Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Prosím o radu. Na hodinách funguje jenom vteřinovka, zbývající rafiky plandají volně dolů. Nemáte někdo zkušenosti s opravou těchto hodin? Jde mi o to, jestli má smysl sundavat budíky a zda se dá nějak k tomu strojku dostat. Pak bych potřeboval poradit, jak sundat náhon tachometru, páč bych něco nerad urval. Díky.

Odesláno
Původně zaslal: vinorak

no tak náhon je akorát nacvaknutej, tam neni co urvat. No a ty hodiny už budou mít ožvejkaný plastový kolečka a proto se nehejbou :P:D

No já za něj tahám už docela dost velkou silou a pořád drží. Nemá se tomu nějak pomoct, šroubováčkem nebo tak něco?

Odesláno
Původně zaslal: Honza1526

Původně zaslal: vinorak

no tak náhon je akorát nacvaknutej, tam neni co urvat. No a ty hodiny už budou mít ožvejkaný plastový kolečka a proto se nehejbou :P:D

No já za něj tahám už docela dost velkou silou a pořád drží. Nemá se tomu nějak pomoct, šroubováčkem nebo tak něco?

no je tam akorát takový plastový kroužek a ten zapadá do zářezu na rychloměru. Tak trochu zakinklat a mělo by to povolit:D

Odesláno
Původně zaslal: OK406

:xvul Lze hodiny nahradit u 205 1.8D r.v.88 otáčkoměrem??

všechno jde. Stačí natáhnout drát a sehnat otáčkoměr s příslušnou stupnicí a je to. Tohle je sice benzín ale otáškoměr z šáde tam hezky pásnul :D

post-0-14109600838662_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: vinorak

Původně zaslal: OK406

:xvul Lze hodiny nahradit u 205 1.8D r.v.88 otáčkoměrem??

všechno jde. Stačí natáhnout drát a sehnat otáčkoměr s příslušnou stupnicí a je to. Tohle je sice benzín ale otáškoměr z šáde tam hezky pásnul :D

Hezký, jdu kinklat:o

Odesláno
Původně zaslal: vinorak

Původně zaslal: OK406

:xvul Lze hodiny nahradit u 205 1.8D r.v.88 otáčkoměrem??

všechno jde. Stačí natáhnout drát a sehnat otáčkoměr s příslušnou stupnicí a je to. Tohle je sice benzín ale otáškoměr z šáde tam hezky pásnul :D

Vypadá pěkně. Jakou stupnici má 205 1.8D??

Odesláno
Původně zaslal: vinorak

no budíky z 205 dechta sem našel jenom tyhle takže jenom do 6000 ale myslim že max je stejně tak 4500 :myslim

[upravil dne 30.5.2008 vinorak]

Dík:)

Odesláno
Původně zaslal: Mitja

Mi zas treba hodiny funguji, ale nejdou nastavit :D. Uz sem si na to zvykl a neresim..

Mám stejný případ.. nastavit jdou, když buď odpojíš baterku, nebo vyndáš příslušnou pojistku...

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: vinorak

Původně zaslal: OK406

:xvul Lze hodiny nahradit u 205 1.8D r.v.88 otáčkoměrem??

všechno jde. Stačí natáhnout drát a sehnat otáčkoměr s příslušnou stupnicí a je to. Tohle je sice benzín ale otáškoměr z šáde tam hezky pásnul :D

Vypadá pěkně. Jakou stupnici má 205 1.8D??

je tu zapojení schémátko tak podle nej udelas desku, a pak uz jenom merak, nebo z gti...

Odesláno
Původně zaslal: vix

Akorát GTi nekončí v 4800 :)

Ehm, tam nějak začíná ...

Mmch, GTi je stejný pojem jako D (jen ty otáčky jaksi nesedí :myslim )

tak to by si už člověk domáknul...
Odesláno
Původně zaslal: vix

aaischa: pokud si i domákneš, odkud je signál od obou verzí snímán, nevidím v tom problém ... ;)

mozna to kazdej myslime jinak, udelal bych a porad nevim jeslti chci udelat pac uz jezdim podle citu a nejak to nepotrebuju, tu destičku co tu je na foru, prevodnik par odporu atd.. a rovnou na merak, ne do elektroniky gtičkovýho otackomeru... nebo jestli to vyjde na stejno a bere se oboje ze setrvaku ? jo tak to nevim..

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...