitrek mam novej,ale prijde mi ze mam jeste motor ze staryho modelu pac to ma 81kW a to ziju v dojmu ze v novym je uz 85kW ne?

ale nic to nemeni na faktu ze mam jen teplotni malinkej displej no:(

hoď si to do podpisu.

je to stále čitateľné a ľahko identifikovateľné.:super

Odesláno

já si tady přihřeju polívčiku mám displej kterej ukazuje datum a čas teplotu ne a ještě píše který dveře jsou otevřený umí ještě něco nebo už bych po něm chtěl moc:D

Odesláno

Dobra tedy...urco se ozvu kdyz to klapne ;)

to zzipCZ: tak muj taky samozrejme ukazuje jeste dvere,radio atd....a teplotu standartne taky ne pac patrne nema na druhy strane cidlo teplotni ale kdyz se podivam co vse to lcd umi tak je tam az v pravem hornim rohu (neumim znacku tak pisu slovy) stupne celsia a pod tim farnhaita ;)....koukam ze to je asi nedostatkovy zbozi ne tohle?:D

[upravil dne 15.6.2008 vojti26]

Odesláno
Původně zaslal: vojti26

Dobra tedy...urco se ozvu kdyz to klapne ;)

to zzipCZ: tak muj taky samozrejme ukazuje jeste dvere,radio atd....a teplotu standartne taky ne pac patrne nema na druhy strane cidlo teplotni ale kdyz se podivam co vse to lcd umi tak je tam az v pravem hornim rohu (neumim znacku tak pisu slovy) stupne celsia a pod tim farnhaita ;)....koukam ze to je asi nedostatkovy zbozi ne tohle?:D

[upravil dne 15.6.2008 vojti26]

no to je pěkný a kde zjistím co muj displej umí?:D:o
Odesláno

zzip : asi mas stejny model displeje jako mam ja je to typ A ten umi toto :

teplomer (musi se z aktivovat v BSI)(musi se prepinat tlacitkem ) ,cas ,radio (to same jako teplomer) ,

kontrola otevrenych dveri a to je asi tak vsechno co by mel umet jestli se nepletu :))

Odesláno
Původně zaslal: vojti26

nn,mam novej model...2000 rok...je po faceliftu,i vnitrek mam novej,ale prijde mi ze mam jeste motor ze staryho modelu pac to ma 81kW a to ziju v dojmu ze v novym je uz 85kW ne?

ale nic to nemeni na faktu ze mam jen teplotni malinkej displej no:(

kterej motor mas poznas snadno, pokud mas VIN zacinajici VF38BLFY - tak LFY je starsi typ 1.8 16V a pokud mas VF38B6FZ, tak 6FZ je novej motor 1.8 16V

Odesláno
Původně zaslal: vojti26

nn,mam novej model...2000 rok...je po faceliftu,i vnitrek mam novej,ale prijde mi ze mam jeste motor ze staryho modelu pac to ma 81kW a to ziju v dojmu ze v novym je uz 85kW ne?

ale nic to nemeni na faktu ze mam jen teplotni malinkej displej no:(

Pokud mas novy model, tak by to ten displej umet mel! Nebo spis musi to umet. Ja mam auto vyrobeny v breznu 2000 a displej to umi.

Odesláno

To je ale desiva streka:(...

to f3Rd@ - ja jsem si taky myslel ze by to mel byt ten co to umi tim ze mam novej model,ale kdyz se na ten displej podivam z uhlu ze jsou videt vsechny segmenty tak jediny navic vidim je celsia a farnhaita a zednaje jinej symbol :(...

to paul jane : nevis jestli se da vymenit jeden za druhej bez problemu?myslim jestli sedi konektory a nejni pak nejakej problem v budoucnu...proste jestli se do toho daji prenest veskery informace? a kdyz jsi se ptal na ty displeje,nevis kolik za ne chtel?

Guest servisman
Odesláno

vojti26

vem to tak já koupil displej na starý model a ukazoval v mílích a galonech,ale podařilo se mi sehnat další,který je v km a litrech.Taky taková perlička.;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...