Dave405 Odesláno 7. červen 2008 Odesláno 7. červen 2008 Jaké máte zkušenosti s cenami plnění klimy? Jedná se mi o komplet operaci - vycucnutí starého oleje, zkouška těsnosti, naplnění média, oleje, uv. Je jedno, jestli si to nechám udělat u někoho, kdo koupil např. novou mašinu od Valea, nebo kdo to dělá ručně se starýma budíkama? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 7. červen 2008 Odesláno 7. červen 2008 Tak u nás se cena pohybuje okolo 600,- + náplně, tak to vyjde třeba na 1000,- pokud ti doplňují více media. Cena je v servisech kde na to mají mašiny, pokud to někdo dělá po staru tak to bývá levnější, jenže není zaručeno že ti tam dá správný množství Citovat
Jantar Odesláno 7. červen 2008 Odesláno 7. červen 2008 Nevite někdo o nějakém dobrém servisu na klimu v Táboře? Citovat
OK406 Odesláno 7. červen 2008 Odesláno 7. červen 2008 Původně zaslal: Jantar Nevite někdo o nějakém dobrém servisu na klimu v Táboře? Zkus Kříha Neplachov. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.