Honza1526 Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Prosím o radu. Na hodinách funguje jenom vteřinovka, zbývající rafiky plandají volně dolů. Nemáte někdo zkušenosti s opravou těchto hodin? Jde mi o to, jestli má smysl sundavat budíky a zda se dá nějak k tomu strojku dostat. Pak bych potřeboval poradit, jak sundat náhon tachometru, páč bych něco nerad urval. Díky. Citovat
vinorak Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 no tak náhon je akorát nacvaknutej, tam neni co urvat. No a ty hodiny už budou mít ožvejkaný plastový kolečka a proto se nehejbou Citovat
Mitja Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Mi zas treba hodiny funguji, ale nejdou nastavit . Uz sem si na to zvykl a neresim.. Citovat
OK406 Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Lze hodiny nahradit u 205 1.8D r.v.88 otáčkoměrem?? Citovat
Honza1526 Odesláno 30. květen 2008 Autor Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: vinorak no tak náhon je akorát nacvaknutej, tam neni co urvat. No a ty hodiny už budou mít ožvejkaný plastový kolečka a proto se nehejbou No já za něj tahám už docela dost velkou silou a pořád drží. Nemá se tomu nějak pomoct, šroubováčkem nebo tak něco? Citovat
vinorak Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: Honza1526 Původně zaslal: vinorak no tak náhon je akorát nacvaknutej, tam neni co urvat. No a ty hodiny už budou mít ožvejkaný plastový kolečka a proto se nehejbou No já za něj tahám už docela dost velkou silou a pořád drží. Nemá se tomu nějak pomoct, šroubováčkem nebo tak něco? no je tam akorát takový plastový kroužek a ten zapadá do zářezu na rychloměru. Tak trochu zakinklat a mělo by to povolit:D Citovat
vinorak Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: OK406 Lze hodiny nahradit u 205 1.8D r.v.88 otáčkoměrem?? všechno jde. Stačí natáhnout drát a sehnat otáčkoměr s příslušnou stupnicí a je to. Tohle je sice benzín ale otáškoměr z šáde tam hezky pásnul Citovat
Honza1526 Odesláno 30. květen 2008 Autor Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: vinorak Původně zaslal: OK406 Lze hodiny nahradit u 205 1.8D r.v.88 otáčkoměrem?? všechno jde. Stačí natáhnout drát a sehnat otáčkoměr s příslušnou stupnicí a je to. Tohle je sice benzín ale otáškoměr z šáde tam hezky pásnul Hezký, jdu kinklat:o Citovat
OK406 Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: vinorak Původně zaslal: OK406 Lze hodiny nahradit u 205 1.8D r.v.88 otáčkoměrem?? všechno jde. Stačí natáhnout drát a sehnat otáčkoměr s příslušnou stupnicí a je to. Tohle je sice benzín ale otáškoměr z šáde tam hezky pásnul Vypadá pěkně. Jakou stupnici má 205 1.8D?? Citovat
vinorak Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 no budíky z 205 dechta sem našel jenom tyhle takže jenom do 6000 ale myslim že max je stejně tak 4500 [upravil dne 30.5.2008 vinorak] Citovat
OK406 Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: vinorak no budíky z 205 dechta sem našel jenom tyhle takže jenom do 6000 ale myslim že max je stejně tak 4500 [upravil dne 30.5.2008 vinorak] Dík:) Citovat
vix Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: Mitja Mi zas treba hodiny funguji, ale nejdou nastavit . Uz sem si na to zvykl a neresim.. Mám stejný případ.. nastavit jdou, když buď odpojíš baterku, nebo vyndáš příslušnou pojistku... Citovat
vix Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Otáčkomě z dehta je snad jen ve verzi 309 D A i ten se musí trošku přizpůsobit, by tam pásnul. Citovat
aaischa Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: OK406 Původně zaslal: vinorak Původně zaslal: OK406 Lze hodiny nahradit u 205 1.8D r.v.88 otáčkoměrem?? všechno jde. Stačí natáhnout drát a sehnat otáčkoměr s příslušnou stupnicí a je to. Tohle je sice benzín ale otáškoměr z šáde tam hezky pásnul Vypadá pěkně. Jakou stupnici má 205 1.8D?? je tu zapojení schémátko tak podle nej udelas desku, a pak uz jenom merak, nebo z gti... Citovat
vix Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Akorát GTi nekončí v 4800 Ehm, tam nějak začíná ... Mmch, GTi je stejný pojem jako D (jen ty otáčky jaksi nesedí ) Citovat
aaischa Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: vix Akorát GTi nekončí v 4800 Ehm, tam nějak začíná ... Mmch, GTi je stejný pojem jako D (jen ty otáčky jaksi nesedí ) tak to by si už člověk domáknul... Citovat
vix Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 aaischa: pokud si i domákneš, odkud je signál od obou verzí snímán, nevidím v tom problém ... Citovat
aaischa Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 Původně zaslal: vix aaischa: pokud si i domákneš, odkud je signál od obou verzí snímán, nevidím v tom problém ... mozna to kazdej myslime jinak, udelal bych a porad nevim jeslti chci udelat pac uz jezdim podle citu a nejak to nepotrebuju, tu destičku co tu je na foru, prevodnik par odporu atd.. a rovnou na merak, ne do elektroniky gtičkovýho otackomeru... nebo jestli to vyjde na stejno a bere se oboje ze setrvaku ? jo tak to nevim.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.